Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy tonujące

100% Pure Fruit Pigmented Full Coverage Water Foundation Kryjący podkład z owocowymi pigmentami

5 na 51 opinię
100% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Kupi ponownie: 100% osób
  • 14 marca 2021 o 18:46
    Satynowe wykończenie z lekkim rozświetleniem.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Na taki produkt czekałam. Daje ukojenie suchej skórze, nawilża, kryje i pielęgnuje. Edit: niestety z każdym kolejnym opakowaniem jestem coraz mniej zadowolona z pompki/zamknięcia, które się notorycznie psuje (przy otwieraniu skuwka schodzi z korkiem). Nadal świetny produkt, polecam 100% pure. ZALETY: - Opakowanie. Elegancka, szklana buteleczka z pompką. Oryginalnie zafoliowana i zapakowana. Mam pewność, że przede mną nikt nie otwierał ani nie testował produktu. Pompka nie zacina się, przez szkło widać ile podkładu jeszcze zostało. - Zapach. Delikatny, nienachalny. - Konsystencja półpłynna. - Bardzo łatwy w aplikacji. Nie robi plam ani smug. - Stopień krycia jest zadowalający - średni do pełnego. Można je budować. Zakrywa zaczerwienienia i ew. wypryski. - Nie roluje się. - Nie podrażnia. - Nie uczula. - Bardzo duża gama kolorystyczna, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Mam jasną karnację i używam odcienia 3.0 WARM - idealny dla jasnej karnacji z żółtymi tonami. Odcień 2.0 WARM - zdecydowanie dla bladziochów, z żółtymi tonami. Odcień 2.0 NEUTRAL - zbliżony do 3.0 WARM tylko bardziej "brudny", ziemisty, z różowymi tonami. - Naturalny, super skład. - Możliwość zamówienia karty z mini próbkami. - Satynowe, lekko rozświetlone, bardzo naturalne wykończenie. - Nie gromadzi się w zmarszczkach, nie migruje. - Nawilża. - Nie ciemnieje na twarzy. - Nie pogarsza stanu cery. - Nie powoduje wyprysków. - Bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość. - Cena w stosunku do jakości i wydajności nie jest zbójecka. WADY: - Brak dostępności stacjonarnie.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.