GLISS, Split Ends Miracle, Sealing Shampoo (Szampon spajający do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek)

Zobacz oferty

E-Glamour.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Szampon Gliss Split Ends Miracle z kompleksem jonowym i olejem z
pestek winogron. Szampon nie tylko oczyszcza, ale także wzmacnia włosy i
sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia.

do włosów wypadających, do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające, oczyszczające
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Wzmacnia włosy

Szampon nadający się do codziennego mycia włosów, dobrze się pieni, spłukuje, ma kremową konsystencję. Sprawia że włosy są wzmocnione, nie puszą się , nie elektryzują. Szampon nie wywołuje łupieżu ani uczucia swędzenia, nie uczula skóry głowy. Włosy są ujarzmione i gładsze.
Szampon jest wydajny, często możesz kupić go w romocji.

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Dość dobry

Szampon do włosów bardzo sie pieni fajnie, jest gęsty, wydajny, pięknie pachnie. Włosy sa odzywione ale nie wysusza aż tak , nie podraznia przez co nie ma łupieżu. Ogólnie jest wydajny. Cenowo jest w miare. Końcowki nie są az Tak uratowane.

• Wydajność: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Szampon GLISS Split Ends Miracle to zbawienie dla zniszczonych włosów z rozdwojonymi końcówkami. Jego innowacyjna formuła naprawcza dosłownie spaja rozdwojone końcówki, przywracając włosom zdrowie i blask.

Konsystencja szamponu jest gęsta, treściwa, ale łatwo się pieni, co ułatwia aplikację. Po każdym użyciu włosy są bardziej gładkie i łatwiejsze do rozczesywania. Zapach jest subtelny i świeży, pozostawiając uczucie świeżości.

Opakowanie jest praktyczne, łatwe do użycia i estetyczne. GLISS Split Ends Miracle Sealing Shampoo to doskonały wybór dla tych, którzy chcą skutecznie walczyć z problemem rozdwojonych końcówek i przywrócić włosom zdrowy wygląd. To prawdziwe uzdrowienie dla zniszczonych włosów.

• Zapach: 4

Zasłużony Hit KWC

Od lat nie miałam żadnego szamponu tej marki. O ile dobrze pamiętam używałam ostatni raz jeszcze pod nazwą Gliss Kur . Poszukując na szybko szamponu w Ross zauważyłam ten i przypomniało mi się, że posiada tutuł KWC więc postanowiłam sprawdzić na własnych włosach czy aby na pewno jest aż tak fajny. Po zdenkowaniu butli muszę przyznać, że faktycznie jest bardzo fajny i aż żałuję, że nie sięgnęłam po niego wcześniej.

Opakowanie to dość sporych ( jak na szampon ) gabarytów lekko spłaszczona butla w bardzo ładnym różowym odcieniu z estetyczną szatą graficzną. Całości dopełnia dobrej jakości zatyczka która nie pęka i z którą nie trzeba się siłować - całość świetnie spełnia swoje zadanie. Więcej nie ma co rozwodzić się nad opakowaniem.

Szampon jest przyjemnie gęsty co wpływa na dość dobrą wydajność. Chociaż w sumie wydajność zawsze jest kwestią całkowicie indywidualną . Barwa produktu to perłowa biel a zapach natomiast jest bardzo przyjemny - taki świeży leciutko przełamany słodką nutą. Aż szkoda, że moje włosy nie są zbyt dobrym nośnikiem zapachów i ten aromat przestaje czuć dość szybko.

Świetnie się pieni i bardzo dobrze spłukuje. Nie jest oblepiający a już w czasie wmasowywania go we włosy czuć taką przyjemną i lekko śliską warstewkę. Skóra mojej głowy jest normalna i nie ulega przesuszeniom więc i tutaj szampon krzywdy mi nie zrobił, nie wywołał również łupieżu.

Jeśli chodzi o takie podstawowe właściwości to świetnie oczyszcza z zanieczyszczeń, sebum i resztek preparatów do stylizacji. Włosów nie oblepia, nie wzmaga przetłuszczania się. Nie mam problemów z rozczesywaniem włosów ale też zawsze używam odżywki lub maski i tutaj też nie zauważyłam by mi się włosy po nim plątały. Wyschnięte prezentują się bardzo ładnie - są sypkie i delikatnie odbite od nasady. Od szamponu nie wymagam jakiś specjalnych właściwości pielęgnacyjnych ale zawsze fajnie, gdy takie się ujawnią. I ten je posiada : bardzo fajnie zmiękcza włosy, sprawia iż są bardziej dociążone i nie elektryzują się. Jeśli chodzi o wpływ na końcówki to chyba najlepiej wypowiadać się gdy stosuje się całą serię. Ja miałam jedynie szampon i jedyne co mogę powiedzieć to to, że po użyciu tego szamponu i wmasowaniu w końce odrobiny olejku końce naprawdę prezentowały się zdrowo a i przez cały okres stosowania tego szamponu ( około 6 tygodni ) nie zauważyłam by końce zaczęły sie kruszyć czy rozdwajać. Lubię szampony które sprawiają, że włosy wyglądają na zdrowe, zadbane i dopieszczone i to jest jeden z takich właśnie produktów.

Jeśli jeszcze go nie znacie to polecam. To jeden z lepszych drogeryjnych szamponów.

