Paese, Puff Cloud, Under Eye Powder (Puder pod oczy)

Paese, Puff Cloud, Under Eye Powder (Puder pod oczy)

Zobacz oferty

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 5,3 g

Puder pod oczy. Stworzony został do pielęgnacji skóry delikatnej. Dzięki zawartości oleju z opuncji figowej idealnie zadba o okolice oczu, które szczególnie są narażone na powstawanie zmarszczek. Doskonale zamaskuje drobne cienie i niedoskonałości. Dodatkowo przedłuży on trwałość korektora i zatuszuje oznaki zmęczenia. Jedwabista konsystencja drobno zmielonego pudru zawiera delikatnie rozświetlające drobinki, które bardzo dobrze się rozprowadzają i dzięki czemu nadają wyjątkowy efekt wygładzenia. Produkt ma wegańska formułę.

sypki
Cera
normalna
utrwalające
Krycie
średnie

Bez niego ani rusz :)

Kupiłam ten puder jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona. Sprawdza się i latem i teraz, gdy jest zimno. Stosuje go na mój ulubiony korektor Magical Perfection Concealer firmy Eveline. Ten duet jak dla mnie jest doskonały. Dzięki pudrowi korektor nie ściera się, nie wchodzi w zmarszczki ( niestety już się pojawiają). Skóra pod oczami praktycznie przez cały dzień wygląda na świetlistą i wypoczęta. Skóra jest faktycznie satynowo wygładzona :). Puder nie wysusza, nie podrażnia i nie bieli ( no chyba, że ktoś przesadzi z ilością). Jest bardzo wydajny. Opakowanie OK, bardzo dobre sitko dozujące puder za co ogromny plus.
Dodam, że czasem nawet używam go na całą buzię i wygląda rewelacyjnie :) . Fajnie, że Paese pojawiło się u mnie również w Hebe - dzisiaj właśnie kupiłam 2 opakowanie na zapas ;)
EDIT: jednak na całą twarz go nie polecam, bo jednak zapycha... przynajmniej moją mieszaną cere

Dobry ale czy najlepszy?

Puder kupiłam zachęcone zachwytami innych osób w internecie.
mam dość duże cienie pod oczami.
Puder dobrze matuje/bluruje skórę pod oczami. Jednak nie zdziałał jakichś cudów.
Jeśli nałożymy go zbyt dużo to bieli, co nie wygląda dobrze.
Warto spróbować, myślę ze sprawdzi się u osób które nie mają tak dużych sińców pod oczami jak ja.

bardzo dobry puder pod oczy jak i na całą twarz

Jest to mój jedyny puder sypki jaki posiadam w kosmetyczce.
Stosuje go na strefe T oraz oczywiscie pod oczy.
jest bardzo drobno zmielony. Nie bieli strefy pod oczami. Nie wysusza jej. Nie podkresla zmarczek . Nie daje uczucia ściągnięcia.
Jest tani i dosyć wydajny.
Plus za opakowanie.
Przy mojej suchej skórze sie też sprawdził.
Na pewno warto go przetestować .

Świetny,ale nie najlepszy

Hit wielu kobiet, który na początku ja również uwielbiałam.
Przez pierwsze użycia byłam nim naprawdę oczarowana i zachwycona tym jak wygląda pod oczami. Z czasem jednak zauważyłam,że w moim przypadku z połączeniem korektora Loreal Infaillible podkreśla zmarszczki i powoduje odrobinę suche podkreślenie okolicy oka.
Mam również nieodparte wrażenie,że w połączeniu z korektorem jego biała barwa powoduje zabranie jego krycia.

Zdecydowanie najlepszy puder pod oczy

Najlepszy na obecną chwilę dla mnie puder pod oko. Mam aktualnie porównanie z Hean, i w Paese podoba mi się, że nie widać drobin.
Jest to bardzo drobno zmielony puder, dający efekt wygładzenia, przez co niweluje widoczność zmarszczek, doliny łez, prasuje delikatnie okolice pod okiem. Utrwala korektor i trzyma go na miejscu. Nie powoduje u mnie łzawienia czy innych reakcji oczu. Jest dosyć wydajny. Opakowanie wizualnie średnie jak dla mnie, ale plus za możliwość zamknięcia pudru w środku (przekręcana przesłona) , żeby się nie wysypywal. Właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam. Możliwe, że są :)

Efekt photoshop i WOW !

