Image Skincare, Vital C, Hydrating Repair Creme 20% (Ochronny krem z witaminą C)

Pojemność 56,7 g

Bogaty, wzmacniający preparat o bardzo wysokim potencjale ochronnym. Łączy trzy najcenniejsze dla skóry witaminy A, C i E w stężeniu 20%. Ten kompleks został uzupełniony o kwas alfa liponowy, kwas linolowy ( z grupy Omega - 6) oraz Ceramid - 3. Krem ma wielokierunkowe działanie - chroni struktury skóry przed łańcuchowymi reakcjami rodnikowymi, stymuluje procesy odnowy naskórka, zapewnia dobre nawilżenie poprzez wspomaganie odbudowy naturalnych barier naskórka.

ochronne, na przebarwienia, nawilżające, regenerujące, wybielające / rozjaśniające
bogate
dojrzała, młoda, z przebarwieniami
w słoiczku
uniwersalne

Wykorzystała: kilka próbek

Dobry ale ma tańszy zamiennik

Krem dostałam jako gratis przy okazji zakupów internetowych. Gratis całkiem spory bo wystarczył na ok 2 tyg stosowania codziennie z poprawkami w ciahu dnia , w dodatku w zestawie z serum tej samej serii. Używa się go bardzo przyjemnie, krem cudownie pachnie i działa na moją mieszaną cerę ciut lepiej niż np Medik8 Tetra, tzn lepiej utrzymuje makijaż w ryzach, fajnie nawilża buzię, faktycznie była ona promienna bardziej niż zwykle. Konsystencja również bardzo na plus. Mogę uczciwie powiedzieć, że obietnice producenta są spełnione. Jest tylko jedno ale. Mianowicie działanie kremu Image Skincare Vital C tak naprawdę niewiele się różni od działania krem z linii C-Vit Sesderma, która to linię znam i miałam okazję przetestować na sobie . Konkurent jednak jest o połowę tańszy a bardzo często można go spotkać w atrakcyjnych zestawach typu serum + krem , krem + krem pod oczy itd. Wiec moim skromnym zdaniem, jeśli ktoś chce poczuć luksus może śmiało sięgać po Image, na pewno nie będzie zawiedziony, choć ja oczekiwałabym wiekszego WOW w tej cenie .Jeśli jednak wolimy wiecej za mniej odsyłam do konkurenta- efekt będzie ten sam :)

Idealny dla naczynkowej dojrzałej cery

Idealnie się wchłania, mam cerę mieszaną naczynkową, absolutnie jej nie obciąża. cudownie pachnie energetyzująco. Poprawia napięcie cery, rozjaśnia nierówny koloryt. Naczynka są mniej widoczne. Jednak wychodzi dość drogo, wolę opakowania airless niż słoiczki

rewelacja

Witamina C to podstawa w mojej codziennej pielęgnacji, moja cera ją uwielbia. Przerobiłam sporo specyfików z różnymi stężeniami i formami witaminy C. Zazwyczaj używam serum, natomiast po zużyciu kilku produktów tej marki, które okazały się dla mnie perełkami, skusiłam się na te krem. Używałam zarówno latem, jesienią i początkiem zimy, czasami na dzień, ale zazwyczaj na noc.

Krem jest bardzo lekki, ale konsystencja nie jest lejąca. Szybko się wchłania, nie zapycha, nie podrażnia nawet tak wrażliwej cery jak moja ( ze względu na wysokie stężenie witaminy C osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z wit C lub takim stężeniem powinny być ostrożne ). Jest bardzo wydajny, wystarczy odrobinka na całą twarz, szybko się wchłania do zera, nie klei się, idealnie sprawuje się pod makijażem. Cera staje się dobrze nawilżona, odżywiona, miękka i rozjaśniona. Skóra odzyskała blask, w końcu jest aksamitna i gładka.

Krem ma miły zapach, można wyczuć mandarynki i pomarańcze ale nie takie chemiczne.

Jedynym minusem może być cena, ale moim zdaniem jest wart każdej złotówki.

ZNISZCZONA TWARZ

Dzień po zastosowaniu kuracji, zastałam rano spuchnięte oczy oraz twarz, zaczerwienioną, swędzącą skore szyi. Nie polecam napewno osobom o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii, ponieważ maska może okazać się za mocna, powodując wielka krzywdę.

nic specjalnego

Krem słabo nawilża, zatyka pory. Jedyne plusy to dobre wchłanianie i że nadaje się pod makijaż.

Cena gdzieś tak 10x za wysoka w stosunku do jakości.

Cytrusowa moc

Kremik ten to istne cudo .Skonczylam juz jedno opakowanie i natychmiastowo zamówiłam drugi.Pachnie obłędnie mandarynkami i pomarańczami.Konsystencja kremu jest delikatna o letko żółtej barwie.Krem jest bardzo treściwy ale nie tłusty.Doskonale nawilża skórę ,stosując regularnie rozjaśnia i rozświetla .Po dwóch miesiącach stosowania zauważyłam wygładzenie zmarszczek i ogólnie poprawę cery.Może do najtańszych nie należy jego cena to 335 zł za 56g ale inwestując w ten krem napewno nie przeżyjemy rozczarowania.Uwazam że jest wart każdej wydanej na niego złotówki.Polecam to moj hit

IDEAŁ!

Krem idealny! Cena jest wysoka, ale gdy się go używa, cena przestaje być ważna. Piękne rozpromienienie skóry, wygląda jak nowo narodzona. Super konsystencja, dzięki której łatwo się go rozprowadza po cerze. Po jego używaniu znajomy się pytał, czy nie zrobiłam jakiegoś zabiegu na twarz :D Polecam!

kosmetyk który działa !

świetny krem ! w szczególności na zimę w celu regeneracji skóry. W zasadzie spełnia prawie wszystkie moje wymagania dotyczące kremu: świetnie nawilża, ma świetny skład, po kilku dniach skóra jest rozświetlona i wygładzona, nie jestem fanką pachnących kremów, ale ten mnie wręcz urzeka swoja smakowitością. Krem bardzo ładnie się wchłania nie zostawiając tłustego filmu na skórze. Minusem może być dosyć ograniczona dostępnośc (jedynie w gabinetach kosmetycznych - ja kupuje na amazon.com ).Polecam również inne kosmetyki Image - na żadnym się nie zawiodłam.

Cudowny wygładzacz!

Skończyłam właśnie pierwszy słoiczek tego kremu i jestem zachwycona. Krem wygładza twarz, rozpromienia ją. Pani w aptece mówiła, że jest to bogaty krem o silnym, bo 20% stężeniem witaminy c. I to właśnie dzięki tej witaminie tak pokochałam ten krem. Po 3 miesiącach stosowania mam gładką, nawilżoną twarz. Wcześniej prawie zawsze miałam jakieś pryszcze, a teraz mam prawie zawsze idealną cerę. Na opakowaniu jest zresztą napisane, że krem nadaje się dla osób z trądzikiem. Polecam ten krem. Używam tego produktu od:4 miesiące