Odżywcza maska do włosów4w1 z proteinami soi i masłem shea do zniszczonych i cienkich włosów. Odżywia, wzmacnia strukturę włosów i chroni końcówki. 96% składników pochodzenia naturalnego*.
*w tym woda

Bardzo fajna

Maskę dostałam do testów od klubu recenzentki wizaż. Maska pięknie pachnie, bardzo fajnie nawilża włosy i nie dociąża ich.
Fajne jest to że można ją użyć na 4 sposoby. Bardzo wydajna

Bardzo fajna maska

Schwarzkopf GLISS, Performance Treat, Protein + Shea Butter, 4-in-1 Nutrition Mask (Odżywcza maska do włosów 4w1) kupiłam podczas promocji w Rossmannie. Mile się zaskoczyłam już po kilku użyciach. Maska świetnie poradziła sobie z moimi włosami. Stały się bardziej odżywione,miękkie, łatwo się rozczesują.Odżywka ma bardzo ładny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.Polecam

Odżywienie na poziomie!

Ostatnio jest dość głośno o tych maskach, więc pomyślałam, że też je przetestuję. Mimo, że używam jej dość krótko to już jestem w stanie ją polecić.
Jest naprawdę świetna!

Ma odpowiednią dla maski konsystencję. Jest gęsta i treściwa. Dobrze trzyma się na włosach oraz rozprowadza. Moje są dość rzadkie i cienkie.

Efekt...
Włosy są gładkie, wygładzone. Rozczesywanie nie sprawia problemów. Sprawiają wrażenie odżywionych.
Dodatkowo efekt nie jest chwilowy, utrzymuje się aż do kolejnego mycia! Jestem zachwycona. :)

Włosy nabierają blasku

Maska zamknięta w dużym odkręcanym pudełku. Ma odpowiednią konsystencję i bardzo przyjemny zapach. Używam jako maskę oraz na suche końcówki włosów, po stylizacji. Sprawdza się świetnie. Zauważyłam, że włosy są po tej masce lśniące, gładkie, lepiej się układają. Chętnie wypróbuję pozostałe warianty.

Świetna!

Bardzo dobra maska .
Cudownie pachnie ,ma świetną konsystencję i skuteczne działanie.
Wygodne opakowanie pozwala na wydostanie produktu.

Dobrze odżywia włosy . Używam jej 2 razy w tygodniu , przed myciem włosów ponieważ mam skłonność do obciążania. Zakładam czepek na 10 min a następnie normalnie myje włosy szamponem.
Włosy po niej nie są obciążone ,o wiele łatwiej się rozczesują i zostają pachnące na długo .
W dodatku maska ma dobrą cenę.

Świetna maska do włosów

Po użyciu maski moje włosy zrobiły się miękkie, łatwo można było je rozczesać, zwykle mam problem z puszeniem się włosów a tutaj żadnego puchu nie było a wręcz przeciwnie, włosy stały się wygładzone i wyglądają niesamowicie. Uważam, że jest to jedna z najlepszych masek do włosów jakie ostatnio testowałam i na pewno zakupię ją ponownie :)

jest ok

Maska zdecydwanie sprawdza się u mnie stosowana jedynie raz na ok 2 tygodnie - taka częstotliwość wystarcza moim włosom w doborze protein. Jeśli nakładałam ją częsciej widziałam na wlosach efekt taki jaki daje przeproteinowanie - sfilcowanie, oklapnięcie, brak połysku.
Maska jest bardzo treściwa, super rozprowadza się na włosach, wystarczy tez wczesać odrobinę, a ta pojemność 400ml starcza na bardzo długo.
Odbudowuje strukturę włosa, sprawia wrażenie bardziej elastycznych, dzięki niej raz na X myć udaje mi sie utrzymać włosy miękkie i błyszczące. Myję włosy metodą OMO, więc dostarczone proteiny nie uciekną mi zaraz pod wpływem szamponu tylko zabezpieczam je najpierw odżywką. ;)

Nic specjalnego

Trochę się na niej zawiodłam. Na początku zapowiadała się fajnie, włosy wyglądały na wygładzone, łatwiej sie rozczesywały i nie plątały tak bardzo. Niestety to tylko chwilowy efekt. Po dłuższym stosowaniu nie widzę żadnej poprawy w kondycji moich włosów, a czasami wyglądają tak jakbym nic na nie nie nałożyła. Spodziewałam się czegoś więcej po tej masce, taki efekt równie dobrze można uzyskać z najtanszymi odżywkami do włosów.

