Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Do bestsellerowej kolekcji zapachów Attraction, dołącza kolejna jego odsłona -Attraction Sensation. Kwiatowo-owocowa woda pobudza pięć zmysłów!
Nuty zapachowe: imbir,mandarynka,jaśmin.

85% jesień/zima 15% wiosna/lato

Najlepszy z avon!

Piękny urzekający zapach.Idealny na dzień jak również na wieczór. Odpowiedni na każdą porę roku jednak na lato raczej wybieram bardziej orzeźwiające. Jeden z najlepszych zapachów Avonu.

Wyjątkowy

Jeden z piękniejszych zapachów w avon . Mówi się że avon robi tanie perfumy i tak jest to prawda ale avon w ostatnim czasie te tanie perfumy zamienił na fajne perfumy . Co to przeszkadza że cena niska jak utrzymują się długo i ładnie pachną. Te są wyjątkowe , dodają poczucia pewności siebie sprawiają że robi się błogo nosząc je. Podoba mi się jak zmieniają się na skórze I że bardzo długo pachną.
Wyczuwam śliwkę ale orientalna mandarynkę i muszę przyznać że ten orient tu czuć. Do tego ukochany jaśmin a w bazie kaszmir. To trzeba poczuć ????
Opakowanie przepiękne do tego stosunkowo niska cena . Taaak , na pewno po nie wrócę????

Lubię cięższe, orientalne zapachy, ale ten jest kiepski

Zostały poniesione duże nakłady na reklam tego zapachu w TV, natomiast sam zapach nie urzeka. Jest płaski, monotonny, jak większość zapachów Avonu. Z początku intensywny, ale szybko wietrzeje.

Nuty nie przeplatają się ze sobą, mam wrażenie, że pachnę jak ta poperfumowana kartka z katalogu. Nijak, bez wyrazu. Zapach orientalny, z zamiaru tajemniczy, a tak skiepszczony - zapewne tanimi kosztami składników, w końcu perfumy te należą do tanich. Wyczuwam orientalną słodycz, z nut najbardziej śliwkę, troszkę kwiatów i nuty skóry. Jednak wszystko jest bez wyrazu, bez pazura wg mnie. Ale wiadomo, jak to z perfumami jest - kwestia gustu ;)

Słodziak, ale z charakterem

Za pierwszym razem te perfumy mnie nie zachwyciły i trochę poczekały w szafce, ale za drugim podejściem to był strzał w 10. Zapach jest słodki, ale nie nachalny, z nutą mojego ulubionego orientu. Pachnie naprawdę wyjątkowo i nikt nie chce uwierzyć, że kosztuje mniej niż 60 zł. Warto czasem dać drugą szansę :)

Słodko, słodko

Avon ma to fajne, że można sobie kupić perfumetki żeby się z zapachem zaznajomić. I super - nie trzeba wydawać fortuny na nietrafione zapachy. Cóż ten zapach jest przyjemnie słodki i zapewne podoba się wielu osobom, jednak nie jest to coś wyjątkowego, odważnego czy oryginalnego. Po prostu zwykły słodziak, raczej owocowy, ale bardziej ociekający różowym lukrem. Trochę radosny, trochę przytłaczający słodkością. Dla mnie zero elegancji. Może dla młodszych koleżanek, do szkoły, ale w pracy zdecydowanie nie. Duży plus na trwałość - na rzeczach utrzymuje się nawet 2-3 dni; na ciele ulatnia się u mnie po ok. 4h.

Używa produktu od: próbka

Avon, Attraction Sensation EDP

Nuty zapachowe: apetyczna śliwka, jaśmin indyjski, nuty skóry.
Nuty głowy: imbir, śliwka, orientalna mandarynka.
Nuty serca: jaśmin indyjski, czarny irys, frezja.
Nuty bazy: ambertonic, nuty skóry, kaszmir.
Zapach bardzo intensywny, mocny. Mi on się nie podoba, dusi mnie ten perfum. Polecam kobietom dojrzałym

Wspaniałe

Zdecydowanie ta odsłona perfum podoba mi się znaczniej niżeli wersja podstawowa. Perfumy kupiłam przez internet, zapłaciłam około 40 złotych za 50 ml. Świetna jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie. Kompozycja zapachowa przepięknie się rozwija, nie jest ulotna i na mojej skórze utrzymuje się przez cały dzień, a na ubraniach czuć ją przez kilka dni. Perfumy są słodkie, orientalne ale nie jest to nachalna, duszna orientalność jaką zazwyczaj znamy.

