Paese, Puff Cloud, Under Eye Powder (Puder pod oczy)

Paese, Puff Cloud, Under Eye Powder (Puder pod oczy)

Okazje i pomysły na prezent

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 5,3 g

Puder pod oczy. Stworzony został do pielęgnacji skóry delikatnej. Dzięki zawartości oleju z opuncji figowej idealnie zadba o okolice oczu, które szczególnie są narażone na powstawanie zmarszczek. Doskonale zamaskuje drobne cienie i niedoskonałości. Dodatkowo przedłuży on trwałość korektora i zatuszuje oznaki zmęczenia. Jedwabista konsystencja drobno zmielonego pudru zawiera delikatnie rozświetlające drobinki, które bardzo dobrze się rozprowadzają i dzięki czemu nadają wyjątkowy efekt wygładzenia. Produkt ma wegańska formułę.

sypki
Cera
normalna
utrwalające
Krycie
średnie

czy warto? Zdecydowanie TAK!!!

tyle się nasłuchalam o cudownym pudrze pod od marki PAESE,koleżanki, kanały na yt, fora beauty. No po prostu wszędzie bylo go pełno.
Ktoregos dnia,gdy zamawiałam kosmetyki na stronie Cocolita wyświetlił mi się właśnie ten puder. Popattzylam na skład, znow na opinie i w koncu na cenę. Taniocha! Jakim cudem taki tani puder jest tak popularny i zachwalany?! Bez większego namyslu dosalam go do koszyka.
To byl moj najlepszy zakup jezelj chodzi o puder.
Bardzo wydajny,pięknie wygładza, nie wchodzi w zmarszczki i przy mojen tlustej skórze zachowuje mat przrz caly dzień.
Ale to nie wszystkie jego atuty, wiele pudrów ma to do siebie,że strasznie bielą, ten tego nie robi, zostawia gładziutką skórę bez śladu pudru. Cudo!!!
Polecam wszystkim,jakosc zdecydowanie z górnej półki!

Cudowny!

Wiele nasłuchałam się dobrego na temat tego pudru pod oczy, ale ciągle zwlekałam z jego zakupem. Dopiero recenzja Czarszki przekonała mnie do tego, żeby to zrobić.
Kolejny produkt z serii: dlaczego tak późno cię poznałam?!
Idealnie zmielony, gładki, wręcz śliski pod palcami. Pod okiem robi efekt photoshopa. Jest zupełnie bezbarwny, ale pod okiem daje wrażenie jakby wzmacniał krycie korektora. Pięknie "rozmywa" wszelakie linie mimiczne, nie przesusza skóry i nie zbiera się w załamaniach. Zdecydowanie wydłuża trwałość korektora (testowałam go z wieloma produktami), a jednocześnie nie obciąża skóry.
Jest bardzo wydajny, ponieważ do uzyskania przepieknego efektu potrzebna jest nam naprawdę niewielka ilość. Jedynym minusem jest moim zdaniem opakowanie; mimo, że jeszcze nie był rozpakowany, to puder już zdążył się wysypać niejako spod nakrętki.
Cała reszta bez zarzutu.
Absolutnie cudowny kosmetyk!
Na pewno wrócę do niego ponownie.

Rewelacyjny produkt pod oczy

Paese puff cloud to świetny puder pod oczy, ładnie wygładza tą okolice, nie podkreśla zmarszczek, nie wysusza. Jest bardzo wydajny. Jest transparenty, le nakładając go za dużo można się trochę za bardzo wybielić. Opakowanie jest trochę nie poręczne. Jest to pierwszy tego typu produkt w mojej kosmetyczce i okazał się strzałem w dziesiątkę.

Wygładza optycznie skórę

Jest to puder pod oczy, który bardzo ładnie wygląda pod pod oczami, mogę śmiało powiedzieć, że jeden z lepszych drogeryjnych.
Daje gładkie wykończenie, odbija światło dzięki czemu mamy efekt optycznego wygładzenia zmarszczek.
Nie bieli, na zdjęciach nie odcina się.
Dodatkowo nie obciąża skóry pod oczami, nie wysusza jej.
Świetnie utrwala korektor, nie wchodząc w zmarszczki czy załamania skóry.
Nie podkreśla mojej dużej doliny łez.

Najlepszy

Cudowny produkt, który tworzy piękne wykończenie pod oczami. Nie wysusza, nie wchodzi w zmarszczki i nie bieli tej okolicy. Dobrze utrwala korektor i wytrzymuje naprawdę cały dzień.

