KWC LogobyWIZAŻ logo
Szampony do włosów

Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle, Sealing Shampoo Szampon spajający do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek

4,4 na 5366 opinii
flame9 hitów!
74% kupi ponownie

Porównaj ceny

TAGOMAGO.PL
Gliss Split Ends Miracle Sealing Shampoo szampon spajający do włosów zniszczonych z rozdwojonymi końcówkami 400ml
13,69  zł

Kupi ponownie: 74% osób
  • 13 marca 2024 o 20:48
    Spoko dla niewymagających
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zacznijmy od obietnicy sklejania końcówek. Podsumuję to tylko jednym stwierdzeniem - XD. Nie rozumiem po co producenci piszą na opakowaniach takie rzeczy. Jednak uważam, że jest to bardzo dobry szampon jeśli ktoś nie posiada wielkich oczekiwań. Po prostu robi to co ma robić - myje. Nie zauważyłam ani przedłużenia ani skrócenia czasu pomiędzy myciami. Moją skórę głowy oczyszcza dobrze w taki codzienny sposób. W połączeniu z peelingiem (raz w tygodniu) moja skóra jest dobrze oczyszczona i jednocześnie nie podrażniona. Nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnacyjnych, ale też takich nie oczekiwałam. Szampon bardzo dobrze się pieni i spłukuje. Po umyciu włosy są delikatnie odbite u nasady i po prostu wyglądają ładnie. Nie plączą się. Myślę, że jest to spoko pozycja do codziennej pielęgnacji włosów.
    Zalety:
    • dobrze się pieni
    • dobrze myje
    • nie podrażnia skóry głowy
    • wydajny
    • łatwo się wypłukuje
    Wady:
    • obietnica sklejania końcówek
    Otrzymałam w prezencie
    52 osób  uznało tę opinię za pomocną
    _inga
    5 / 5
    12 grudnia 2023 o 8:41
    Szampon spajający do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek, Split Ends Miracle, GLISS
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Szampon Split Ends Miracle kupiłam w drogerii Rossmann. Opakowanie to wysoka smukła butelka o pojemności 400 ml zapłaciłam około 18 zł. Szampon ma ładny delikatny zapach, aksamitną kremową konsystencje, pieni się, dobrze się spłukuje, jest wydajny. Szampon dobrze myje włosy i oczyszcza skórę głowy, włosy po umyciu dobrze się rozczesują, po wysuszeniu są miękkie gładkie dobrze się rozczesują, ładnie się układają. Mam cienkie farbowane na blond włosy z tendencją do przetłuszczania u nasady i przesuszania na końcach ten szampon dobrze je nawilża, wygładza, wzmacnia a jednocześnie ich nie obciąża. Dodatkowy plus za skład 91 % składników pochodzenia naturalnego oraz za opakowanie smukła wygodna butelka z której dobrze się dozuje kosmetyk wykonana w 30 % z PE pochodzącego z recyklingu (poza nakrętką). Podsumowując nie jest to mój hit ale jest to fajny wydajny niedrogi szampon, wcześniej używałam ekspresowej odżywki do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek Express Repair Split Ends Miracle zakup szamponu z tej serii okazał się również dobrym wyborem, na pewno kupię ponownie chętnie też sięgnę po inne produkty z tej serii. Serdecznie polecam!
    Zalety:
    • zapach
    • konsystencja
    • dobrze myje włosy i oczyszcza skórę głowy
    • pieni się
    • nawilża
    • wygładza, wzmacnia
    • nie obciąża cienkich włosów
    • skład 91 % składników pochodzenia naturalnego
    • opakowanie butelka wykonana w 30 % z PE pochodzącego z recyklingu
    Wady:
    • moim zdaniem brak
    Drogeria Rossmann
    42 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 października 2020 o 22:19
    Całkiem fajny szampon
