Este Synergy, Suplement diety

Este Synergy, Suplement diety

Pojemność 28 szt

EsteSynergy to specjalna kompozycja kolagenu, kwasu hialuronowego wzbogaconych witaminami C i E, cynkiem oraz biotyną.
Kolagen jest białkiem i stanowi aż 30% białka w organizmie. Wraz z wiekiem organizm produkuje coraz mniej kolagenu dlatego skóra traci sprężystość i pojawiają się zmarszczki. Zastosowany w Este Synergy Verisol P to opatentowany i przebadany kolagen*.

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie. Około 50% kwasu hialuronowego znajduje się w skórze, a jego zawartość maleje wraz z wiekiem.
Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, który odpowiada m. in.za elastyczność i napięcie skóry. Pomaga również w ochronie komórek, w tym komórek skóry, przed stresem oksydacyjnym.
Biotyna pomaga zachować zdrową skórę oraz włosy.
Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Cynk utrzymuje prawidłowy stan skóry oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu tłuszczów.

Zauważalne zmniejszenie napięcia i elastyczności skóry? Rozwiązaniem może być Este Synergy stanowiące uzupełnienie diety w składniki niezbędne do utrzymania optymalnej kondycji skóry. Odpowiednio dobrane składniki pomagają utrzymać zdrową, gładką skórę.

Opakowanie zawiera 28 shotów po 25ml.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Woda, fruktoza, Verisol P (peptyd kolagenowy /kolagen), koncentrat soku z czarnej porzeczki, kwas L-askorbinowy (witamina C), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, octan DL-alfa tokoferylu (witamina E), cytrynian cynku, hialuronian sodu (kwas hialuronowy), substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu, aromat, D-biotyna.

Skuteczność:

Spełnia swoje funkcje

Bardzo dobrej jakości preparat. Jak na razie zużyłam 10 fiolek i już widzę sporą różnicę w wyglądzie skóry.
Trochę porównałabym ten efekt do efektu po mezoterapii. Skóra wygląda młodziej, twarz jest jakby bardziej wypełniona, jędrna, mniej obwisła, generalnie jest widoczna poprawa owalu twarzy.
Do tego cena jest przystępna, więc myślę że warto spróbować tego produktu. Na pewno jest to kolagen najbardziej skuteczny ze wszystkich, które stosowałam do tej pory, dostępnych w aptekach i drogeriach.

Pic na wodę....

Obiecuje się cuda na kiju, a efektów brak. Produkt drogi, stosowany sumiennie i regularnie, a działanie żadne. Chyba, że trzeba pić to przez pół roku, a ja oceniam po zużyciu tylko 1 opakowania. Nie polecam, sama na pewno nie kupię. Jak ktoś ma nadmiar pieniędzy to w formie ciekawostki może sobie zafundować. Pozostałym odradzam. Po trzech miesiącach może i jest szansa zobaczyć i poczuć różnicę na swojej skórze, ale na pewno nie po jednym miesiącu czyli nie po jednym opakowaniu. Opinia lekarza odnośnie kwasu hialuronowego zażywanego doustnie: "...kwas ten zanim dotrze do skóry na swojej drodze napotyka wiele barier i przeszkód. Pierwszą barierą jest ograniczone wchłanianie w przewodzie pokarmowy. Tylko cześć preparatu ulega wchłanianiu reszta jest wydalana. Dadatkowo należy uwzglednić fakt, że część już przyswojonego kwasu hilauronowego zostaje przechwycona przez stawy a skóra jako narząd peryferyjny i bardzo rozległy otrzymuje swoją dawke kwasu hiaouronowego dopiero na koncu. To wszystko koniecznie trzeba uwzglednić w planowaniu suplementacji kwasu hialuronowego. Minimalny czas przyjmowania doustnie kwasau hialuronowego to 3 miesiące, w tej terapii bardzie jest istotna długośc przyjmowania preparatu niż jednorazowa wielkość dawki..." Do testów winno się dać minimum 3 opakowania i opiniować po 3 miesiącach, w przeciwnym wypadku uznaję większość wpisów za naciągane pochwały.

Kupię jeszcze nie raz

Este synergy to suplement w postaci 28 buteleczek, tzw. shotow do picia. W składzie jest kolagen, kwas hialuronowy, witaminy C i E, biotyna i cynk. Zawartość buteleczki należy rozcieńczyć ze 100 ml wody lub innego płynu i spożywać codziennie, najlepiej wieczorem. Ja rozcieńczałam go wodą. W smaku okazał się bardzo przyjemny, więc spożywałam go z przyjemnością.
Jestem po zakończonej 28-dniowej kuracji i powiem z ręką na sercu, że to działa. Moja cera nabrała ładniejszego kolorytu, wydaje się lepiej napięta. Mam 44 lata i czas obchodzi się ze mną dosyć łaskawie. Na pewno dlatego, że prowadzę higieniczny tryb życia i dbam o siebie. Jednak od lat borykam się z trądzikiem. Nawet w wieku dojrzałym. I teraz będzie HIT! Już po wypiciu kilku shotow moja cera wyglądała tak dobrze, jak nigdy dotąd. A teraz, kiedy wypiłam wszystkie, cera jest niemalże bez zaskórników. Serio, to działa. Wydaje mi się też , że moje włosy są bardziej lśniące i ładniejsze.
Jeżeli pragniesz kompleksowej pielęgnacji i do zdrowego trybu życia i zbilansowanej diety dołączysz jeszcze Este Synergy, powinnaś być zadowolona z efektów. Polecam. I to z czystym sumieniem.

