bebeauty, Nawilżająca maseczka do twarzy `Hydro-esencja kokosowa` [Maseczka kremowa `Kokos`]

Hydro-esencja kokosowa otula twarz rozpieszczającym zapachem kokosa, nawilża skórę doskonale ją regenerując. Wspomaga wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej poprzez odżywienie.
Bogactwo składników
olej kokosowy nawilża skórę oraz chroni ją przed nadmiernym wysychaniem
masło shea odżywia dając wizualną poprawę wyglądu skóry
woda kokosowa przynosi jednoczesne uczucie odświeżenia i nawilżenia skóry

klasyczne
normalna
nawilżające
w saszetce

Nawilżenie i ukojenie

kupiona w biedronce za 1.69 zł
W zestawie są dwie maseczki, tak więc każde użycie kosztuje nas jedynie około 85 groszy! ????
Ale dosyć o cenie, ważniejsze działanie.
Jakie obiecuję producent? Nawilżenie oraz odświeżenie.
Od razu po nałożenie odczułam przyjemny chłód i ukojenie. Moja skóra została natychmiastowo złagodzona.
Użycie to była czysta przyjemność.
Po 15 minutach nadmiar lekko wklepalam i zmylam chłodną wodą.
Skóra była rozjaśniona, widocznie ukojona. Czułam, że jej składniki nawilzyly mi twarz.
Ma konsystencję tłustego kremu.
Jeżeli chodzi konsystencję i kolor- jest polprzezroczysta.
Maseczka ta bardzo mi się spodobała i z pewnością dokupie ich więcej i więcej.

Dobra

Maseczka składa się z dwóch saszetek na dwie aplikacje. Konsystencja kremowa, zapach bardzo przyjemny. Dobrze się ją zmywa. Po użyciu buzia jest delikatnie nawilżona i gładka. Nie robi żadnych efektów wow. Jest wg mnie maseczką, którą można stosować na co dzień, gdy nie ma się żadnych wymagań.

Bardzo ciekawa

Maseczkę kupiłam w Biedronce, konsystencja kremowa i charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Maseczka jest bardzo wydajna według mnie na 4 użycia spokojnie można użyć. Jeśli chodzi o działanie to jest dobre bez szału. Maseczka łagodzi podrażnienia, nawilża cerę, oraz odświeża. Po zastosowaniu pozostałość zmywam ponieważ nie wchłania się do końca. Cena niska więc na plus.

Pozytywne zaskoczenie

Ładna szata graficzna przyciągnęła moją uwagę w sklepie. Ilość maseczki w opakowaniu i jej cena dodatkowo tylko mnie zachęciły do wypróbowania tego kosmetyku. Opakowanie stanowi saszetka podzielona perforacją na dwie części, z której każda mieści po 8 ml produktu. Ilość kosmetyku w jednej komorze wystarczyła u mnie na posmarowanie twarzy i szyi. Łatwo dostać się do zawartości bez pomocy nożyczek.

Zapach jest kokosowy, ale niestety również chemiczny. Byłby bardzo przyjemny, ale te syntetyczne nuty skutecznie to psują. Podczas aplikacji jest trochę wyczuwalny, ale nie na tyle intensywny, aby drażnić.

Maseczka jest koloru białego. Ma rzadką konsystencję, przypomina rozwodniony krem. Podczas nakładania kosmetyku na skórę miałam wręcz wrażenie, że zaraz spadnie z palców, ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło. Jest to maska, która nie wymaga zmywania, a więc dobra opcja dla zabieganych czy leniuchów :)

Po 15 minutach wystarczy zebrać jej nadmiar chusteczką. Po usunięciu resztek produktu została warstwa ochronna na skórze, która o dziwo nie jest ani tłusta, ani klejąca. Nie wystąpiła konieczność sięgania po krem (mam cerę mieszaną - lekko przetłuszczająca się strefa T oraz suche policzki). Skóra po użyciu była dobrze nawilżona oraz świetnie odżywiona. Zyskała witalność i zdrowy wygląd. Mam wrażenie, jakby otrzymała dawkę energii.

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku i mogę go polecić. Przyznam, że nie spodziewałam się tak solidnego działania po maseczce, która kosztuje grosze. A tutaj czekało mnie pozytywne zaskoczenie. Nie mam jej nic do zarzucenia, spełniła wszystkie moje oczekiwania.