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Szampon gliss kur split ends dostępny był na promce w hipermarkecie za 10zl. Sugerujac się dobrymi recenzjami o nich pomyślałam że jest wart wypróbowania. Kosmetyk przeznaczony jest do włosów suchych z rozdwojonymi końcówkami. Otóż ja właśnie takie posiadam dodatkowo są farbowane i łatwo się puszą. Opakowanie szamponu to różowa plastikowa butelka z czarnym zamknięciem o pojemności 400ml.Ladna szata graficzna przyciąga wzrok. Formuła tego produktu jest płynna, koloru perłowego. Szampon pięknie pachnie i dobrze się pieni. Wystarcza jego niewielką ilość by umyć nim włosy. Skład tego kosmetyku nie jest naturalny, znajdziemy tu olejek z nasion winogron oraz jony. Efekt po umyciu włosów tym szamponem jest naprawdę dobry. Włosy są dobrze oczyszczone, łatwo się rozczesują. Produkt nie wywołał podrażnień czy uczuleń. Zauważyłam że włosy są jakby lekko nawilżone, nie puszą się. Maleńki minus włosy szybciej mi się po nim przetłuszczają a myję je średnio co 2dni.Mysle ze przy włosach suchych ten kosmetyk może się sprawdzić. Ogólnie szampon wart jest wypróbowania.
    Zalety:
    • włosy są dobrze oczyszczone, lekko nawilżone, nie puszą sie
    • piękny zapach
    • zawartość olejku z nasion winogron
    • cena
    • pojemnosc
    • wydajnosc
    • dostepnosc
    Wady:
    • włosy po umyciu tym szamponem szybciej mi się przetluszczaja
    W hipermarkecie
    36 osób  uznało tę opinię za pomocną
    xkasjax
    4 / 5
    20 września 2024 o 17:35
    Błyszczące i elastyczne włosy
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle, Sealing Shampoo to doskonały wybór dla osób z problemem zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek. Szampon ma lekką, przyjemną konsystencję, która łatwo się rozprowadza i dobrze się pieni. Już po pierwszym użyciu włosy stają się zauważalnie gładsze i bardziej ujarzmione, a ich struktura jest widocznie poprawiona. Formuła szamponu została wzbogacona o składniki nawilżające, które skutecznie odbudowują zniszczone partie włosów, zapewniając im zdrowy wygląd. Dodatkowo przyjemny zapach sprawia, że podczas mycia włosów czujemy się odprężeni. Regularne stosowanie tego produktu przynosi widoczne efekty – włosy wyglądają na zdrowsze i bardziej lśniące, a rozdwojone końcówki stają się mniej widoczne. Podsumowując, Gliss Split Ends Miracle to świetny szampon dla osób pragnących przywrócić swoim włosom blask i elastyczność. Zdecydowanie warto go wypróbować!
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 sierpnia 2024 o 15:07
    Wygładza i nawilża wlosy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Formuła szamponu jest wzbogacona keratyną i olejkami, co pomaga w regeneracji włosów od wewnątrz, nadając im zdrowy, pełen blasku wygląd. Dodatkowo, szampon ma przyjemny, delikatny zapach i dobrze się pieni, co sprawia, że mycie włosów staje się prawdziwą przyjemnością. Włosy po umyciu są łatwe do rozczesania, nie plączą się i wyglądają na zdrowsze oraz bardziej zadbane. Regularne stosowanie tego szamponu przyczyniło się do znaczącej poprawy wyglądu i struktury moich włosów, co sprawia, że czuję się pewniej i bardziej komfortowo każdego dnia. Regularne stosowanie Split Ends Miracle sprawia, że włosy są mniej podatne na uszkodzenia, a końcówki wyglądają na bardziej spójne i zadbane. Jest to produkt, który zdecydowanie warto mieć w swojej rutynie pielęgnacyjnej, jeśli zależy Ci na zdrowych, mocnych włosach.
    Zalety:
    • Redukcja rozdwojonych końcówek
    • Przyjemny zapach
    • Gładkie i miękkie włosy
    • Mocno się pieni
    W drogerii internetowej
    10 osób  uznało tę opinię za pomocną