Świetna

Gęsta, treściwa i po prostu dobrze działająca maska.
Mam włosy delikatne, raczej cienkie, ale też gęste. Skłonne do rozdwajania. Farbowane farbą roślinną (henna+indygo).
Od maski oczekuję dociążenia, wygładzenia i ułatwienia rozczesywania, co w przypadku gęstych włosów, sięgających gdzieś połowy łopatek jest bardzo istotne.
Maska bardzo ładnie pachnie, kosmetycznie, nienachalnie. Jest bardzo treściwa, dobrze się rozprowadza i wystarczy niewielka jej ilość do dokładnego pokrycia włosów. Lekko tłusta, w za dużej ilości za pewne może obciążać.
Co mnie zaskoczyło, pozytywnie, to to, że po jej użyciu, spłukaniu, wyschnięciu włosów mogę je spokojnie rozczesać, nie używając serum. Zapominam czasem o prawidłowym rozczesywaniu włosów (od końcówek) i jadę sobie od razu od skóry głowy - zazwyczaj szybko się nacinam, bo zaraz natrafiam na jakiegoś kołtuna, a tutaj szok, szczotka sunie gładko po włosach!
Używałam ok. 2 razy w tygodniu (myję co 1,5 - 2 dni) i nie zauważyłam negatywnych efektów typu przeproteinowanie czy przyklap.
Na pewno wypróbuję pozostałe wersje tej maski. Póki co, tej używam z wielką przyjemnością i polecam :)

Co za odżywienie!

Maskę kupiłam z ciekawości, wiele blogerek ją poleca, dlatego chciałam ją przetestować. Zakupiłam na promocji w Carrefour za niecałe 20 zł. Masło Shea dotychczas używałam w różnych balsamach czy kremach... jestem zachwycona jego działaniem i tym jak potrafi świetnie nawilżyć. Chciałam się przekonać czy równie dobrze zadziała na moje suche i zniszczone włosy. :)

Efekt widać już po pierwszym użyciu... Włosy są znacznie odżywione, mocno nawilżone, miękkie i przyjemne w dotyku. Efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. Używam jako maskę i jako odżywkę do włosów, w tych wersjach lubię ją najbardziej. Piękny zapach masła shea pozostaje na włosach również bardzo długo. Maska ma fajną konsystencję, łatwo się ją nakłada na włosy i łatwo spłukuje. Nakładam na całość... Zero obciążenia czy przetłuszczonych włosów. Jestem zachwycona! Używam 2-3 razy w tygodniu. Z chęcią wypróbuję inne maski z tej serii, czuje że będą równie świetne jak ta! Polecam bardzo każdemu, kto ma suche włosy i chce je odżywić.

Gliss Cool :)

Duże opakowanie to zdecydowanie atut, nie trzeba biegać do sklepu zbyt czesto jeśli ktoś podobnie jak ja myje włosy co dwa dni. Zapach i konsystencja bardzo przyjemne. Cztery możliwości zastosowania produktu to zdecydowanie również zalet, ponieważ produkt możemy dostosować do posiadanego czasu na pielegnacje włosow : albo typowa maska, albo odżywka, albo końcowki, albo serum -super. Włosy nie przetłuszczały mi się bardziej po jej zastosowaniu. Na pewno są dzięki niej przyjemnie sypkie i miękkie w dotyku. Końcówki wyglądają na bardziej zadbane niż w rzeczywistości są. Polecam ten produkt.

Polecam!

Przetestowałam wszystkie sposoby użycia tego produktu i najlepiej sprawdzał się nałożony przed myciem szamponem oraz jako maska trzymana na włosach po ich umyciu (zwykle powyżej 30min). Pięknie pachnie, włosy są błyszczące, miękkie, dociążone (choć czasem aż za bardzo). Produkt na plus.