Bogaty tonik do twarzy ALGOTONIC stanowi pierwszy krok w codziennej pielęgnacji skóry twarzy.
Unikalne połączenie wody z lodowca norweskiego oraz pięciu rodzajów alg morskich odżywia skórę dostarczając jej witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Niskocząteczkowy kwas hialuronowy przenika warstwę rogową skóry i dogłębnie ją nawilża oraz zapobiega jej wysuszeniu. Organiczna woda z chabru bławatka ma działania tonizujące, przeciwzapalne i łagodzące.
ALGOTONIC to doskonały wybór dla osób poszukujących bogatych w składniki odżywcze kosmetyków.
Składniki aktywne
woda z lodowca norweskiego - naturalnie bogata w minerały i pierwiastki śladowe, doskonale nawilża i oczyszcza skórę, pełni funkcję nośnika ekstraktów roślinnych
kompleks 5 alg - starannie dobrana kompozycja pozwala na spotęgowanie nawilżającego i odżywczego efektu na skórę
niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - dogłębnie nawilża skórę i zapobiega jej przesuszeniu
organiczna woda z chabru bławatka - słynie z działania przeciwzapalnego łagodzącego oraz tonizującego, bogata w witaminy oraz sole mineralne z dużą ilością manganu i potasu

50 – 100ml
Cera
normalna, sucha
bez parabenów
płyn

Okropny zapach

Tonik ma bardzo intensywny zapach, jak mocne perfumy dla babci, nie da się wytrzymać, lepszy byłby zapach cytrusowy, jakikolwiek orzeźwiający, bo ten tylko dusi. Mam cerę mieszaną, i po spryskaniu się tym tonikiem świecę się bardziej niż zawsze i bardziej niż np po hydrolacie różanym nacomi. Stosuje za krótko by mówić o efekcie nawilżenia.

Szanowny pan tonik zostaje ze mną na zawsze.

Najlepszy możliwy tonik z grupy bezkwasowych. Długo szukałam toniku, który bez obaw będę mogła stosować na dzień podczas kuracji kwasami. Przemówił do mnie skład i opakowanie i rzeczywiście nie zawiodłam się. W najbliższym czasie planuję zakupić większą pojemność, a ta mniejsza znajdzie swoje miejsce w mojej torebce.

+zapach
+opakowanie
+aplikacja (tak! To jest prawdziwa mgiełka :))
+skład pierwsza klasa
+działanie nawilżające
+podbijanie działania innych, nakładanych pózniej kosmetyków
+świetny do utrwalania makijażu
+możliwość stosowania w ciągu dnia, na makijaż

-/+ cena, ale już dawno pogodziłam się z faktem, że za dobrą jakość często trzeba zapłacić :)

Fantastyczny

Mam ten tonik od w sumie niedawna ale kocham już go bardzo!. Tonik ma 200 ml w lekkiej, plastikowej buteleczce z atomizerem, który daje równo rozproszoną mgiełką ( nie lubię mgiełek, które sikają z atomizera zamiast otulać twarz dobrze rozproszoną mgłą) , zapach ma bardzo przyjemny, nie podrażnia, nie szczypie w oczy, skóra go pije, ma bardzo bogaty skład i nawilżenie zwyczajnie się czuje, mam mieszaną cerę, tonik zakupiłam z myślą o pielęgnacji jesienno zimowej. Cudo.

Świetny

Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej marce aż do dnia, kiedy dostałam ten tonik w prezencie.
Opakowanie jest plastikowe, przezroczyste zakończone atomizerem, który rozpyla produkt bardzo drobną mgiełką. Pachnie cudownie. Używam go codziennie. Pomijam tutaj rozwodzenie się nad składem, który jest absolutnie świetny. Tonik na mojej skórze działa rewelacyjnie, świetnie nawilża, szybko się wchłania, koi, tonizuje skórę i przywraca jej naturalne ph.
Absolutnie polecam.

