Lewiatan, Chusteczki odświeżające (różne rodzaje)

Lewiatan, Chusteczki odświeżające (różne rodzaje)

Pojemność 15 szt

Multifunkcyjne chusteczki nawilżane do codziennej pielęgnacji i higieny skóry zarówno do rak jak i twarzy. Zostały zaprojektowane tak, aby oczyścić i nadać poczucie świeżości skóry, gdy nie ma wody w zasięgu ręki. Miękkie, delikatne i mocne idealne w podróży, w domu i w pracy. Zapewniają natychmiastowe uczucie czystości i świeżości. Dostępne w 2 wersjach zapachowych: clean i biała herbata.

Bardzo lubię

Chusteczki odświeżające z Białą herbatą są bardzo przyjemnym umilaczem w codziennej pielęgnacji. Jest to wersja bez SLS oraz SLES. Zakupiłam je w osiedlowym sklepie za groszowe pieniądze. Lubię mieć zawsze je pod ręką, bo na czas podróży, w upalny dzień zawsze można się odświeżyć. Te są bardzo delikatne i trwałe. Nie rozwarstwiają się, nie niszczą podczas użycia. Jedyne ale, że nie są mocno nasączone jedynie bardzo delikatnie.

Chusteczki odświeżające : )

Chusteczki te zakupiłam podczas zakupów w Lewiatanie.
Wydaje mi się, że są one dostępne w dwóch szatach graficznych.
Ale do rzeczy.. : )

Chusteczki mają nawet ładny, delikatny, perfumowany zapach.
Zapakowane są w typową dla tego rodzaju produktów saszetkę z zamknięciem na "nalepkę".
W skromnym graficzne opakowaniu znajduje się 15 dobrze nawilżonych chusteczek, które są całkiem dobrej jakości.
Zmieszczą się do każdej torebki, dzięki czemu możemy odświeżyć dłonie czy twarz poza domem.
Chusteczki te nie pozostawiają (zazwyczaj) klejącej warstwy i świetnie odświeżają pozostawiając delikatny zapach na skórze.

Chusteczki odświeżające to bardzo przydatny produkt w domu, jak i poza nim.
Co do tych konkretnych to według mnie są całkiem przyzwoite i może sięgnę po nie ponownie (może, bo znalazłam inne w które polubiłam bardziej).

Całkiem ok

Chusteczki marki Lewiatan spotkałam małym osiedlowym sklepiku. Uwielbiam herbatę pod każdą postacią, więc wersja o zapachu zielonej herbaty musiała być moja. Te chusteczki to idealny wybór do torebki – małe i funkcjonalne, można mieć je zawsze przy sobie.

OPAKOWANIE

Klasyczne jak dla chusteczek nawilżanych – saszetka z zamknięciem na nalepkę. Produkt posiada grafikę przedstawiająca samochód i bagaże, co ewidentnie kojarzy mi się z czasem wakacyjnym, walizkami i innymi pakunkami. Wyrazista kolorystyka sprawia, że opakowanie łatwo dostrzec na półce. Naklejka dobrze trzyma klej aż do końca, w sumie to chusteczek mamy niewiele, więc przy używaniu ich raz na jakiś czas za kilka dni mamy pustą paczkę. Opakowanie jest malutkie, więc zmieści się do każdej damskiej torebki.

CHUSTECZKI

Chusteczki są dobrej jakości, podobne do wariantów innej marki, które niedawno również zużyłam., jednak zawsze muszę mieć opakowanie przy sobie, więc często zmieniam marki i zapachy. Chusteczki te wykonano z miękkiej tkaniny, delikatnej w dotyku i odpowiedniej grubości. Posiadają bardzo przyjemny, orzeźwiający zapach zielonej herbaty. Kiedy ich używam czuję jakbym miała przed sobą kubek świeżo zaparzonej zielonej herbaty (to moja ulubiona, więc chętnie ich używam). Są dobrze nawilżone, ilość płynu jest idealna. Chusteczki odświeżające są must have w mojej torebce. Zawsze się przydają podczas wyjazdów czy choćby dnia w pracy, kiedy potrzebuję na szybko nawilżonej chusteczki, choćby do posprzątania biurka czy oczyszczenia rąk. Produkt można zakpić w bardzo niskiej cenie, wydajność na plus. Z pewnością kupię je jeszcze nie raz, gdyż są wielofunkcyjne i co najważniejsze sprawdzają się. Ograniczona jest tylko liczba wersji, widziałam tylko 2 zapachy.

PLUSY:
+ wielofunkcyjność
+ ładny zapach (zielona herbata)
+ niska cena
+ praktyczne opakowanie