Wykorzystała: kilka próbek

piękny

Bardzo ładny i przyjemny zapach zamknięty w eleganckiej butelce . Zapach jest obłędny , utrzymuje się długo . Jest to mój ulubieniec . Warto zakupic, cena jest ok

Piękny

Zapach jest obłędny, taki lekki. Utrzymuje się bardzo długo, wg mnie perfumy z tej serii to strzał w 10. Ten zapach razem ze swoją kuzynką Attraction for Her EDP skradły moje serce. Na pewno do niego wrócę

Całkiem, całkiem

Na początku jak użyłam tego zapachu nie byłam zachwycona. Dopiero po jakiejś godzinie odkryłam wszystkie jego nuty zapachowe kwiatowo-orientalne. Mocno wyczuwalny jest jaśmin indyjski, czarny irys, frezja oraz nuty bazowe skóry i kaszmiru.
Pachnie ekskluzywnie, jak bardzo drogie perfumy! I ich trwałość jest naprawdę niesamowita, jeszcze następnego dnia czułam ich zapach.

Elegancki i trwały zapach

Zapach pochodzi z kategorii, kwiatowo-orientalne z akcentami owoców. I w jej skład zapachowy wchodzą NUTY GŁOWY (imbir, śliwka, orientalna mandarynka), NUTY SERCA (jaśmin indyjski, czarny irys, frezja) oraz NUTY BAZY (ambertonic, nuty skóry, kaszmir). Ten piękny, zmysłowy i romantyczny zapach stworzył francuski perfumer Laurent La Guernec, który tworzył zapachy na przykład dla Calvin Klein. Ja bardzo lubię pierwszą wersję tej perfumy "Attraction" i mogę powiedzieć że te zapachu są do siebie trochę podobne, mają w sobie podobne nuty zapachowe. Wersja Sensation jest naprawdę piękna i na pewno spodoba się każdemu kto kocha wyraziste i bardzo trwałe zapachy.

Moja miłość!Oby go nie wycofali.

Jest to jeden z tych zapachów kiedy go widziałam pierwszy raz w katalogu i potarłam nadgarstek o kartkę,aby poczuć zapach natychmiast się zakochałam i zamówiłam go.Wzdychałam do niego nie mogąc się doczekać paczki i w ten sposób już jadę drugi flakon.
Oczywiście na mojej skórze mam wrażenie,że minimalnie inaczej pachnie,ale i tak jest to bajeczny zapach.Choć często jest tak ,że jakiś zapach pachnie na każdym zupełnie inaczej.Ale nie o to chodzi.
Zapach według mnie jest dla grupy kobiet ,które nie podniecają się nad perfumami kwiatowymi czy coś z frezją...Zdecydowanie jest to dla kobiet pewnych siebie i z "pazurem".
Kompletnie nie jestem znawcą perfum,ale jest to coś w moim typie ,jak ja to nazywam "zapach tajemniczy" nie jest on duszącym zapachem,choć nie którzy mogą powiedzieć,że lekko pod niego podchodzi.
Zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze do takiego stopnia,że po kilku godzinach pracy (gdzie psikam się tylko w domu) koledzy potrafią powiedzieć mi,że ładnie pachnę.
Zapach dla mnie nadaję się przez cały rok,choć najlepsza pora jest jesień-zima.
Opakowanie bardzo stylowe.
Co do pierwszej wersji Attraction to tez go mam,ale nie mogę się zdecydować,który jest moim ulubieńcem,choć są do siebie zupełnie inne.