Eyeko, Brow Gel (Żel do brwi)

Eyeko, Brow Gel (Żel do brwi)

Żel z aplikatorem w formie pędzla, który pielęgnuje, wygładza i formuje brwi - bez tworzenia łusek. Ten zabarwiony żel do brwi zapewnia intensywną pielęgnację i sprawia, że Twoje brwi są w doskonałej formie. Nano-szczoteczka i wzbogacona białkiem formuła z keratyną i miłorzębem nadają brwiom długotrwałą definicję i naturalne wykończenie. Subtelny kolor nadaje się do wszystkich kolorów włosów. Wolny od parabenów.

Najmilsze zaskoczenie tego roku!

Żel znalazłam jakiś czas temu w pudełku Look Fantastic i tak sobie leżał schowany i nabierał mocy prawnej, bo używałam żelu Benefit, który dotąd był moim ulubionym. Nie umiem i nie maluję brwi żadnymi cieniami, kredkami czy innymi wynalazkami dostępnymi na rynku. Nie lubię po prostu efektu jaki dają, najczęściej dość nienaturalny. Jednak lubię wyczesane, wyrównane brwi. Jakież było moje zdziwienie, kiedy pierwszy raz spróbowałam Eyeko. Benefit może się schować. Brwi są po tym żelu idealne. Są pięknie, ale naturalnie wypełnione, podkreślone, makijaż zajmuje dosłownie chwilę. Uwielbiam!

Nie ma lepszego produktu do brwi

Po prostu nie ma. Są tu same superlatywy: i jeśli chodzi o napigmentowanie i łatwość używania i bardzo naturalny efekt jaki daje oraz co dla mnie najważniejsze - nie ma takiej opcji, aby sobie nim zrobić krzywdę. Jest bardzo wydajny. Wystarczą dosłownie sekundy aby mieć zrobione brwi i to w bardzo naturalny sposób.. Dla mnie to produkt wow. Jedynym minusem jest dostępność. Kiedyś można go było dorwać w &other stories, ale chyba to rumakowanie się skończyło, bo dawno go tam nie widziałam i trzeba zamawiać online.