Vichy, Normaderm, Lotion Purifiante Adstringente (Tonik oczyszczający i zwężający pory (nowa wersja))

Normaderm to innowacyjny w linii Vichy tonik, który wnika w strukturę cery, by jednocześnie zwężać otwarte pory, usuwać nadmiar sebum i skutecznie oczyszczać skórę z wszelkich zanieczyszczeń. Formuła Normaderm zawiera połączenie peelingujących i łagodzących składników aktywnych dla jeszcze skuteczniejszej pielęgnacji cery. Produkt odpowiedni także dla cery wrażliwego typu. Dla zmaksymalizowania rezultatów podczas codziennego stosowania, tonik zawiera wodę termalną z Vichy o właściwościach łagodzących, która zmniejsza podrażnienia i ułatwia optymalne nawilżanie. Produkt testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Zielona moc Normaderm

Dostalam w prezencie nową wersję Normaderm. Mimo,że nie mam cery trądzikowej,ale czasem pojawiają się u mnie pory i zaskórniki. Używam codziennie od około 8 dni. Po zastosowaniu muszę zawsze użyć kremu głęboko nawilżającego ponieważ tonik dosyc mocno ściąga mi skórę. Zauważyłam,że kiedy go stosuję cera przestała mi się błyszczeć na czole ( mam z tym częsty problem) oraz pory,które lubią zadomowić się kolo nosa przestały być widoczne. Jesli chodzi o oczyszczanie to spełnia swoja rolę na mojej twarzy i szyi. Wiem,że sama go nie kupię bo jest dla mnie za "mocny",a le skuteczny.
Marka Vichy do najtańszych nie należy,mysśę,że można znaleźć podobny dermokosmetyk z dolnych półek i za mniejsze pieniążki.