KWC LogobyWIZAŻ logo
Podpaski

Always Ultra Sensitive Super Plus Unscented, Podpaski higieniczne ze skrzydełkami bezzapachowe rozmiar 2

4,4 na 58 opinii

Chrypka89
    1 maja 2020 o 11:08
    4 / 5
    Ok, ale...
    Po podpaski sięgnęłam całkowicie przypadkowo, myślałam, ze to te same co zwykle biorę, ale jednak jest to inny egzemplarz. Oczywiście jak to Always czuje się z nimi bezpiecznie, spełniają swoją rolę i zadanie, ale dla mnie są za grube. Odczuwam ich rozmiar i wole cieńsze wersje. Oczywiście skrzydełka i sama podpaska mają dobry klej i podpaska się nie przemieszcza i w pełni zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Dodatkowy minus to tylko 8 sztuk w opakowaniu. Za to plus to dedykowany produkt dla osób z delikatną skórą, myślę, że wiele osób to przekona. Sprawdźcie same! Zalety: - spełniają swoje zadanie, - komfort i bezpieczeństwo, - mocny klej, - chłonne, - dla delikatnej skóry. Wady: - 8 szt. w opakowaniu, - za grube (dla mnie).
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

35 osób uznało tą opinię za pomocną
    Renees
    1 maja 2020 o 8:17
    5 / 5
    Super miękkie ale trochę grubsze niż inne
    Kupiłam opakowanie tej wersji podpasek trochę bez przypadek, na szybkości przyszłam przed samym zamknięciem drogerii i nie miałam już czasu aby myśleć nad tym co biorę. W opakowaniu jest 8 sztuk i widnieje ten taki znaczek z informacją, że są zaakceptowane przez dermatologów. A zatem delikatne, nadające się do wrażliwej skóry. Czyli i dla mnie:) Rzeczywiście są bardzo miękkie oraz dosyć grube ale właściwie nie odczuwam różnicy pod kątem grubości od innych wersji tych podpasek a czuję natomiast to, że są mięciutkie, jak takie normalne bawełniane. Klej jest w porządku, dosyć mocny. W nocy podpaska nie przesuwa się. To jest rozmiar 2 dedykowany do obfitych krwawień i spełniają swoją rolę, są bardzo chłonne. Generalnie nie mam im nic do zarzucenia. Mimo, że są grube dosyć to idealnie nadają się dla wrażliwych skór oraz przy obfitych krwawieniach będą sprawdzały się rewelacyjnie, przynajmniej u mnie jest wszystko super, a mam z tym problemy. Bardzo komfortowo mi się je "nosi" dzięki tej miękkości więc myślę, że będę ich używać teraz najczęściej w 1 i drugi dzień. Ale jak już krwawienie będzie mniej obite to sięgnę po klasyczne, albo z tej wersji ale w rozmiarze 1. Także polecam - są mięciutkie i komfortowe :)
    Zalety:
    • +bardzo delikatne
    • +miękkie
    • +super chłonne
    • +ze skrzydełkami
    • +klej mocny
    • +komfortowe w noszeniu
    • +/- grubsze choć to niewyczuwalne
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

30 osób uznało tą opinię za pomocną
    paula54555
    1 maja 2020 o 13:09
    5 / 5
    trochę grubsze niż inne ale i tak komfortowe
    Bardzo często sięgam po podpaski always. Ostatnio sięgnęłam przypadkowo, myślałam, że biorę te co zawsze, a okazały się być inne. Ale i tak okazały się być fajne i komfortowe. W opakowaniu jest tylko 8 sztuk. Każda podpaska jest osobno pakowana, a to jest dużym plusem. Bo można zawsze wziąć sobie tą jedną sztukę na zapas do torebki. Te podpaski są dedykowane dla osób dla kobiet z delikatną skórą. Podpaski są nieco grubsze niż inne, ale myślę, że to przez to, że nadają się do bardziej obfitych krwawień. Przez to, że są grubsze wcale nie odczułam żadnego dyskomfortu więc nie daję im minusa za grubość. W żaden sposób nie spowodowały podrażnień czy odparzeń. Podpaski mają odpowiedni kształt do bielizny, dobrze do niej przylegają. Mają dobry klej więc się dobrze trzymają, nie przesuwają się, ani nie odklejają. Nie ma też problemu potem z ich odklejeniem. Mają skrzydełka. Podpaski są bardzo chłonne i doskonale się nadają na pierwsze dni okresu gdy to krwawienie jest większe.
    Zalety:
    • -pakowane osobno
    • -komfortowe
    • -dobrze przylegają do bielizny
    • -mają skrzydełka
    • -są bardzo chłonne
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W hipermarkecie

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    optostin
    29 kwietnia 2024 o 22:18
    4 / 5
    Może bardziej komfortowe, ale za to ciut krótsze
    Bardzo nie lubię kiedy marka dając jakiś rozmiar się go nie trzyma i szczerze mówiąc zawsze o tym zapominam przy zakupie. Opakowanie: Podobnie jak inne każda podpaska jest osobno pakowana, więc nie ma się do czego przyczepić Dostępność: Większość drogerii i sklepów Cena: Podobna do tych w rozmiarze 2 Użytkowanie: W odczuciu jest trochę bardziej delikatna, ale przez to że jest krótsza nie nadaje się na średnioobfite dni. Chłonność przez to też trochę spada.
    Zalety:
    • delikatniejsze w odczuciu
    Wady:
    • krótsze niż zwykle podpaski w rozmiarze 2 od Always
    • trochę mniej chłonne
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:W hipermarkecie

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    Gabsonik123
    26 stycznia 2024 o 19:45
    Najczęściej wybieram właśnie te
    Podpaski to rzecz potrzebna każdej kobiecie w nieprzyjemne dla nas dni. Ja sięgam bardzo często po podpaski marki always jak nie te to inne,ale najczęściej właśnie po te. Podpaski są bezzapachowe, wygodne w aplikacji, mocno się trzymają,chłonne tak jak powinny być, dostępne w różnych wariantach. W nich po prostu można czuć się komfortowo. Przyjazne wizualnie dla kobiet opakowanie w różowej kolorystyce. Godne polecenia i w dobrej cenie.
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań