Avon, Attraction Sensation EDP

Do bestsellerowej kolekcji zapachów Attraction, dołącza kolejna jego odsłona -Attraction Sensation. Kwiatowo-owocowa woda pobudza pięć zmysłów!
Nuty zapachowe: imbir,mandarynka,jaśmin.

<50ml

64% jesień/zima 36% wiosna/lato

Zniewalający :)

Jeden z moich ulubionych zapachów. Piękny, głęboki, rozwija się w ciągu dnia. Idealny na wieczorne wyjście, a dla osób lubiących mocniejsze nuty - także na dzień. Jeśli chodzi o porę roku to używałam go latem, ale myślę, że sprawdzi się jeszcze lepiej na długie jesienno-zimowe wieczory. Bardzo długo utrzymuje się na skórze - bez poprawek od rana do wieczora. W moim odczuciu jest to zapach słodki, głęboki, aksamitny, kwiatowy. Wzbudza pozytywne reakcje zarówno kobiet jak i mężczyzn - wiele razy pytano mnie o nazwę tego zapachu. Nie podrażnia skóry. Plusem jest także ładny flakon z grubego szkła - dość ciężki, ale można kupić ten zapach także w formie małej, poręcznej perfumetki do torebki. Polecam - wart swojej ceny :)

Słodko-gorzki koktail

Przygodę z tym zapachem rozpoczęłam od niewielkiej, dziesięcio-mililitrowej perfumetki. Nauczona kiepskimi doświadczeniami postanowiłam podejść do tematu z rezerwą i zbyt wiele sobie nie obiecywać. Dla mnie pierwsze uderzenie tego zapachu to słodko-gorzkie owoce - wyczuwam w nim nuty które nie znajdują się w kompozycji, być może któryś składnik stwarza takie wrażenie. Czuję tu dojrzałą wiśnię, jeżynę, odrobinę śliwki. Takie akordy witają mnie na "dzień dobry" i już wiem że prawdopodobnie idziemy w dobrym kierunku. Nie czuję w nim akurat białych kwiatów co osobiście bardzo mnie cieszy bo nie zawsze na mojej skórze dobrze się sprawdzają. Powiedziałabym że jest to zapach kwiatowo-owocowy z lekką i bardzo subtelną domieszką orientu. Poza wspomnianymi wcześniej owocami czuję też jakąś mroczną ostrość, chłodny i lekko korzenny aromat. Mam wrażenie że ten zapach posiada jakieś wspólne nuty z Calvin Klein - Obsession Night. To nie są zapachy z tej samej kategorii, natomiast wyczuwam kilka wspólnych nutek, właśnie tą chłodną mroczność. Na pewno jest to zapach dość ciężki, elegancki, słodko-gorzki i zdecydowanie nie dla nastolatek. Delikatnie się rozwija tracąc jednocześnie swoje owocowe akordy na rzecz słodkości łamanej goryczą. Ogólnie zapach mi się nawet podoba, choć jak zwykle w moim przypadku - nie pogardziłabym odrobinę większa dawką słodkości. Jest to dość przyjemny, kobiecy zapach, nie przesłodzony, chwilami można wyczuć w nim nawet ostre, męskie akordy, ale postrzegam to jako plus. Takie nuty zawsze pachną na ciele ciekawie i intrygująco. Podobne kompozycje są już na rynku, więc nie jest to odkrycie roku, natomiast uważam że jest to krok w dobrą stronę. Na minus niestety trwałość. Nie wiem jak to jest że niektóre zapachy Avonu wyczuwam na sobie dość długo, natomiast inne, szczególnie te nowsze wypusty pozostawiają wiele do życzenia pod kątem trwałości. Z założenia zapachy cięższe i bardziej konkretne mają lepszą trwałość, natomiast w tym przypadku ta teoria kompletnie się nie sprawdza. Szkoda bo ciekawa jestem końcowej fazy tego zapachu, niestety zazwyczaj już go na sobie nie wyczuwam.

Avon, Attraction Sensation EDP

Pierwszym plusem jest prosty, ale bardzo elegancki flakonik. Zapach jest dość trwały, nawet po powrocie z pracy zapach był ciągle wyczuwalny. Perfumy pasują zarówno do stosowania na codzień, jak i na większe wyjścia i okazje. Dzięki śliwce perfumy te są zmysłowe i uwodzicielskie, a zarazem słodkie. Do pełni zapachu został użyty jaśmin indyjski, który swoją intensywnością nasyca kompozycje luksusowym ciepłem. Mimo początkowej intensywności zapachu, po krótkiej chwili staje się on niedrażniący. Początkowo nie polubiliśmy się, ale po kolejnym podejściu przekonałam się;)

Śliczny zapach

Piękny uwodzicielski zapach. Nie duszący ale nie za słaby. Bardzo wydajny flakon. Idealny na wyjścia. Utrzymuje się bardzo długo. Flakonik ładnie prezentuje się na toalecie. Napewno zmowie następny bo mojemu mężowi bardzo się podoba ten zapach. Spryskując się nim odrazu czuje się kusząca i piękna. Łatwo dostępny u konsultantki Avon

Avon Attraction

Kwiatowo owocowa woda bardzo trwała, jeszcze następnego dnia po użyciu czułam zapachna swojej bluzie. Bardzo trwała. Miła w zapachu, delikatny zapach, Czuc z odległosci kilku metrów. serdecznie polecam.