Mój hit :)

Markę Paese znam i uwielbiam od dawna. W jednym rzucie kupiłam bazę pod cienie i puder pod oczy. Oba produkty są świetne. Pudru pod oczy jeszcze nigdy nie używałam, ale ten jest chyba strzałem w 10.
Puder zamknięty jest w bardzo estetycznym pojemniczku, który posiada zabezpieczenie przed niepotrzebnym wysypywaniem się produktu.
Co najważniejsze - puder nie wchodzi w załamania, nie uwypukla zmarszczek, za to lekko rozjaśnia skórę pod oczami. Nie zmienia koloru, co też uważam za plus. Jest bardzo drobno zmielony, pięknie matuje i wygładza delikatne okolice pod okiem. Jest mega wydajny i w przystępnej cenie.
Jak w przypadku każdego pudru, trzeba stosować go z umiarem.

świetny puder

Jest to pierwszy puder pod oczy jaki stosowałam kiedykolwiek i myślę, że świetnie wybrałam. Produkt ten nie pozostawia obszaru pod oczami wysuszonego. Nie zmienia koloru. Pięknie wygładza okolice oczu. Nie robi flashbacku. Cena jest atrakcyjna, a produkt bardzo wydajny. Opakowanie jest wyposażone w dozownik, dzieki czemu nie trzeba wkładac pedzla w cały produkt.

Robi różnicę

Kupiłam puder na promocji w jednej z drogerii internetowych za około 16 zł skuszona poleceniami na yt i instagramie. Jest to mój pierwszy puder przeznaczony do strefy pod oczami i faktycznie widzę różnicę między nim a nawet najbardziej miałkim pudrem do twarzy. Wcześniej myślałam, że zbieranie się korektora w zmarszczkach to coś czego nie można uniknąć, ale okazuje się, że po użyciu kosmetyku z Paese przez wiele godzin korektor pozostaje nienaruszony, a skóra gładka. Jestem pod dużym wrażeniem. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to by nie przesadzać z jego ilością i nakładać naprawdę cienką warstwę, bo inaczej może dać suchy efekt. Na pochwałę zasługuje również zgrabne opakowanie, które umożliwia dozowanie go w odpowiedniej ilości.

Mikro cena za makro jakość!

To mój drugi puder pod oczy. O w tym przypadku można powiedzieć, że nie muszę iść za powiedzeniem "Do trzech razy sztuka".
Jest idealny!
Wspaniale utrwala, nie tworząc efektu bibuły pod oczami, daje efekt blur i wygładzania, nie wysusza. Świetnie nadaje się również do reszty twarzy, zwłaszcza tam, gdzie mamy pewnego rodzaju niedoskonałości w postaci zmarszczek.
Jak na puder pod oczy posiada dużą pojemność.
Dzięki niemu znalazłam sposób na zmarszczki!

Cudeńko z drogerii

Mam genetycznie dwa "załamania-fałdki" pod oczami tuż pod linią dolnych rzęs i nie ma na świecie korektora, który by mi ich nie podkreślił. Ten puder sprawia, że korektor chociaż nie migruje, więcej niż powinien, między fałdami skóry i nawet teraz, patrząc w lustro jakieś 10h od nałożenia makijażu, jestem bardzo zadowolona z wygładu korektora pod oczami. Puder serio silnie trzyma go w ryzach. Jest leciutki, a nazwa produktu niezwykle adekwatna do konsystencji. Kiedy pociera się go między palcami, ma się wrażenie delikatnego, ledwo wyczuwalnego puszku :) Nie miałam dużej styczności z pudrami pod oczy, ale chyba dobrze, że chociaż raz w życiu znalazłam konkretny kosmetyk za pierwszym razem :D Dalej nic nie szukam, no chyba, że z ciekawości :)

Wygładza

Puder faktycznie jest "puff", ponieważ jest lekki i nie obciążający delikatnej strefy pod okiem. U mnie najbardziej widoczne są cienie pod oczami, dlatego ten puder idealnie nadaje się na mocny, kryjący korektor, aby dodatkowo nie obciążyć oka. Polecam!

Cudo!

Puder jest drobniutko zmielony, aksamitny. Dzięki temu, że jest tak lekki, nie obciąża delikatnej skóry pod oczami. Wygładza, robi przepiękny efekt blur. Faworyt wśród pudrów!