Lubię ją

Maseczkę kupiłam w Biedronce. Tak jak wersja bursztynowa, przypadła mi do gustu. Jak dla mnie trochę gorzej pachnie, ale jest równie wydajna i daje fajne efekty, Skóra jest nawilżona, buzia odświeżona. Do wypróbowania czekają pzoostałe wersje maseczek z biedronki :D

Ok

Ogólnie nie jestem fanką takich maseczek na raz, bo to bardzo nie ekologiczne i na dłuższą metę nie opłacalne. Maseczka sama w sobie jest w porządku, gładko rozprowadza się po skórze i wchłania, nie zostawia tłustych plam, wystarczy ją zetrzeć chusteczką na koniec. Ma delikatny, przyjemny zapach, ale nie robi na mojej buzi też nic wow. Po prostu dobra maseczka nawilżająca.

Lekka maseczka o przyjemnym kokosowym zapachu.

Recenzowaną maseczkę kupiłam już bardzo dawno temu w znanym dyskoncie Biedronka, robiąc ostatnio porządki w zapasach kosmetycznych natknęłam się na nią i bez chwili zastanowienia zrobiłam sobie małe spa :)
Be beauty to znana Biedronkowa marka, która posiada w swoim asortymencie już całkiem sporą ilość wszelakich kosmetyków. Od czasu do czasu lubię po nie sięgać zwłaszcza, że są to produkty nisko budżetowe :) maseczkę zakupiłam za ok. 2 zł - cena bardzo zachęca do zakupu, ale czy idzie to w parze z jakością?

Maseczka to standardowa saszetka w formie duo na dwie aplikacje, natomiast mi sprawdziła się aż na 4 - jedna spokojnie wystarcza na dwa użycia gdyż w środku jest bardzo dużo produktu. Wydajność jej jest naprawdę niesamowita, ja nakładałam bardzo grubą warstwę i miałam wrażenie, że w ogóle nie ubywa jej z opakowania. Po bokach saszetki mamy wygodne nacięcie do otwarcia produktu co zdecydowanie ułatwia aplikację. :) Szata graficzna jest utrzymana w kolorystyce bieli i niebieskiego z motywem kokosa jest prosta, bardzo przejrzysta, zawarte są na niej wszelkie potrzebne informacje oraz sposób aplikacji. Ja posiadam jeszcze starszą wersję, nowa jest równie ładnie wykonana.
Pojemność jej to 2x po 8ml.

Konsystencja maski jest bardzo przyjemna, kremowa, jak wspomniane na opakowaniu hydro-żelowa, bardzo lekka w kolorze białym, dobrze się ją aplikuje na twarz jak i rozsmarowuje ja posłużyłam się do tego standardowo dłońmi. Maseczkę nanosimy na oczyszczoną twarz i pozostawiamy ją do całkowitego wchłonięcia, a nadmiar można ściągnąć wacikiem i tak też uczyniłam, ze względu na nałożoną sporą warstwę nadmiar produktu musiałam zdjąć bo bardzo długo się wchłaniała.. chyba bardziej bym polecała zastosować tą maseczkę na noc.
Zapach jest bardzo przyjemny, umilający aplikację, kto jest fanem kokosa myślę, że mu się zdecydowanie spodoba - dla mnie jest bardzo delikatny, nienachalny. Podczas trzymania maseczki jest on cały czas wyczuwalny.

Produkt lekko nawilża skórę i w moim odczuciu jest to krótkotrwały efekt, maseczka wzbogacona została o wodę kokosową, masło shea oraz olejek kokosowy, ale skład jako tako jest przeciętny, nijak się to ma co producent podał na opakowaniu, że maseczka zawiera 93% składników naturalnych. Szczerze mówiąc po 4 aplikacjach nie dostrzegłam spektakularnych efektów buzia była wygładzona, przyjemnie odświeżona, miękka i to właściwie by było na tyle. Dla mojej skóry to nawilżenie nie było dostateczne po użyciu i całkowitym wchłonięciu koniecznie musiałam nałożyć jeszcze krem.
Po jej użyciu nie dostrzegłam żadnego podrażnienia czy uczulenia. Nawilżenie skóry to dla mnie bardzo ważny aspekt w pielęgnacji skóry a ona nie dała mi tego w 100% czuję mały niedosyt, ale jak za tą cenę to też nie oczekuje zbyt wiele :)

