Avon, Attraction Sensation EDP

Avon, Attraction Sensation EDP

Do bestsellerowej kolekcji zapachów Attraction, dołącza kolejna jego odsłona -Attraction Sensation. Kwiatowo-owocowa woda pobudza pięć zmysłów!
Nuty zapachowe: imbir,mandarynka,jaśmin.

84% jesień/zima 16% wiosna/lato

Wspaniałe

Zdecydowanie ta odsłona perfum podoba mi się znaczniej niżeli wersja podstawowa. Perfumy kupiłam przez internet, zapłaciłam około 40 złotych za 50 ml. Świetna jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie. Kompozycja zapachowa przepięknie się rozwija, nie jest ulotna i na mojej skórze utrzymuje się przez cały dzień, a na ubraniach czuć ją przez kilka dni. Perfumy są słodkie, orientalne ale nie jest to nachalna, duszna orientalność jaką zazwyczaj znamy.

Wykorzystała: kilka próbek

piękny

Bardzo ładny i przyjemny zapach zamknięty w eleganckiej butelce . Zapach jest obłędny , utrzymuje się długo . Jest to mój ulubieniec . Warto zakupic, cena jest ok

Piękny

Zapach jest obłędny, taki lekki. Utrzymuje się bardzo długo, wg mnie perfumy z tej serii to strzał w 10. Ten zapach razem ze swoją kuzynką Attraction for Her EDP skradły moje serce. Na pewno do niego wrócę

Całkiem, całkiem

Na początku jak użyłam tego zapachu nie byłam zachwycona. Dopiero po jakiejś godzinie odkryłam wszystkie jego nuty zapachowe kwiatowo-orientalne. Mocno wyczuwalny jest jaśmin indyjski, czarny irys, frezja oraz nuty bazowe skóry i kaszmiru.
Pachnie ekskluzywnie, jak bardzo drogie perfumy! I ich trwałość jest naprawdę niesamowita, jeszcze następnego dnia czułam ich zapach.

Elegancki i trwały zapach

Zapach pochodzi z kategorii, kwiatowo-orientalne z akcentami owoców. I w jej skład zapachowy wchodzą NUTY GŁOWY (imbir, śliwka, orientalna mandarynka), NUTY SERCA (jaśmin indyjski, czarny irys, frezja) oraz NUTY BAZY (ambertonic, nuty skóry, kaszmir). Ten piękny, zmysłowy i romantyczny zapach stworzył francuski perfumer Laurent La Guernec, który tworzył zapachy na przykład dla Calvin Klein. Ja bardzo lubię pierwszą wersję tej perfumy "Attraction" i mogę powiedzieć że te zapachu są do siebie trochę podobne, mają w sobie podobne nuty zapachowe. Wersja Sensation jest naprawdę piękna i na pewno spodoba się każdemu kto kocha wyraziste i bardzo trwałe zapachy.

Moja miłość!Oby go nie wycofali.

Jest to jeden z tych zapachów kiedy go widziałam pierwszy raz w katalogu i potarłam nadgarstek o kartkę,aby poczuć zapach natychmiast się zakochałam i zamówiłam go.Wzdychałam do niego nie mogąc się doczekać paczki i w ten sposób już jadę drugi flakon.
Oczywiście na mojej skórze mam wrażenie,że minimalnie inaczej pachnie,ale i tak jest to bajeczny zapach.Choć często jest tak ,że jakiś zapach pachnie na każdym zupełnie inaczej.Ale nie o to chodzi.
Zapach według mnie jest dla grupy kobiet ,które nie podniecają się nad perfumami kwiatowymi czy coś z frezją...Zdecydowanie jest to dla kobiet pewnych siebie i z "pazurem".
Kompletnie nie jestem znawcą perfum,ale jest to coś w moim typie ,jak ja to nazywam "zapach tajemniczy" nie jest on duszącym zapachem,choć nie którzy mogą powiedzieć,że lekko pod niego podchodzi.
Zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze do takiego stopnia,że po kilku godzinach pracy (gdzie psikam się tylko w domu) koledzy potrafią powiedzieć mi,że ładnie pachnę.
Zapach dla mnie nadaję się przez cały rok,choć najlepsza pora jest jesień-zima.
Opakowanie bardzo stylowe.
Co do pierwszej wersji Attraction to tez go mam,ale nie mogę się zdecydować,który jest moim ulubieńcem,choć są do siebie zupełnie inne.

przepiękny

Kolejna z wielu perfum z Avonu, która jest przepiękna. Powiedziałabym, że zapach jest zmysłowy i subtelny. Moim zdaniem może być i na co dzień i na imprezę. Bardzo długo się utrzymuje przez co jest wydajny. Można kupić go też w wersji 10ml - idealna do torebki. Szczerze polecam.

Zaskoczenie

Początkowo zapach ten nie przypadł mi do gustu. Po jakimś czasie dostałam próbkę tych perfum i już wiedziałam, że muszę je mieć, to jest to czego szukam zazwyczaj w perfumach, nie spotykany świeży zapach, bardzo długo utrzymujący się ...
Ten zapach jest ze mną już bardzo długo i na pewno jeszcze nie raz go kupię.

Otulający zapach

Już w katalogu zdobył moje serce, ale miałam cały zestaw innych perfum. Uznałam, że najpierw skończę te stare, później rzucę się na coś nowego. Nie zdążyłam porządnie tego przemyśleć, a dostałam na Dzień Kobiet od chłopaka. Można powiedzieć, że uprzedził moje wszystkie ruchy. Trzeba jednak powiedzieć: trafił w dziesiątkę.

