Maui Moisture, Heal & Hydrate + Shea Butter Conditioner (Odżywka z masłem Shea)

Maui Moisture, Heal & Hydrate + Shea Butter Conditioner (Odżywka z masłem Shea)

Odżywka z masłem shea, olejkiem kokosowym oraz olejkiem makadamia nawilża i zmiękcza włosy. Odżywcza formuła nadaje blask oraz regneruje.

nawilżające
w butelce
Struktura
bogate
>250ml

Fantastyczna

Połowa moich włosów pamięta chemiczne farby, i jest też najbardziej problematyczna. Ta odżywka daje im fantastyczną dawkę nawilżenia oraz odżywienia, a włosy wydają się grubsze. Użyłam dotąd jedynie 2x ale to tylko dlatego iż nie zawsze potrzebuję aż tak dużej dawki nawilżaczy (aloes na 1 miejscu). Byłam przekonana że kokos mi szkodzi aż trafiłam na nią :) Jeśli dla kogoś Garnier HairFood to za mało - będzie zadowolony. Do tego duża pojemność wynagradza cenę (a gdy kupiona na promo - można brać w ciemno, wyjdzie taniej niż inne drogeryjne marki).

Przyjemny

Odżywka jest dosyć gęsta (jak na odżywkę), mlecznobiała i łatwo rozprowadza się po włosach. Wystarczy ją zostawić na 5 minut i spłukac, by zobaczyc efekty. Włosy po jej użyciu są naprawdę przyjemnie nawilżone. Ma tez piękny zapach imeszanki shea i kokosa. Jest też stosunkowo wydajna.
Niestety, opakowanie nie nalezy do najlepszych - cięzko zużyć produkt do końca lub nabrac odpowiednią ilosc produktu.