Przyjemna maseczka

Maseczka ma mleczną barwę i bardzo przyjemny, kokosowy zapach. W aplikacji jest bez problemowa, dobrze rozprowadza się po skórze. Kosmetyk nakładamy na twarz na 15 min i po tym czasie pozostałości wklepujemy w skórę. Ja zazwyczaj zmywałam skórę wodą, ale nie za mocno aby jednak zostawić tą warstewkę okluzyjną. Maska bardzo przyjemnie nawilża i odżywia skórę, która staje się bardziej wygładzona i napięta. Dzięki pięknemu zapachowi można się fajnie zrelaksować. Efekt nawilżenia nie utrzymuje się jakoś bardzo długo, zazwyczaj kolejnego dnia już go nie czuję, mimo to myślę, że jak za cenę poniżej 2 zł to jest ona warta uwagi i użycia od czasu do czasu.

Tania i pięknie pachnie

Te maseczki często kupuje podczas zakupów w jednym słynnym sklepie spożywczym. Maseczka ma 2 saszetki ale jest tak wydajna że u mnie jedna saszetka jest na 2 razy więc można powiedzieć że mam maseczkę na 4 użycia . Produkt ma piękny lekki kokosowy zapach ,do tego jest naprawdę mega wydajny . Dobrze nawilża ,skóra już po jednym użyciu jest nawilżona i gładka . A i do tego kosztuje grosze . Pozdrawiam Renata

Zdecydowanie nie

Używałam tej maseczki, ale u mnie się nie sprawdziła. Nie wiem czemu, ale wysuszyła strasznie mi skórę twarzy. Teraz mam mnóstwo suchych skórek z którymi nie mogę sobie poradzić. Więcej jej nie użyje. Jedynie miała ładny zapach.

Dobrze nawilża

Maseczka:
- nawilża
- regeneruje

Zawiera składniki:
-olej kokosowy
-masło shea
-woda kokosowa

Maseczkę kupiłam w biedronce z ciekawości i nie żałuję.
Maseczka dobrze nawilża twarz. Po aplikacji skóra jest miękka i nawilżona.
Na pewno kupię jeszcze inne maseczki z bebeauty by zobaczyć jak inne się sprawdzą.

Pozytywnie zaskoczona

Maseczka zakupiona w Biedronce, razem z innymi maseczkami, które bede recenzowała w nastepnej kolejnosci;) Maseczka jest wiec bardzo łatwo dostępna, niemal na kazdym rogu i mozna ja kupic przy okazji zakupow spozywczych. Jeden sklep, wiele mozliwosci ! (tu mowiejak telemarketer :D). Jest takze w sprzedazy online na glovo, wiec jej kupno nie wymaga nawet wychodzenia z domu ;)

Maseczka 'Kokos' polecana jest do każdego typu cery. Do tgeo podeszłam bardzo sceptycznie - jako posiadaczka cery mieszanej ze sklonnosciami do zapychania - byłam nieco przestraszona przez pierwszym uzyciem. Czy potrzebnie?
Juz teraz moge zdradzic, ze nie ;)

#MOJA SKORA
Mieszana, sucha na policzkach, ze skłonnościa do przetłuszczania się w strefie T. Do tego jest to cera trądzikowa, w "gorszych" czasach traktowana różnymi wysuszajacymi kremami przeciwtradzikowymi. Obecnie wlasnie z gorszym czaem, w trakcie kuracji Zinerytem :( Tak więc bardzo przesuszona. Do tego jest to skóra prawie 30-latki, z pierwszymi oznakami starzenia (zmarszczki;( )

Najbardziej zalezalo mi na nawilzeniu mojej naprawde wysuszonej lekami tradzikowymi skory. Kazdy kto stosowal Zineryt i Epiduo (stosuje oba naraz), wie, jak mozna sobie zepsuć (przesuszuc) skore. I jak boli jej naprawianie (a wezcie nalozcie krem na podrazniona skore!!)

Zacznijmy od poczatku - wchodzimy do skepu, kupujemy maseczke i co widzimy najpierw?