Odżywczy bruderschafcik

Pomysłowy, wysoce odżywczy "bruderschaft" dla kobiecej urody.
Dosłownie - zestaw zawiera miesięczną kurację ampułek - shotów, do codziennego zażywania. Gęstych, esencjonalnych i bardzo słodkich, jak likier, choć nie zawierających alkoholu, tylko smakujących wanilią i czarną porzeczką. Ta druga nie jest moim ulubionym owocem, bo nie przepadam ani za smakiem, ani za zapachem, ale forma zażywania suplementu jest tak wygodna, że mogę przeboleć tę wszechwładną słodycz.
Tym bardziej, że preparat wydaje się działać, i to skutecznie.
Po miesiącu zażywania, zauważyłam wyrównanie i wygładzenie się skórek wokół paznokci (zadzierają się u mnie nagminnie), mniejszą łamliwość paznokci również, raczej zniwelowane pojawianie się drobnych wyprysków i czasem tylko pojedynczy włos na grzebieniu, po czesaniu.
Droga rzecz, ale godna uwagi i polecenia.

Jedne z fajniejszych suplementów

Bardzo mi się spodobał ten suplement diety. Skład jest zadowalający- nie tylko ma wpływ na skórę czy włosy ale też kolagen zalecany jest np. jako suplement wzmacniający stawy. Forma skoncentrowanego płynu do rozcieńczenia w wodzie ma przyjemny smak soku porzeczkowego, a fakt wodorozpuszczalności sprzyja przyswajaniu składników odżywczych.

Este synergy

Produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Po niecałym miesiącu stosowania zauważyłam znaczną poprawę stanu włosów i paznokci. Jeżeli chodzi o zmarszczki nie zauważyłam różnicy natomiast skóra jest bardzo nawilżona i gładka w dotyku.

Super Bohater pierwsza klasa

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam przetestować suplement diety Este Synergy. Wcześniej stosowałam inne preparaty o podobnych właściwościach, jednak nie do końca spełniły moje oczekiwania. Moja skóra jest z natury wrażliwa, delikatna i skłonna do podrażnień, dlatego też potrzebuje szczególnej pielęgnacji i troski, a zwłaszcza od wewnątrz. Mam kręcone włosy, jednak z każdym dniem coraz bardziej osłabione, łamliwe i wypadające. I właśnie wtedy przyszedł mi z pomocą suplement diety Este Synergy, który niczym Super Bohater w samą porę przybył na ratunek, znalazł się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu. Opakowanie zawiera 28 szotów po 25 ml i jest eleganckie oraz bardzo wydajne. Uwielbiam jego owocowy zapach i smak. Po około 2 tygodniach stosowania zauważyłam poprawę w kondycji nie tylko mojej skóry ale również moich włosów. Skóra wyraźnie nabrała gładkości, stała się bardziej odżywiona i rozświetlona, zniknęły przebarwienia. Po prostu wygląda młodziej niż wcześniej. Włosy wcześniej słabe i łamliwe stały się bardziej odbudowane, mocniejsze i bardziej miękkie w dotyku, a poza tym zdecydowanie mniej wypadają. Poczułam ulgę i wreszcie zagościł spokój. Jestem bardzo zadowolona z efektów działania Este Synergy, mogę potwierdzić jego skuteczne działanie i szczerze z pełnym przekonaniem polecić ten produkt każdej kobiecie która pragnie wyglądać pięknie, wyglądać jak prawdziwa bogini.

Suplement diety dla leniwych

Suplement diety Este Synergy jest w wygodnej formie fiolek. Buteleczki wyglądają bardzo ładnie, mają przyjemną formę. Ich smak jest przyjemny, słodki, dolewałam je do soku, tak jak sugerowano na opakowaniu.

Dba o urodę od wewnątrz!