Cena regularna to 110 złotych. Jestem na tyle zakochana w tym zapachu, że spokojnie dałabym za niego tyle, ale wiadomo, że w katalogu cena jest dużo, dużo niższa. Perfum w ładny, prostym flakonie- bez udziwnień, ale lubię ten minimalizm i geometrię. Oprócz tego dobry, niezawodny atomizer, który ani razu mi się nie zaciął. Co do spraw technicznych- absolutnie żadnych uwag, wszystko jest w porządku.

Przede wszystkim jednak zapach. Mój chłopak zawsze twierdzi, że wybieram same takie ciężkie kolumbryny, które aż duszą. Fakt, mam słabość do takich- że jeśli coś już mi się podoba, musi być toporne, mocne i prawie męskie. Nic innego do mnie nie przemawia. Tutaj jednak mam pomieszanie z pokręceniem. Ok, ten zapach jest dosyć ostry, ale jednocześnie przełamany jakąś słodyczą i świeży. Doskonałe wymierzenie, imbir i jaśmin tworzą mocniejsze nuty, a na to wszystko przełamanie świeżą mandarynką i słodkawą śliwką. Przez te kompozycję zapachową nadaje się zarówno na lato jak i na zimę. Dobry na co dzień, ale i na większe wyjścia. Nade wszystko jest to bardzo kobiecy, przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. I nie tylko na niej, ubrania też często nim pachną.

Według mnie to jedna z najlepszych zapachowych odsłon Avonu. Rzadko mi się zdarza kupować jakiś perfum po kilka razy. Tutaj jednak ledwo skończyłam pierwszy flakon, a już miałam zamówiony drugi. Ja jestem zachwycona i z czystym sumieniem mogę polecić :)

Czerwone owoce

Zapach Avon Attraction Sensation jest przyjemny, i tylko tyle. Mnie natomiast niczym szczególnym nie powalił i nie zachwycił. Pachnie ładnie, ale niczym się nie wyróżnia i nie zapada w pamięć, a po czasie nieco męczy. Jest mocno owocowy i słodki, dlatego podoba się większości. Ale brak mu tego czegoś co by sprawiało że znowu chcę go poczuć. Ot taki zapach, który nie odrzuci otoczenia, trochę jak jakiś balsam czy żel pod prysznic.

Owoce są mocno wyczuwalne, ja czuję głównie czerwone owoce, jeżyny, porzeczkę, chociaż nie wiem czy są podane składzie, ale na składach i nutach zapachowych się nie znam. Wyczuwam lekką inspirację do Euphorii CK, ale Euphoria jest bardziej esencjonalna, bardziej orientalna. Avon Attraction Sensation jest bardziej owocowy i kwaskowaty.

Trwałość przeciętna, kilka godzin i trzeba się dopsikiwać . Jednak jak na Avon to nie jest źle. Projekcja natomiast słaba i bardzo bliskoskórna.

Myślę, że wodę perfumowaną Avon Attraction Sensation można kupować w ciemno. Jeśli kogoś nie zachwycą to też nie odrzucą. Słodkawe, owocowe, raczej na co dzień i jakieś niezobowiązujące wyjścia niż na jakieś specjalne okazje. Jak dla mnie zapach wakacyjny i letni, radosny, a to za sprawą kwaskowato-słodkich owoców. Czy Attraction Sensation są eleganckie? Moim zdaniem raczej nie, ale to kwestia gustu.

Zwalił mnie z nóg!

Ten zapach jest poprostu obłędny. Tak bardzo zmysłowy.. Na ten zapach trafiłam u mojej przyjaciółki, która miała go w swojej torebce. Flakonik pięknie się prezentował, musiałam sprawdzić co to za cudo? Spryskałam sobie nadgarstek i delektowałam się nimi przez resztę dnia. Zapach doskonale się utrzymywał czułam go na ręce przez cały dzień, tak intensywnie, jak gdybym dopiero tę rękę nimi spryskała. Po krótkim czasie weszłam w ich posiadanie i mogę się nimi zachwycać do woli. Co do samego zapachu dla mnie jest doskonały, idealnie wyważony, intensywny, ale nie zbyt intensywny, słodki, lecz nie mulący. Bardzo zmysłowy i kobiecy, nadaję pewności siebie, pobudza zmysły każdego, kto ma styczność z tym pięknym zapachem. Niby taki Avon, a zapach godny Oscara. Cena, jak za takie perfumy to ok. 60 zł, oczywiście często są jakieś promocję więc można je dostać za o wiele niższą cenę. Często spotykam się z komplementami oraz pytaniami 'co to za zapach? czym tak pięknie pachniesz?', a także wielkim zaskoczeniem, że to akurat Avon tak nas oczarował. Moim zdaniem są dużo lepsze od klasycznej wersji Attraction, która jest dla mnie ciężka i dusząca.

Rewelacja

Mój ulubiony zapach. Rzadko kiedy jakiś zapach tak szybko kradnie moje serce. Pięknie pachnie oraz dość długo się utrzymuje przez co jest wydajny. W promocji można upolować go w fajnej cenie. Jeżeli któraś z was jeszcze nie miała okazji wypróbować to gorąco polecam.