Avon, Naturals, Apple & Honeysuckle, Shower Gel (Żel pod prysznic `Jabłko i kwiat wiciokrzewu`)

Aromatyczny żel pod prysznic, który skutecznie oczyszcza ciało, tworząc gęstą, zjawiskowo pachnącą pianę i zapewnia uczucie nawilżenia.

Zastosowanie: do każdego rodzaju skóry
Nuty zapachowe: orzeźwiające jabłko i kwiat wiciokrzewu

Poczuj błyskawiczne odświeżenie i otul swoją skórę aromatyczną kompozycją zapachową. Nasz żel pod prysznic przyjemnie oczyści Twoje ciało, zapewniając skórze delikatną pielęgnację. Zawarte formule kosmetyku starannie dobrane składniki odpowiednio ją nawilżą i zapobiegną wysuszeniu, a aromat świeżutkich jabłek i kwiatu wiciokrzewu pozostanie z Tobą na dłużej.

żele pod prysznic
oczyszczające
zapachowa
w żelu
normalna

Kupiony w: U konsultantki

Najlepszy ze wszystkich żeli Avon Naturals

Jestem zaskoczona, że żel z Avon Naturals okazał się jakościowo dobry. Mocno się pieni, ładnie pachnie- takim słodkim jabłkiem z mieszanką czegoś. Pewnie to coś to ten wiciokrzew. Żel jest również wydajny. Skóra dość długo pachnie po jego użyciu. Trochę niestety wysusza skórę. Często można kupić go w promocji. Konsystencja jest dość gęsta, żelowa, zielonego koloru. Produkt dokładnie myje skórę i jej nie podrażnia.

Średnio udany żel Avonu

plusy:
+ przyjemny zapach, głównie jabłkowy
+ dobrze oczyszcza
+ dość dobrze się pieni

minusy:
- galaretowata konsystencja
- wysusza skórę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niska wydajność
- wysoka cena
- twarda butelka

Nic wielkiego

Wcześniej nie kupowałam zbyt wielu produktów Avon Naturals- ograniczałam się raczej do mgiełek, jakiś galaretek do mycia, balsamów, czasem kilku peelingów. Bardziej skupiałam się na zapachach tych produktów niż na ich działaniu. Żele pod prysznic jakoś omijałam, ale ostatnio dostałam zestaw- balsam, mgiełka, żel, , więc teraz jabłko z wiciokrzewem króluje w mojej łazience. I akurat z żelu jestem zadowolona dosyć przeciętnie. Nie wymagam zbyt wiele- zapach, wydajność, dobre oczyszczenie to tak naprawdę wszystko, przynajmniej jednego ten żel nie spełnia.

Cudów nie ma

Od dawna kupuję różne produkty serii Naturals z Avonu, zwykle w zestawie- mgiełka do ciała, balsam i żel pod prysznic. Od samego początku też niewiele od nich wymagam, tak właściwie tylko ładnego zapachu, żeby w miarę porządnie się pieniły i nie przesuszały skóry. Odnośnie dwóch ostatnich- spełnia. Z zapachem zdecydowanie gorzej. Delikatnie mówiąc nie spełnia to moich oczekiwań. Liczyłam na jakiś odświeżający zapach, taki w sam raz na lato, a dostałam dziwne coś, które pachnie trochę jak żele pod prysznic dla mężczyzn. Nie rozbraja mnie, jakoś go wybabrałam, ale drugi raz po niego nie sięgnę.