Czaiłem się dość długo na ten puder - namiętnie używając Laury Mercier pod oczy, dopóki nie zobaczyłem kilku wideorecenzji na temat tego pudru. Myśle, że przechodząc do sedna jest to totalny hit. Robi pięknego blura pod okiem jak w tytule recenzji - przysłowiowy photoshop. Z czystą przyjemnością polecam każdemu - kto go przetestuje ten się w nim zakocha ♥

Absolutny must have w kosmetyczce

Zdecydowałam się na ten puder pod oczy pod wpływem kilku opinii w internecie. Markę Paese znam i kojarzę pozytywnie. Puder zapakowany jest w typowy dla tej grupy, plastikowy okrągły pojemniczek z sitkiem.
Forma użytkowania jest więc bardzo wygodna, bo mogę dozować sobie wybraną ilość produktu. Sam puder jest bardzo drobniutko zmielony, posiada białą barwę, jednak na skórze staje się niemal transparentny, choć przy nałożeniu większej ilości rozjaśnia okolice pod okiem, co moim zdaniem wpływa tylko na jeszcze lepszy efekt.
Generalnie co zauważamy po nałożeniu pudru to pięknie wygładzona, wręcz wyblurowana skóra, jak wspomniałąm wyżej -lekko rozświetlona/rozjaśniona. Puder nie obciąża delikatnej skóry pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki, za to świetnie utrwala makijaż. Dla mnie tworzy po prostu efekt wow, coś bez czego nie wyobrażam już sobie "perfekcyjnego" makijażu. Jest taką wisienką na torcie, która ma ogromny wpływ na całokształt i estetykę makijażu.
Dodatkowym plusem jest to, że puder w żaden sposób nie wysusza, nie podrażnia skóry pod oczami. Jest też mega wydajny, z racji stosowania jedynie pod oczami długo nie widać denka.
Jest to mój hit i z ręką na sercu polecę produkt każdej Wizażance.

HIT

Długo żyję i używałam naprawdę wielu pudrów, ale to jest dla mnie odkrycie i ogromne zaskoczenie, jest tak genialnie zmielony, że sunie pod okiem jak mgiełka, wygładzać okolicę i nie przesuszając jej.
Efekt jaki daje ten puder zachwycił mnie od pierwszego użycia i natychmiast nazwałam go swoim HITEM.
Bardzo lubię dawać go na całą twarz, bo jest niewidoczny, a jednak bardzo lubię na swojej dojrzałej skórze naturalny efekt.
Bardzo polecam, ja będę kupować go stale.

p.s gdyby ten puder był w szklanym słoiczku to miałabym przekonanie że używam drogiego i luksusowego produktu.

Ulubiony puder pod oczy

Puder sprawdził się super!
Posiada wiele zalet:
-nie bieli,
-ma fajne opakowanie,
-wygląda bardzo lekko pod oczami,
-utrzymuje się cały dzień.
Myślę, że wady nie znałam żadnej.

Przyjemny

Puder polubiłam najmocniej za to jak miłą i gładką w dotyku skórę po sobie zostawia. Resztę właściwości ma już podobnych do innych pudrów - wygładza, ale trzeba uważać, by nie nabrać go zbyt dużo, żeby nie było efektu ciężkości. Nie zauważyłam wysuszenia skóry, jednakże po innych kosmetykach też nie widzę. Puder ma biały kolor, ale nałożony w małej ilości nie rozjaśnia skóry. Opakowanie, mimo że estetyczne, to jest dla mnie mało wygodne niestety.

Chmurka pod oczy!

Nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na używanie pudru pod oczy dopóki nie dostałam go w prezencie urodzinowym w boksie z paese.

Uważałam, że jest to zbędny kosmetyk, który tylko będzie zajmował miejsce w mojej kosmetyczce, a teraz nie wyobrażam sobie makijażu bez niego! Mimo jednego odcienia nie bieli, nie zostawia smug, nie wbija się w zmarszczki. Świetnie się rozprowadza nawet palcem. Używam bezpośrednio po nałożeniu korektora pod oczy, dzięki temu tusz z dolnych rzęs nie odbija się. Ma delikatną satynową konsystencję.

Sam kosmetyk jest zamknięty w małym dość niepozornym "słoiczku" z dozownikiem. Na pierwszy rzut oka biały proszek, który będzie straszył na chwilę - w praktyce bardzo poręczne opakowanie i po używaniu przez 6 miesięcy mam jeszcze prawie połowę produktu.

Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że w 80% obietnice producenta się sprawdziły.

Idealnie na codzień i większe okazje

Puder kupiłam z myślą , aby użyć go w dniu ślubu pod oczy. Sprawdził się bardzo dobrze, ale nie wiem czy na tyle aby nazwać go hitem - moim zdaniem wiele pudrów daje podobny efekt.
Puder jest dosyć dobrze zmielony, biały, i delikatnie rozjaśnia podkład po nałożeniu. Używam go zarówno pod oczy, jak i na całą twarz. Daje delikatny efekt bluru, trzyma w ryzach podkład, ale nie zawsze. Nie dogaduje się z każdym podkładem, efektem czego waży się. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewiele aby omieść całą twarz. Podsumowując - dla mnie jest ok, dobry na codzienne użytkowanie, ale nie jest to puder który kupiłabym ponownie.