Ole Henriksen, Find Your Balance Oil Control Cleanser (Żel oczyszczający do twarzy)

Ten żel oczyszczający do twarzy redukuje nadmiar sebum i głęboko oczyszcza pory, dzięki czemu idealnie nadaje się do skóry tłustej i mieszanej.
Żel został opracowany na bazie ekstraktów z zielonej herbaty, eukaliptusa, alg i mchu irlandzkiego - o naturalnych właściwościach antyseptycznych, ponadto pomagają absorbować nadmiar sebum, oczyszczają pory i działają bakteriobójczo. Natomiast zawartość kwasu mlekowego i glikolowego pomaga złuszczyć martwy naskórek i odblokować zatkane pory.

Żel pomaga odblokować i oczyścić pory bez efektu ściągnięcia czy przesuszenia.

normalna, trądzikowa, mieszana
oczyszczające, odświeżające, antybakteryjne
w tubie
oczyszczanie twarzy

Wow!

Po prostu wow!

Opakowanie - na prawdę dobrze zrobione. Minimalistyczne. Estetycznie jestem na tak.
Cena - ja kupiłam w zestawie i w takiej formie mniej boli :)
Zapach - me gusta! Ziołowy (mentolowy albo eukaliptusowy). Pachnie trochę jak taka maść do smarowania, jak się jest przeziębionym. Zapach dzieciństwa!
Konsystencja - płynna. Produkt szybko wychodzi z tubki i dobrze się rozprowadza.
Działanie - nie zapycha, ładnie oczyszcza i mimo kwasów nie podrażnia. Ja stosuję na noc, czasami codziennie i nic się nie dzieje.

Ja mam skórę: mieszaną z tendencją do trądziku hormonalnego.

Najlepszy żel jaki miałam! Do zadań specjalnych.

Jest to produkt który zostanie ze mną już na zawsze.

Za około 140zł otrzymujemy tubę z 147ml żelu.
Produkt ma konsystencję bardzo gęstego żelu, o mocnym mentolowych zapachu.
Jest to najbardziej wydajny produkt jaki w życiu miałam, na dokładne umycie twarzy wystarczy ilość produktu odpowiadająca wielkością dużego ziarna grochu.

Jako posiadaczka cery tłustej z dużym problemem trądziku pokochałam ten żel, pięknie uspokoił moją cerę i domywał każdą resztkę makijażu.
Od 2 miesięcy stosuje Izotek, więc moja skóra jest sucha, zaczerwieniona i podrażniona - bałam się używać tego żelu na taką skórę, ponieważ jest mocno oczyszczający i bardzo silnie czuć ten mentol, jednak po jego użyciu przeszły mi wszelkie obawy, można go również stosować na tak delikatną skórę.

Jest w 100% wart swojej ceny.