• Opakowanie: 5

Szampon spajający do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek, Split Ends Miracle, GLISS

Szampon Split Ends Miracle kupiłam w drogerii Rossmann.
Opakowanie to wysoka smukła butelka o pojemności 400 ml zapłaciłam około 18 zł.
Szampon ma ładny delikatny zapach, aksamitną kremową konsystencje, pieni się, dobrze się spłukuje, jest wydajny.
Szampon dobrze myje włosy i oczyszcza skórę głowy, włosy po umyciu dobrze się rozczesują, po wysuszeniu są miękkie gładkie dobrze się rozczesują, ładnie się układają.
Mam cienkie farbowane na blond włosy z tendencją do przetłuszczania u nasady i przesuszania na końcach ten szampon dobrze je nawilża, wygładza, wzmacnia a jednocześnie ich nie obciąża.
Dodatkowy plus za skład 91 % składników pochodzenia naturalnego oraz za opakowanie smukła wygodna butelka z której dobrze się dozuje kosmetyk wykonana w 30 % z PE pochodzącego z recyklingu (poza nakrętką).
Podsumowując nie jest to mój hit ale jest to fajny wydajny niedrogi szampon, wcześniej używałam ekspresowej odżywki do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek Express Repair Split Ends Miracle zakup szamponu z tej serii okazał się również dobrym wyborem, na pewno kupię ponownie chętnie też sięgnę po inne produkty z tej serii.
Serdecznie polecam!

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: W hipermarkecie

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4

ok

Szampon ma całkiem ładną butelkę i typowy, szamponowy zapach. Sam produkt ma jasny, lekko perłowy kolor, nie jest też zbyt lejący się co ułatwia aplikacje. Włosy po myciu szamponem są lekkie, miękkie, nabierają objętości i nie maja problemu z np. kołtunieniem się i rozczesywaniem. Jest też bardzo wydajny, co jak na cenę stanowi bardzo fajny produkt ze swojej półki w drogeriach.

Poprawia wygląd włosów.

Szampon ma fajną kremową konsystencje, która dobrze nakłada się na włosy.
Bardzo dobrze się pieni, przez co jest to produkt bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość szamponu aby dobrze umyć skórę głowy i włosy.
Bardzo podoba mi się zapach tego szamponu, utrzymuje się on na włosach kilka godzin po ich umyciu.
Włosy po jego zastosowaniu są nawilżone, odżywione, wygładzone i mają zdrowo wyglądający połysk.

Dobrze oczyszcza włosy

Lubię ten szampon oraz to jak działa na moje włosy. Doskonale je oczyszcza, sprawia że są pełne objętości. Nie zauważyłam jednak działania pielęgnacyjnego, dlatego moja ocena to 4/5.

Fajna konsystencja, nie obciąża włosów. Ładny zapach. Szampon jest bardzo łatwo dostępny w drogeriach i marketach. Polecam:)

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

Średniak

Mam włosy średnioporowate, w dobrej kondycji. Niestety ten szampon spowodował, że po umyciu moje włosy były strasznie naelektryzowane i plątały się. Podobał mi się zapach szamponu i dobre oczyszczenie, zużyłam go, ale więcej nie kupię.

Moje włosy go polubiły

Szampon znajduje się w plastikowej, różowej butelce o pojemności 400ml, zamykany na tradycyjny klik.
Konsystencja produktu jest gęsta, taka nawet lekko żelowa w perłowym, białym kolorze o bardzo przyjemnym, lekko słodki, kwiatowy.
Ja mam włosy wysokoporowate, rozjaśniane, ciężkie do rozczesania bez użycia odżywki/maski. Ja oczywiście poświęcam jego umycie włosów bez użycia dodatkowej pielęgnacji, żeby sprawdzić jak sobie poradzi np przy rozczesywaniu. Ten szampon może nie do końca ułatwia tą czynność, aczkolwiek rozczesywaniu nie jest dramatem, na pewno nie ma mowy o szarpaniu. Dobrze się pieni u jest wydajny. Włosy po umyciu są puszyste, ale nie puszące się l. Są miękkie, gładkie, błyszczące, przyjemne w dotyku. Szampon nie obciąża włosów. Super oczyszcza skórę głowy,l. Wizualnie włosy wyglądają naprawdę dobrze, a dokładając odżywkę/ maskę są totalnie kompletne. Szkoda, że zapach szamponu nie utrzymuje się na włosach. Ciężko mi się odnieść jeżeli chodzi o jego działanie przy rozdwojonych końcówkach, bo przy zakupie byłam praktycznie świeżo po podcięciu końcówek. Jednak biorąc pod uwagę jak wyglądają moje suszki (włosy) po jego użyciu i jak się rozczesują mogę bez wyrzutów sum8enia polecić.

Kupiony w: W hipermarkecie

• Opakowanie: 5

Z olejkiem z pestek winogron

Sięgnęłam po niego na promocji w markecie razem z odżywką. Zawartość butelki o pastelowym różu zawiera kompleks jonowy i olejek z pestek winogron.

Jest przeznaczony do włosów zniszczonych i rozdwojonych końcówkach czyli coś dla mnie.

Kremowa, gęsta konsystencja szamponu o przyjemnym zapachu dobrze się pieni i oczyszcza skórę głowy, dobrze się spłukuje. Włosy ładnie się rozczesuje. Nie są też obciążone, są miękkie w dotyku.

Kupiony w: Nie podano

• Opakowanie: 3

Świetny na supełki

Mam rozjaśniane włosy, które uwielbiają się plątać. Zawsze po myciu stawały się jednym kołtunem i wymagały użycia kosmetyków ułatwiających rozczesywanie. Ten szampon zniwelował ten problem. Już po pierwszym użyciu włosy były gładsze i łatwo się rozczesywały.
Ponadto, po użyciu, włosy pachną jak po wyjściu od fryzjera.