Thalgo, Eveil a la Mer, Lotion Tonique Beaute [Beautifying Tonic Lotion] (Upiększający tonik)

Upiększający tonik Niewiarygodnie łagodny tonik do każdego rodzaju skóry, w tym delikatnej i wrażliwej. Ukoi, uspokoi i nawilży skórę, a kompleks Seve Bleue nasyci ją witaminami i morskimi minerałami. Zapewnia wyjątkową pielęgnację, pozostawiając uczucie komfortu. Nie zawiera alkoholu.

To jest to!

Ten Tonik zasługuje na tytuł najlepszego w historii. Mam cerę raczej normalną w kierunku suchej z tendencja do zaskórników zamkniętych i otwartych. Jak dla mnie jest on niezastąpiony, świetnie pachnie, nawilża, łagodzi. Ma wszystko to co powinien mieć tonik. Ja używam go za każdym razem kiedy moja twarz ma kontakt z wodą. Warty przetestowania!

Super odświeżający oraz nawilżający tonik !!

Tonik odżwieża, nawilża skórę, łagodzi podrażnienia. Używam go po demakijażu, aby stonizować twarz, oraz domywa, jeśli zostały jakieś "resztki" po myciu/ demakijazu twarzy. Przepięknie pachnie. Jest wydajny. Cena jest wysoka, ale za taką jakość warto się skusić i przetestować :)!

Świetny

Tonic świetnie się sprawdza, zmywa wszystkie zanieczyszczenia, które pozostały na skórze. Przede wszystkim jest wydajny, wspaniale pachnie i po dłuższym użytkowaniu widać poprawę jakości skóry. Na pewno kupię go ponownie!