Este Synergy, Suplement diety

9739 opinii
e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.83/5

Cena PLN 75.00

EsteSynergy to specjalna kompozycja kolagenu, kwasu hialuronowego wzbogaconych witaminami C i E, cynkiem oraz biotyną.
Kolagen jest białkiem i stanowi aż 30% białka w organizmie. Wraz z wiekiem organizm produkuje coraz mniej kolagenu dlatego skóra traci sprężystość i pojawiają się zmarszczki. Zastosowany w Este Synergy Verisol P to opatentowany i przebadany kolagen*.

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie. Około 50% kwasu hialuronowego znajduje się w skórze, a jego zawartość maleje wraz z wiekiem.
Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, który odpowiada m. in.za elastyczność i napięcie skóry. Pomaga również w ochronie komórek, w tym komórek skóry, przed stresem oksydacyjnym.
Biotyna pomaga zachować zdrową skórę oraz włosy.
Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Cynk utrzymuje prawidłowy stan skóry oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu tłuszczów.

Zauważalne zmniejszenie napięcia i elastyczności skóry? Rozwiązaniem może być Este Synergy stanowiące uzupełnienie diety w składniki niezbędne do utrzymania optymalnej kondycji skóry. Odpowiednio dobrane składniki pomagają utrzymać zdrową, gładką skórę.

Opakowanie zawiera 28 shotów po 25ml.

Działanie
Na włosy, Na skórę
Przeciw wypadaniu włosów, Przeciwtrądzikowe, Nawilżające, Regenerujące skórę, Przyspieszające wzrost włosów

Skuteczność:

• Skuteczność: 4

Uzupełnia niedobory, poprawia stan skóry i włosów, ale efekty można zaobserwować po kilkumiesięcznym czasie stosowania.

Zestaw 14 shotów otrzymałam w boxie kosmetycznym, ale to za mało by ten specyfik mógł zadziałać i dokupiłam 3 opakowanie po 28 shotów aby przeprowadzić sobie pełną kurację ii zobaczyć czy deklaracje producenta zostaną spełnione w przypadku mojego ciała.

Opakowanie przemyślane i poręczne, z zewnętrznego kartonu wysuwa się szufladka w której umieszczone są shoty, wygodne rozwiązanie i w dodatku całość wygląda bardzo ładnie. Kolorystyka w biało turkusowym kolorze z kobiecą twarzą i wyróżnionym napisem "este synergy". Znalazł się tu również opis dotyczący składników aktywnych, ich wpływu na organizm oraz sposób użycia.
Jeden shot zawiera 25 ml preparatu, umieszczony jest w plastikowej ciemnobrązowej fiolce z srebrnymi i turkusowymi dodatkami oraz z zabezpieczoną zakrętką. Shoty shoty są niewielkie, dobrze zapakowane można zabrać je pojedynczo z sobą, wrzucić do torebki bądź kieszeni.

Płyn ma ma wodnistą konsystencję w brązowym kolorze jest bardzo słodki, ale do spożycia rozcieńczamy go w 100 ml wody i najlepiej pić go wieczorem.
Skład jest dobry: woda, cukier owocowy,peptyd kolagenowy , koncentrat soku z czarnej porzeczki, witamina C, cynk, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, witamina E, kwas hialuronowy, substancje konserwujące, aromat i biotyna.

Ja te shoty często piłam nierozcieńczone, były słodkie ale taka niewielka ilość do wypicia mu nie przeszkadzała. Po miesiącu kuracji nie zauważyłam żadnych efektów, po drugim miesiącu coś się ruszyło, a dopiero w trzecim wystąpiły zauważalne zmiany. w wyglądzie zarówno cery jak i włosów. Włosy się wzmocniły, zmniejszyła się ilość wypadających, wyglądały lepiej i zdrowiej ale jednak bez spektakularnego efektu. Większe zmiany odnotowałam w wyglądzie cery i braku na niej niedoskonałości w postaci różnych wyprysków. Była ona ładnie napięta, skóra zrobiła się sprężysta i taka wypełniona od wewnątrz, pulchna i bardziej elastyczna. Nie jest to takie działanie które powaliło mnie na kolana i nie wiem czy warte ono było takiego nakładu finansowego i długiego czasu stosowania. Skład jest dobry i zawiera substancje które odgrywają dużą rolę w działaniu organizmu więc samo uzupełnienie tych niedoborów niesie za sobą pozytywne efekty. Ja z reguły rzadko stosuję suplementy, wybieram zazwyczaj te które w składzie posiadają cynk bo pobudzają moją leniwą tarczycę do pracy. Może jeszcze kiedyś wrócę do tego specyfiku.

Warto go wypróbować

Jak dla mnie ten suplement jest fantastycznym uzupełnieniem pielęgnacji, zdrowego trybu życia i zbilansowanej diety. Jestem zadowolona z efektów jakie daje, dlatego z pewnością sięgnę po następne opakowanie.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Skuteczność: 4

nawet spoko ale szału nie ma

Bardzo podoba mi się forma opakowania produktu i wygoda stosowania, kapsułki też wyglądaja naprawdę spoko. Tak jak radzi producent na opakowaniu piłam każdego wieczoru jeden shot rozpuszczony w soku lub w wodzie. Dodatek witaminy C i cynku na pewno przyczynia się też do zachowania lepszej odporności. Zauważyłam, że po dwóch tygodniach od używania produktu stan mojej cery włosów oraz paznokci uległ znacznej poprawie. jednak nie są to jakieś mega spektakularne efekety. Jędrniejsza skóra, mocniejsze paznokcie i mniej wypadające włosy

Rewelacja

Prawdę mówiąc dość sceptycznie podchodzę do tego typu produktów, ale stwierdziłam, że warto przekonać się na własnej skórze czy pozytywne opinie są na wyrost czy jednak nie. Jestem bardzo miło zaskoczona efektem stosowania tego suplementu diety. Cera stała się bardziej rozświetlona, nawilżona, a delikatne zaczerwienienia całkowicie zniknęły już po dwóch tygodniach codziennego przyjmowania suplementu. Moje włosy są w dość średniej kondycji i nie zauważyłam żeby jakoś ich stan się poprawił, natomiast zauważyłam, że zaczynają szybciej rosnąć. Zużyłam jedno opakowanie i zamówiłam kolejne.
Smak jest bardzo słodki, dla mnie nawet za, ale po rozcieńczeniu wodą do wypicia. Największa wada to tak naprawdę cena, natomiast nadal uważam, że adekwatna do efektów stosowania.

