Cztery Pory Roku, Ochronny krem do rąk neutralizujący nieprzyjemne zapachy `Masło Shea & brzoskwinia`

Cena PLN 8.99

Innowacyjna formuła kremu do rąk Cztery Pory Roku zawiera Sinodor, składnik o właściwościach neutralizujących nieprzyjemne zapachy, z którymi nasze dłonie nieustanie mają kontakt podczas wykonywania codziennych prac domowych. Dodatkowo krem pozostawia niewidzialny film chroniący skórę przed niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego i detergentów. Regularne stosowanie kremu zapewnia ochronę przed niechcianymi zapachami, takimi jak zapach czosnku, cebuli, ryb, smażonych potraw, chloru czy nikotyny.

Składniki aktywne:
*Sindor – skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
*Masło Shea i wosk pszczeli – intensywnie pielęgnują i chronią skórę dłoni przed przesuszeniem.
*Ekstrakt z brzoskwini – nawilża i wygładza.

Produkt przebadany dermatologicznie.

odświeżające, nawilżające, wygładzające
zapachowa
z pompką
wrażliwa, sucha, normalna
kremy do rąk

Fajniutki

Krem ma ładny owocowy zapach który jest wyczuwalny długo faktycznie dobrze neutralizuje niechciane zapachy jest lekkiej konsystencji która szybko się wchłania nie pozostawia żadnej tlustosci na skórze nawilżenie uznam za średnie jednak nie najgorsze duża pojemność pozwala mi na częstsze używanie jest zamknięty w ładnej butelce z pompka ładnie się prezentuje niska cena kupiłam w naturze

Jak za taką cenę, spoko

Krem przyjemnie pachnie. Konsystencja lekka, rzadka, tak jakby mleczka. Jest wydajny. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na dłoniach. Poziom nawilżenia określiłabym jako średni. Idealnie nadaje się do biura, bo nie jest za tłusty. Jednak jeśli ktoś ma problemy z przesuszonymi dłońmi, to ten krem tu za dużo nie zdziała. Moje dłonie są akurat w tej chwili w lepszej kondycji, więc na ten moment mi wystarcza. Pompka chodzi bez zarzutu. Zapach krótko utrzymuje się na dłoniach. Myślę, że jak za tak niską cenę otrzymujemy solidną jakość.

Wykorzystała: kilka próbek

Dobry krem

Krem przede wszystkim charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz idealną konsystencja, która bardzo dobrze się rozprowadza po dłoniach.

Produkt bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając uczucia lepkości oraz tłustości na dłoniach. Idealnie pasuje do użytku w domu, gdzie dużo gotujemy i przygotowujemy dania - ponieważ jak producent zapewnia neutralizuje zapachy i rzeczywiście tu bez zarzutów działa. Krem nawilża i pozostawia wygładzone dłonie.

Jeśli chodzi o opakowanie to widziałam, że jest ono z aplikatorem w postaci pompki, ale ja nie wypowiem się na temat działania ze względu, że miałam kilka próbek w saszetkach. Wydajność również trudno mi oceniać na podstawie próbek - jedynie mogę powiedzieć że nie trzeba dużo kremu by pokryć całe dłonie.

Dobry krem w dobrej cenie

Krem ma bardzo ładny brzoskwiniowy zapach, który pozostaje na skórze. Szybko się wchłania pozostawiając skórę lekko nawilżoną i gładką.
Wygodne opakowanie z pompką ułatwia korzystanie z kremu np. w pracy. Jednak pompka, mimo że jest długa , dosyć szybko przestała wydobywać produkt i jedyną opcją na wykończenie kremu było wydłubywanie go rurką z opakowania.
Problemy z pompką to jedyny problem i powód dla którego zastanawiam się czy chcę kupić go ponownie.

Rewelacja

Uwielbiam ten krem zawsze musi stać w mojej łazience. Plusem jest również że jest w opakowaniu z pompką co uwielbiam. Krem przepięknie pachnie. Bardzo szybko się wchłania pozostawia ręce nawilżone. Spełnia również swoje zadanie i neutralizuje przed niechcianymi zapachami . Cena jest również bardzo dobra.

fajny kremik

Krem ma za zadanie neutraluzowac uciazliwe zapachy np cebuli, czosnka lub roznych detergentow a przy tym nawilzac. Krem ma bardzo ladny zapach i lekka konsystencje ktora szybko sie wchlania. Produkt zawarty jest w butelce z pompka co jest bardzo wygodne. Krem faktycznie niweluje brzydkie zapachy i delikatnie nawilza jest idealny w ciagu dnia na regeneracje nocna jest za malo tresciwy.