Cafe Mimi, Maska do włosów `Aktywacja wzrostu`

Cafe Mimi, Maska do włosów `Aktywacja wzrostu`

Maska do włosów na bazie masła shea i wyciągu z orchidei zapewnia maksymalną ochronę osłabionych, skłonnych do wypadania włosów. Regularne stosowanie wydłuża cykl życia włosów i stymuluje ich wzrost. Oryginalna formuła z naturalnymi składnikami aktywnymi pomoże szybko przywrócić odpowiednią strukturę włosów, poprawi ich stan od nasady aż po końcówkę.

do włosów wypadających, do włosów normalnych, do włosów bez objętości, do włosów suchych i zniszczonych
zapobiegające wypadaniu włosów, przyśpieszające porost włosów
w słoiku
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna, problemowa, sucha i wrażliwa

Kupiony w: W hipermarkecie

Ocena szczegółowa:

• Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Udane odkrycie!

Marka Cafe MIMI przez długi czas była mi zupełnie nieznana.
Kiedy zobaczyłam w markecie stand z ich produktami - zainteresowałam się, ponieważ pielęgnacja włosów jest dla mnie bardzo ważna. Do wyboru tej maski zachęciła mnie etykieta z opisem jej działania, ale również informacja o zapachu (orchidea).

Nie zawiodłam się! Ba, byłam zachwycona!

Konsystencja maski jest bardzo gęsta, jednak nie ma to żadnego negatywnego wpływu na włosy (nie powoduje to ich przetłuszczenia czy przemęczenia).
Zapach jest lekki, przyjemny, dość uniwersalny.

Działanie na włosy jest bardzo korzystne - stają się odżywione i dużo bardziej gładkie. I choć wcześniej byłam posiadaczką fryzury typu "szopa" - dzięki tej masce moje włosy udaje się w końcu okiełznać,