Kapsuła odżywcza

Jest to bogaty Tonik do twarzy Algotonic. Składniki aktywne jakie znajdują się w tym toniku to np. Woda z lodowca norweskiego, kompleks 5 alg, nisko cząsteczkowym kwas hialuronowy, organiczna woda z chabru bławatka. Zadaniem algotoniku jest takie iż ma nawilżać nasza cerę i odżywiać, ma łagodzić podrażnienia, odświeżać, również zadaniem jego jest przywrócenie odpowiedniego pH skóry. I oczywiście zgadzam się 100% z tym. Naprawdę bardzo dobry Tonik. Używam od ponad tygodnia i efekty naprawdę są zauważalne. Złagodził wszelkie stany zapalne, nawodnił skórę twarzy i dekoltu. Dobrze oczyszcza skórę. Bogaty jest w witaminy oraz sole mineralne z dużą ilością manganu i potasu.
Algotonic jest naprawdę doskonały dla osób które szukają i chcą dostarczyć swojej cerze bogatych składników odżywczych.
Szkoda że cena nie jest aż tak przystępna za 100ml płacimy bez promocji ok 39 zł.

Wspaniały pod każdym względem, bogaty, naturalny skład, bardzo dobra jakość opakowania. Produkt absolutnie wart kazdej złotówki <3 Warto przetestować skradnie serce na długi czas...

Pierwszy raz o tym produkcie a zasadniczo o marce Sensum Mare usłyszałam na jednym z kanałów urodowych na youtube- gdzie wówczas jedna z moich ulubionych youtuberek pokazywała produkty ów marki. Takie och i ach szły na temat tego produktu a raczej na temat marki, tak mnie zaciekawiły, ze zapragnęłam przetestować. Na pierwszy rzut poszło serum algoright plus tonik.

Dość aktywni śledząc kanały edukcujące na temat właściwej pielęgnacji nauczyłam, się, ze właściwa aplikacja preparatów na bazie kwasu hialuronowego wzmacnia efekty jakie jesteśmy w stanie uzyskać dzieki ów kosmetykom... Takim właśnie sposobem skusiłam się na tonik tej samej marki, której wówczas stosuję serum pielęgnacyjne.

Na zwilżona skórę tonikiem, nakładam serum. Wówczas wiem, ze wykorzystuje absolutnie sto procent dobroci płynących z cudownego składu kosmetyku.... Warto zagłębić się w temacie.

Wracając do sedna po tak obszernym wstępie Sensum Mare Dermocosmetics, Algotonic, Rich Moisturizing Face Tonik (Bogaty tonik do twarzy o działaniu odżywczym i nawilżającym) zakupiłam podczas zakupów online. Zdecydowałam się na zakup dwóch mniejszych buteleczek. Poprzez rozbijaccy się wtenczas okres wakacyjny, stwierdziłam, ze mniejsza pojemność będzie wygodniejsza do zabrania w trasę wakacyjnych wojaży...

Opakowanie tj. plastikowa, przeźroczysta buteleczka z atomizerem, który jest absolutnie rewelacyjny. Rozprowadza na skórze lekka chmurę, bryzę produktu. Nic na zasadzie ordynarnego chlapania. Czysta przyjemność. Grafika typowa dla całej serii Sensum Mare. Minimalizm zarazem elegancja. Tak jak lubię najbardziej.

Przechodząc do sedna najważniejszy jest efekt jaki uzyskuje na skórze dzięki wspanialczuku składowi jaki oferuję ów produkt. Szkoda się powtarzać warto przeczytać informacje na stronie producenta. Natomiast dla zaciekawienia wspomnę, ze skład jest absolutnie fenomenalny, formuła bogata w dobra płynące prosto z natury -to co kocham najbardziej w kosmetykach naturalne skaldy.

Produkt po naszym wspólnym czasie blisko miesiąc regularnego, codziennego użytkowania zawsze dwa razy dziennie wspaniale nawilża, jest jednym z etapów,pielęgnacji, którego nigdy nie pomijam. Tonizuje skórę, przywraca naturalne ph. Każdej duszyczce , która nie wierzy w dobro płynące z tonizowania polecam mały test np. miesięczny a gwarantuje, ze zauważy gołym okiem poprawę kondycji skóry.

Tonik obłędnie pachnie- zapach typowy dla całej serii produktów tej marki. Elegancki, przyjemny jednak nic nachalnego i mdlącego...

Podsumowując polecam próbować kosmetyk. Wart jest absolutnie każdej złotówki.

Wszystko się zgadza

W tym toniku zgadza się wszystko:
•to jak działa
•jak wpływa na stan cery
•to, że opakowanie posiada atomizer
•dodatkowo ma bardzo przyjemny zapach.

▪︎Z ogromną przyjemnością każdego dnia sięgam po ten produkt...i już wiem, że na stałe zagości w mojej pielęgnacji.

▪︎To nie jest zwykły tonik...on nie tylko przywraca prawidłowe pH skóry, ale także pielęgnuje ją i upiększa