#OPAKOWANIE
Maseczka jest w typowym opakowaniu(saszetce). W sumie to w dwóch opakowaniach, bo mamy tu dwie porcje maseczki, każda otwiera się oddzielnie więc nie ma zmartwienia ze druga porcja maseczki się wysuszy. W sumie to nawet nigdy sie nie wysuszy, bo to jest bardzo kremowa maseczka, która nie wysychca. Mi ta jedna polowka starcza na 2 razy aplikacji, czasem moze otwarta poloweczka czekac kilka dni na nalozenie i nie wysycha!

Po otwarciu opakowania pierwsze, co zuwazamy to
#KONSYSTENCJA I ZAPACH
Biała, średniogesta, bardzo kremowa konsystencja o delikatnym kokosowym zapachu - balam sie ze bedzie niemilosiernie smierdziec kokosem i nie nada sie do uzytku - ale to taki mily zapach kokosa;) Co do dosc rzadkiej konsystencji -. w sumie po przetestowaniu maseczki z konopii juz wiedziałam, czego się spodziewać. Przez to, ze jest dosc rzadka spokojnie ta jedna "połówka" opakowania starczyla (jak juz wspomnialam) mi na "bogate" 2 uzycia Tak wiec jak ktos bardzo chce to moze miec to na 4 uzycia. A jak nakladac oszczednie to nawet i na 6-8. Zwłaszcza, ze maseczki nie zmywamy, tylko zbieramy resztki wacikiem. Ale to nam wskazuje na

#WYDAJNOSC
Jak wspomniałam, maseczka jest bardzo wydajna. Nalozycie gruba warstwe na cala twarz, i jeszcze szyje :D Bardzo oszczedni moga mieć 2-4uzycia w ramach jednej polowki - wystarczy tylko cienko nakladać. Biorac pod uwage, ze maseczke raczej stosujecie jak krem - nie zmywacie, tylko wycieracie nadmiar wacikiem - to jets naprawde spoko opcja

A jak ja jej uzywalam?
#UZYCIE
Maseczka kokosowa jest dla mnie (tak jak wiele innych maseczek) doraźźnym wsparciem w wysuszajacej kuracji Zinerytem i Epiduo. Nie licze na efekt wow, ale na chociaz chwilowe poprawienie stanu skory. Jakby bylo bardziej dlugotrwale to tez bym sie nie obrazila. Wlasnie przy zwalczaniu tradziku zmieniam wysuszajace oczyszczajace maseczki na te nawilzajace, pozwalajace mi na zrownowazenie pielegnacji.
Maske nakladam taka sredniogruba warstwa na oczyszczona skore, trzymam 20-30 min po czym przecieram twarz wacikiem. Ostatnio nawet nie mialam so scierac, wszystko sie wchlonelo. Stosuje ja zawsze na noc, osatnio 30 min po nalozeniu wysuszajacego Epiduo. Po tej maseczce nie stosuje juz zadnego kremu, tylko maseczka.

PLUSY:
+ nie podraznia juz podraznionej skory - moja byla po kuracji Epiduo + Zineryt bałaganem - wiekszosc rzeczy nalozonych na twarz powodowala niemilosierna pieczenie. Tu nie mialo to miejsca
+ po aplikacji skóra jest nawilzona, a efekt widac nawet rano (przy wieczornej aplikacji maseczki)
+ niska cena
+ wysoka dostepnosc
+ duza wydajnosc (albo mega wydajnosc jesli to bedzie bardziej Wasz krem a nie maseczka)
+ wygladza skore
+ koi wysuszona skore
+ łagodzi podraznienia
+ u mnie nie zapychala

MINUSY:
- maseczka nawet po wtraciu wacikiem pozostawia tłusty film na skorze. O ile mi to przeszkadza tylko w tym, ze lepie sie do poduszki (co juz jest dosc denerwujace), ale nie da sie jej uzywac rano, czy przed jakimis wyjaciami gdzie nakladamy makijaz. Wtedy trzeba tomocniej zmyc, co niestety wplywa na efekt zastosowania maseczki.

Dlatego na uzycie na noc - TAK, na dzień - NIE

U mnie maseczka sie sprawdzila, pomogla mi w "ogarnieciu" twarzy. NIe piekla, nie podraznila, a naprawde pomogła mi w nawilzeniu skóry. Za taka cene - bomba!!!