Attraction Sensation

Zapach podoba mi się bardzie od tej podstawowej wersji ale każdy ma inne gusta więc co do tego nowego zapachu jest dość intensywny i odrazu można poczuć że jest to zdecydowanie typ eleganckiego zapachu. Czytając nity zapachowe tego perfum nie wyczuwam któregoś z nich dość wyraźnie ciężko jest mi określić ale nie każdemu się spodoba więc zakup w ciemno nie jest wskazany.

Sensualny, seksowny, kobiecy, uzależniający...

To mój pierwszy zapach z serii Attraction, jaki kupiłam (i t w ciemno!). Poprzednie wersje jakoś mnie nie zachęcały, były ładne, ale nie dawało wg mnie nic nowego. Ostatnio wzięłam perfumetkę tego produktu w ciemno i naprawdę, to była dobra decyzja!
Nigdy wcześniej nie miałam tak kobiecego, seksownego i wyrafinowanego zapachu. Te wszystkie nuty zapachowe tworzą tak doskonałą kompozycję, że nawet nie potrafię ująć to w słowa. Jest słodki, elegancki, ale zarazem tak bardzo kobiecy i sensualny, że chce się go wąchać i wąchać... Gdyby nie ta cena, wykupiłabym wszystkie flakony, które swoją drogą prezentują się oszałamiająco! Trwałość pierwsza klasa.
Moim ulubieniem od Avon był od zawsze, wycofany już niestety, Avon Spotlight. Wydaje mi się, że w końcu znalazłam godnego następcę.
POLECAM!

Ciekawa propozycja od Avon

Perfum zapakowany jest w kartonowe pudełeczko koloru fioletowego tak samo jak sam perfum. Flakon jest wykonany z solidnego grubego szkła co dla mnie jest bardzo dużym plusem. Flakon ma 50 ml.
Mam w swojej kolekcji dwa wcześniejsze zapachy Attraction i królują one u mnie naprzemiennie.
Jeśli chodzi o sam perfum uważam że trzeba się go "nauczyć", kiedy pierwszy raz spotkałam się z zapachem byłam bardzo zawiedziona pomyślałam "od taki zwykły słodki zapach" bez szału. Jednak po kilku próbach raz mniej raz bardziej udanych, uważam że zapach ma bardzo duży potencjał i jest bardzo pociągający,  Jedynym minusem do którego niestety ale muszę się przyczepić jest to że zapach na mojej skórze jak i na ubraniu Niestety ale nie utrzymuje się długo dobrze że zawsze w torebce Mam perfumetkę i mogę że tak powiem "poprawić" sobie zapach i wtedy rzeczywiście czuć go dłużej bo niestety ale praktycznie po dwóch godzinach w ogóle go nie czuję.
Moim zdaniem na pewno nie jest to zapach na lato, uważam że  będzie królował u mnie na jesień i zimę.

Nuty zapachowe: apetyczna śliwka, jaśmin indyjski
Nuty głowy: imbir, śliwka, orientalna mandarynka
Nuty serca: jaśmin indyjski, czarny irys, frezja
Nuty bazy: ambertonic
Nuty skóry : kaszmir

Woda perfumowana Attraction Sensation :)

Jest to kolejna nowość od firmy Avon . Stwierdzam,że udana. Uwielbiam tą wodę perfumowaną. Jest zmysłowa, słodka. Bardzo trwały i interesujący zapach. Przystępna cena i śliczny flakon :) Z pewnością kupie je ponownie. Serdecznie polecam.

intrygujący

Woda perfumowana Avon Attraction Sensation to NOWY zapach z bestsellerowej linii marki AVON Polska
Idealny na romantyczny wieczór we dwoje #love #couple #hotnoty
Kompozycja: kwiatowo-orientalna opleciona akcentem owoców #zmysłowy Nuty zapachowe to połączenie apetycznej śliwki i jaśminu indyjskiego #smell
@Nuty głowy: imbir, śliwka, orientalna mandarynka
@Nuty serca: jaśmin indyjski, czarny irys, frezja❤
@Nuty bazy: ambertonic, nuty skóry, kaszmir
Zapach ten jest niezwykle kuszący, idealny na gorące randki, jak i wieczorne wypady z przyjaciółmi
Więcej informacji http://u.grubo.io/28b

Zakochałam się

Do tej pory prym wiodły u mnie klasyczne attraction, ale od kiedy pojawiły się w nowej wersji są moim zdecydowanym faworytem wśród zapachów z Avon. Są bardzo kobiece i uwodzicielskie

Zakochałam się ♥️

Perfumy Attraction Sensation idealnie pachną, obudzą każdy twój zmysł ???????? są długotrwałe i przede wszystkim bardzo zmysłowe nuty dotrą do najbardziej czułych punktów ????????❤️
Ja się w nim zakochałam i mam je ze sobą na każdą chwilę ! Gorąco polecam