Suplement diety Este Synergy to mikstura dedykowana dla kobiecej urody. Każda z nas jak wiadomo ma inną cerę, dzielimy je na pewne typy, ale tak naprawdę, każda jest unikatowa i niepowtarzalna. Borykamy się z różnymi problemami, próbujemy różnych specyfików pielęgnacyjnych. Szukamy kosmetyków idealnych, sprawdzamy aż trafimy na taki, który nam odpowiada. Jednak pielęgnacja zewnętrzna to nie wszystko, a nawet powiedziałabym, że to wierzchołek góry lodowej. Uważam, że prawdziwe piękno pochodzi od wewnątrz, a kondycja naszej skóry jest efektem kompleksowej pielęgnacji naszego... zdrowia. W dzisiejszych czasach niestety trudno ocenić jak zdrowa jest nasza dieta, bo nawet jeśli próbujemy się układać ją starannie... to tak naprawdę mamy sporo wątpliwości co do faktycznych walorów odżywczych produktów dostępnych w sklepach. Dziś każdy musiałby być dietetykiem i dysponować własnym laboratorium by ocenić wartość naszej diety. Stąd nie wiemy czy nasza skóra dostaję wszystkie niezbędne składniki by była zdrowa. Odpowiedzią na te wątpliwości jest suplement Este Synergy. To połączenie składników, które sprzyjają utrzymaniu optymalnej kondycji skóry: kolagenu, kwasu hialuronowego, witamin C i E, cynku i biotyny. Suplement Este Synergy to 28 shotów- fiolek wypełnionych płynem pełnym cennych dla skóry substancji. Spożywa się jeden shot dziennie rozcieńczając zawartość w 100 ml wody. Jest to bardzo wygodna forma i łatwiej przyswajalna przez organizm w porównaniu z tabletkami witaminowymi. Opisywany suplement ma owocowy smak i zapach, podobny do kompotu porzeczkowego (po rozcieńczeniu) oraz ciemny kolor. Opakowanie produktu jest bardzo eleganckie - pastelowo niebieskie pudełko wysuwne ze srebrnymi napisami, kryje w sobie fiolki ciemnej barwy (prawdopodobnie z uwagi na ochronę przed wpływem światła), wypełnione płynem.
Produkt oceniam jako pomocny w utrzymaniu optymalnej kondycji cery, choć jak mówi nam informacja na opakowaniu - nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Za to doskonale uzupełnia naszą dietę w substancje dedykowane naszej skórze, bez względu na jej typ. Ja mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszania się skóry na policzkach oraz do okresowego pojawiania się niewielkich wyprysków wokół brody i na czole. Podczas stosowania preparatu Este Synergy zauważyłam zmniejszenie się tendencji do tych niedoskonałości mojej cery, delikatnie wyrównał się jej koloryt, skóra wydaje się gładsza i elastyczniejsza - lepiej odżywiona. Jedynym minusem suplementu jest dla mnie dość wysoka cena. Poza tym jestem na "tak" jeśli chodzi o uzupełnienie diety w substancje sprzyjające kondycji skóry.

Wspaniały produkt w dobrej cenie.

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam wziąć udział w testowaniu suplementu diety Este Synergy. Ampulki mają bardzo wygodne opakowania i pięknie pachnie. Zauważyłam, że moja skóra jest nardzkej nawilzona i rozswiwtlona. Serdecznie polecam każdemu kto ma prpbmemu

Młoda skóra mimo upływających lat? Tak, teraz możesz mieć na to wpływ!

Zapraszam Cie do recenzji produktu, który bardzo zmienia podejście kobiet do młodości..
Masz 30 lat? nie masz jeszcze? Ale emocje już wyrysowały się na Twojej twarzy?
Bądź jesteś już nieco starsza? Nie szkodzi..
Este Synergy to suplement diety, przeznaczony dla kobiet w każdym wieku.., to specjalna kompozycja kolagenu oraz kwasu hialuronowego wzbogaconych witaminami C i E, cynkiem oraz biotyną. Codzienne picie tych shotów sprawia, że świadomie dbamy o kondycje naszej skóry, włosów i paznokci. Po miesiącu spożywania zauważyłam odczuwalnie miększą skórę zwłaszcza na przedramionach, co osiągnięcie takie efektu zwykłymi kosmetykami nawilżającymi w okresie jesienno-zimowym, nie było możliwe.., paznokcie, są bardziej twarde, silne, nierozdwajające, natomiast włosy odzyskały naturalną sprężystość, miękkość i rośnie mi dużo więcej baby hair. Uważam, że ten suplement jest godny uwagi!!!!! Ja jestem bardzo zadowolona z kondycji mojej skóry, włosów i paznokci, skóra przyjemnie miękka jak u niemowlaka..

Jak cudowny ekiksir

Jestem jedną z tych szczęściar które mogły testować Este Synergy i jestem mega zadowolona. Stosowałam szoty regularnie przez miesiąc każdego dnia. Dobre w smaku, ale co najważniejsze zauważyłam, że moja skóra nabrała blasku, stała się bardziej nawilżona i delikatna w dotyku. Co jeszcze zauważyłam, że stan moich paznokci też się poprawił. Myślę, że warto inwestować w siebie nie tylko zewnętrznie, ale od środka też. Dlatego będę stosować kuraję Este Synergy co jakiś czas dla poprawienia kondycji mojej skóry, włosów i paznokci.