Marion, Enjoy Coco, Smoothing Hair Milk (Mleczko wygładzające z wodą kokosową)

Marion, Enjoy Coco, Smoothing Hair Milk (Mleczko wygładzające z wodą kokosową)

Ciesz się naturalną mocą składników i zaplanuj kompleksowe odżywienie. Linia stworzona do włosów suchych i zniszczonych (w szczególności o niskiej porowatości).
Postaw na aromatyczny i egzotyczny kokos!
Pierwsza linia do włosów MARION z tak wysoką zawartością NATURALNYCH SKŁADNIKÓW! 97 % !
Mleczko wygładzające, dzięki swojej lekkiej formule ułatwi codzienną pielęgnacje włosów. Zawiera wodę kokosową, która kondycjonuje kosmyki nadając im miękkość. Ekstrakty kwiatów kaktusa odżywią skórę, dodając włosom blasku.

Bardzo miły, długo utrzymujący się zapach

Jeśli chodzi o gładkość włosów czy też nabłyszczenie, nie widzę jakiejś zniewalającej różnicy - ale produkt na pewno nie szkodzi. Inna sprawa, że mam bardzo gęste i bardzo grube włosy, które w pielęgnacji są trudne i nie każdy kosmetyk temu podoła. Ale to, co chciałam podkreślić, to zapach, który jest dla mnie po prostu cudny i utrzymuje się naprawdę długo! Wiadomo, że w odżywkach do włosów i podobnych produktach jest on najmniej rozpatrywaną kwestią, ale w tym wypadku mnie naprawdę urzekł!

Kokosowe milk

Ma bardzo ładny zapach kokosa
Ma właściwości nawilżające, włosy po użyciu bardzo łatwo się rozczesują. Jest bardzo wydajne, a po wysuszeniu włosów są one bardziej wygładzone, nie puszą się. Zapach utrzymuje się przez kilka godzin, jednak jest bardzo delikatny.

Skleja kręcone włosy

Nie jest to produkt dla kręconych włosów. Moje włosy są po nim posklejane, trudne do rozczesania, szorstkie, suche i łamliwe. Niby ładnie się rozprowadza, można ułożyć po nim włosy, ale jak już wyschnie to jest okropność. Produkt jest wegański, to jego zaleta.

Kokosowe love

Uwielbiam wszystko co kokosowe, więc i ten produkt bardzo lubię. Ładny zapach, włosy odżywione, lśniące, atomizer dobrze rozpyla produkt, wydajność dobra, cena niska. Produkt jak dla mnie bardzo ok ;)