Love Beauty and Planet, Bountiful Moisture, Muru Muru Butter & Rose Shower Gel (Nawilżający żel pod prysznic z masłem muru muru i olejkiem różanym)

Kojące nawilżenie dla suchej skóry. Nawilżający żel pod prysznic Bountiful Moisture z masłem muru muru i olejkiem różanym chroni skórę przed przesuszeniem nadając jej miękkość i gładkość. Rozkoszuj się aromatycznym i naturalnym powiewem świeżości zbieranych ręcznie płatków róży bułgarskiej. Produkt nie zawiera siarczanów, barwników oraz jest odpowiedni dla wegan. Butelki pochodzą z materiałów, które pozyskano w 100% z recyclingu i nadają się do ponownego przetworzenia.

Ile kobiet, tyle opinii

Dla mnie jest OKROPNY...
Dostałam je od firmy w konkursie i cieszę się niezmiernie, bo gdybym sama go kupiła i dostała taki produkt, to bym się bardzo zdenerwowała.
Przede wszystkim, cała różowa seria ma dla mnie okropny, duszący zapach. Jest tak intensywny, że mnie drażni, nawet w małej ilości.
Żel pod prysznic powinien wg mnie dobrze oczyszczać i pozostawiać skórę miłą w dotyku i odczuwalnie odświeżoną.
Po tym czuję się tak, jakbym musiała się od nowa umyć. Mimo długiego spłukiwania skóra się strasznie klei.

Opakowanie klapa

Żel zostawia na skórze duże uczucie nawilżenia. Aktualnie stosuje go po użyciu samoopalacza, który mocno ściąga skórę, ,mało który produkt myjący tak dobrze rozpręża moją skórę. Zapach jest średnio intensywny, nie jestem fanką zapachu róży, ale tutaj nie jest ona słodka i syntetyczna. Zapach lekko utrzymuje si ę na skórze. Dobrze domywa ciało.

Oby więcej takich produktów!

Ten żel pod prysznic jest naprawdę cudowny!
+nie wysusza skóry - nawilża, wygładza
+cudownie pachnie
+ma w 100% wegański skład
+opakowanie przyjazne środowisku - 100% recykling
+nie zawiera siarczanów ani sztucznych barwników
+bardzo wydajny
+uroczy, subtelny, kobiecy wygląd butelki
+dobra dostępność
+przystępna cena - akuratny stosunek ceny do jakości

Ja jestem zachwycona. Spełnia obietnice producenta w 100%. Tak jak sama nazwa produktu wskazuje - dla kochających piękno i swoją planetę produkt idealny. Z uwagi na to, że produkty mają kilka linii na pewno każda z Nas znajdzie tą odpowiednią dla siebie.

Pięknie pachnie

Żel jest wydajny i dobrze się pieni.
Pozostawia delikatną warstwę na skórze, dzięki i czemu jest ona długo nawilżona.
A dodatkowo ma obłędny zapach, który długo pozostaje na skórze.
Znajduje się w przyjemnym w użyciu opakowaniu., przede wszystkim ważne jest to że jest biodegradowalne.

Żel pod prysznic genialny

Uwielbiam takie żele pod prysznic. Skóra jest nawilżona i pięknie pachnie. Olejek różany jest bardzo przyjemny, nie jest on tłusty. Dobrze się żelem myje bardzo przyjemnie.

Żel pod prysznic

Mam suchą skórę. Żel pod prysznic nie wysusza a pozostawia skórę nawilżoną. Dużym plusem jest cudowny zapach, wygodne opakowanie oraz naturalny i wegański skład.

Shower gel muru muru olejek różany

Fajny zapach żelu który utrzymuje się na skórze przez dluzszy czas. Bardzo wydajny wystarczy odrobina na ręce. Cialo jest nawilzone pachnące wec czego chcieć więcej.

Dobry

Używanie żelu to prawdziwa przyjemność, otula skórę gęsta pachnąca pianą. Jest to kosmetyk dla koneserów różnych nut zapachowych, jest intensywny. Myślę nie każdemu przypadnie do gustu. Po użyciu skóra jest nawilżona,nie powoduje ściągnięcia. Opakowanie jest Ok, ale bez szału. Plus za recykling, można by dołożyć jeszcze pompke.

Podoba mi się, ale .....

Żel pięknie pachnie. Skóra po nim jest miękka i nawilżona. Nie mam po nim problemu z suchymi skorkami - szczególnie na łydkach.
Jest bardzo wydajny. Niewielka ilość wystarcza do umycia ciała, a zważywszy, że butla jest ogromna (500 ml) żel starczy na bardzo długo.
Konsystencja raczej gęsta niż lejąca i tutaj mam zastrzeżenie - opakowanie mogłoby mieć pompkę, wtedy butelka byłaby znacznie łatwiejsza w obsłudze.

Wegański cud !

Bardzo cenię ludzi którzy tworzą kosmetyki wegańskie . Cieszę się że na rynku jest coraz więcej takich kosmetyków bo to znaczy że ludzie naprawdę przyjmują się losem zwierząt. Dodatkowo kolejnym plusem jest to że opakowania są z recyklingu czy były używane przez kogoś innego a potem ktoś użyje ich po nas.
Żel działa cudownie. Olejek różany koi i nawilża suchą skórę. Dodatkowo przepięknie pachnie. Jola chroni również przed deszczem i wysuszenia mi i podrażnieniami naszej skóry. Moim zdaniem to byłabym bardzo dobra opcja na zimę kiedy nasza skóra jest bardzo podatna na wysuszenie i popękania.

Dobre uzupełnienie całej serii.

Żel wraz z innymi produktami z serii dostałam do testowania.
Nie spodziewałam się, że będzie tak duży. Opakowanie to 500 ml.
Wizualnie opakowanie jest bardzo ładne, ale średnio poręczne, ponieważ wydobywając produkt pod prysznicem z tak dużej butli może wyślizgnąć się z dłoni. Pompka byłaby super !
Żel ma piękny zapach kwiatowy, który doskonale umila nam kąpiel.
Dobrze myje. Nie pieni się jakoś szczególnie, ale dla mnie nie ma to większego znaczenia. Nie wysusza skory.
Jest wydajny. Posłuży mi chyba kilka miesięcy.

Moim zdaniem, to bardzo fajny żel na wiosenno letni czas.

Dobra rada:
Jeśli zapach bardzo przypadł ci do gustu, koniecznie kup balsam z tej serii. Zapach będzie wyczuwalny na twojej skórze nawet rano.

Używa produktu od: próbka

Przyjemny

Przy żelu do kąpieli głównie oceniam zapach bo wiele efektow poza zapachem i relaksem nie oczekuje i z tym spisał się na medal. Pachnie pięknie i uważam że jest wydajny