Maui Moisture, Thicken & Restore + Bamboo Fibers Shampo (Szampon z włóknami bambusa do włosów cienkich i potrzebujących odbudowy)

Szampon Bamboo Fiber zawiera unikalną mieszankę 100% czystego soku z aloesu i wody kokosowej. Sok z aloesu oczyszcza włosy i zapewnia im dodatkowe składniki odżywcze i wilgoć. Włókna bambusa, olej rycynowy i neem pomagają wzmocnić i naprawić nadmiernie stylizowane i zniszczone włosy.

Fajny efekt ale skład na nie

Szkoda, że ten szampon jest stosunkowo drogi a skład niestety nie jest zbyt dobry. Jeśli chodzi o efekt - super! w połaczeniu z odżywką z tej serii włosy są miękkie w dotyku, sypkie i bardzo oczyszczone. Zapach jeden z lepszych! Świeży, orzeźwiający z lekką nutą słodyczy. Niestety ze względu na skład nie stosuję go codziennie.

Spoko

Naprawdę spoko odżywka. Gęsta, nie spływa, ja widzę efekty na moich wosokoporowatych włosach już po kilku użyciach. Warta wypróbowania. Na pewno będę próbować innych produktów tej firmy (brzmi jak reklama, haha ;) Kupiłam w promocji za trzydzieści parę zł, myślę, że stała cena 50zł to trochę za drogo.

Bardzo fajny

Używam około miesiąca ,zacznę od tego ,ze jest tam składnik którego być nie powinno czyli formaldehyd . Ale jest sok z aloesu w dużej ilości . Moje włosy polubiły się z linia bambo . Są lśniące nie puszą się i pięknie pachną , jakby mniej się przetłuszczają . Gesty i wydajny