Missha, M Perfect Covering BB Cream RX. SPF42/PA+++ (Krem BB)

Missha, M Perfect Covering BB Cream RX. SPF42/PA+++ (Krem BB)

Missha - M Perfect Covering BB Cream RX. - krem BB przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Zawiera fizyczne oraz chemiczne filtry przeciwsłoneczne, które chronią skórę przed promieniowaniem UV. W składzie znajdziemy również arbutynę o właściwościach rozjaśniających przebarwienia, a także olej makadamia oraz olej różany, które głęboko odżywiają i zmiękczają skórę. Produkt zapewnia średnie krycie, które można budować.

Lepsza gama kolorystyczna od tej ,ktòrą oferuje wersja podstawowa.

Podstawową wersję kremu bb Misshy używam już od lat. Nawet nie wiem ile jego opakowań przewinęło się przez moją kosmetyczkę. Uwielbiam go używać zwłaszcza latem, bo jego SPF wynosi aż 42.

Gdy tylko natknęłam się na wersję RX gdzieś w czeluściach internetu ,nie zastanawiałam się długo nad jej zakupem. I to był strzał w dziesiątkę. Od pierwowzoru ròżni ją ton koloròw. O ile pierwsza jest ziemista ,trupia i ròżowawa, tak RX oferuje już odcienie z beżowo żòłtymi tonami. Ja zdecydowałam się na najjaśniejszy kolor nr 17,który jest idealny dla mojej jasnej cery. Jaśniutki, beżowo- mleczny, nie odcinający się od szyi.

Krem świetnie stapia się z cerą. Dobrze kryje nierówny koloryt oraz niedoskonałości skóry. Krycie można stopniować aplikując na twarz kolejne warstwy mazidła (ja jednak zawsze ograniczam się do jednej, a ewentualne prześwity przykrywam korektorem) gdyż ten nie tworzy efektu maski na buźce. Skóra po jego nałożeniu jest ujednolicona, jasna i wygląda zdrowo i promiennie. Krem mimo dość sporego krycia nosi się komfortowo na twarzy, gdyż w ogóle nie czuć go na niej.Utrzymuje się na skórze aż do wieczornego demakijażu i nie wymaga wielu poprawek w ciągu dnia. Pozostawia na twarzy delikatne matowo-satynowe wykończenie.
Nie podkreśla suchych skórek ani nie wchodzi w załamania cery. Ròwniez jej nie zapycha.
Mam nadzieję że latem sprawdzi się tak samo dobrze jak wersja podstawowa, chroniąc skórę przed promieniami słońca. Już nie mogę się doczekać ,aż przetestuję go w jakichś hardcore'owych warunkach klimatycznych i podczas aktywności fizycznej:)

Uwielbiam! Idealny krem na dzień!

Staram się nie używać podkładów na co dzień.
Zawsze, gdy mam ten krem na sobie dostaję komplementy, że mam idealną cerę.
Czy mam? Nie. Po prostu ten BB idealnie ją wygładza i kryje lekkie niedoskonałości.
Przy mojej cerze mieszanej w kierunku tłustej wymaga przypudrowania.

Nowa wersja ulubieńca

Na ten krem trafiłam przypadkiem, myślałam że to nowa wersja limitowana tradycyjnego M Perfect Cover jak już kilka razy się zdarzało. Poszperałam więcej i dobrze, że to zrobiłam. Ten krem BB ma wszystkie właściwości swojego starszego brata: ładnie kryje, doskonale się utrzymuje nawet na mojej przetłuszczającej się cerze, ma filtr przeciwsłoneczny (nigdy go za mało), nawilża i nie zapycha. Jednak co jest tutaj kluczowym elementem ma piękny BEŻOWY kolor, w końcu. Jestem na poziomie numeru 23 i przy tradycyjnej wersji zawsze musiałam wspomagać się żółtym mixerem w innym przypadku moja cera wyglądała szaro i trupio. Tutaj nie ma takiej potrzeby. Sam kolor jest już pięknie dopasowany i nie trzeba go z niczym mieszać. Na jednym opakowaniu się nie skończy.