Cena duża ale warto

Cena duża za opakowanie które stracza na miesiąc ale warto . Po jednym opakowaniu już widać efekty . Działa na włosy i paznokcie.. tabletki łatwo się polyka,ja osobiście nie zauważyłam jakiś skutków ubocznych . Ja jestem zadowolona .

Spełnia swoją funkcję

Bardzo dobrej jakości preparat. Podczas długotrwałego stosowania widziałam różnicę w wyglądzie skóry.
Skóra wygląda młodziej, twarz jest bardziej wypełniona, jędrna, mniej obwisła.
Myślę że warto wypróbować ten produkt lub inny kolagen o podobnym stężeniu.

• Skuteczność: 1

Pic na wodę....

Obiecuje się cuda na kiju, a efektów brak. Produkt drogi, stosowany sumiennie i regularnie, a działanie żadne. Chyba, że trzeba pić to przez pół roku, a ja oceniam po zużyciu tylko 1 opakowania. Nie polecam, sama na pewno nie kupię. Jak ktoś ma nadmiar pieniędzy to w formie ciekawostki może sobie zafundować. Pozostałym odradzam. Po trzech miesiącach może i jest szansa zobaczyć i poczuć różnicę na swojej skórze, ale na pewno nie po jednym miesiącu czyli nie po jednym opakowaniu. Opinia lekarza odnośnie kwasu hialuronowego zażywanego doustnie: "...kwas ten zanim dotrze do skóry na swojej drodze napotyka wiele barier i przeszkód. Pierwszą barierą jest ograniczone wchłanianie w przewodzie pokarmowy. Tylko cześć preparatu ulega wchłanianiu reszta jest wydalana. Dadatkowo należy uwzglednić fakt, że część już przyswojonego kwasu hilauronowego zostaje przechwycona przez stawy a skóra jako narząd peryferyjny i bardzo rozległy otrzymuje swoją dawke kwasu hiaouronowego dopiero na koncu. To wszystko koniecznie trzeba uwzglednić w planowaniu suplementacji kwasu hialuronowego. Minimalny czas przyjmowania doustnie kwasau hialuronowego to 3 miesiące, w tej terapii bardzie jest istotna długośc przyjmowania preparatu niż jednorazowa wielkość dawki..." Do testów winno się dać minimum 3 opakowania i opiniować po 3 miesiącach, w przeciwnym wypadku uznaję większość wpisów za naciągane pochwały.

Kupię jeszcze nie raz

Este synergy to suplement w postaci 28 buteleczek, tzw. shotow do picia. W składzie jest kolagen, kwas hialuronowy, witaminy C i E, biotyna i cynk. Zawartość buteleczki należy rozcieńczyć ze 100 ml wody lub innego płynu i spożywać codziennie, najlepiej wieczorem. Ja rozcieńczałam go wodą. W smaku okazał się bardzo przyjemny, więc spożywałam go z przyjemnością.
Jestem po zakończonej 28-dniowej kuracji i powiem z ręką na sercu, że to działa. Moja cera nabrała ładniejszego kolorytu, wydaje się lepiej napięta. Mam 44 lata i czas obchodzi się ze mną dosyć łaskawie. Na pewno dlatego, że prowadzę higieniczny tryb życia i dbam o siebie. Jednak od lat borykam się z trądzikiem. Nawet w wieku dojrzałym. I teraz będzie HIT! Już po wypiciu kilku shotow moja cera wyglądała tak dobrze, jak nigdy dotąd. A teraz, kiedy wypiłam wszystkie, cera jest niemalże bez zaskórników. Serio, to działa. Wydaje mi się też , że moje włosy są bardziej lśniące i ładniejsze.
Jeżeli pragniesz kompleksowej pielęgnacji i do zdrowego trybu życia i zbilansowanej diety dołączysz jeszcze Este Synergy, powinnaś być zadowolona z efektów. Polecam. I to z czystym sumieniem.

Odżywczy bruderschafcik

Pomysłowy, wysoce odżywczy "bruderschaft" dla kobiecej urody.
Dosłownie - zestaw zawiera miesięczną kurację ampułek - shotów, do codziennego zażywania. Gęstych, esencjonalnych i bardzo słodkich, jak likier, choć nie zawierających alkoholu, tylko smakujących wanilią i czarną porzeczką. Ta druga nie jest moim ulubionym owocem, bo nie przepadam ani za smakiem, ani za zapachem, ale forma zażywania suplementu jest tak wygodna, że mogę przeboleć tę wszechwładną słodycz.
Tym bardziej, że preparat wydaje się działać, i to skutecznie.
Po miesiącu zażywania, zauważyłam wyrównanie i wygładzenie się skórek wokół paznokci (zadzierają się u mnie nagminnie), mniejszą łamliwość paznokci również, raczej zniwelowane pojawianie się drobnych wyprysków i czasem tylko pojedynczy włos na grzebieniu, po czesaniu.
Droga rzecz, ale godna uwagi i polecenia.

• Skuteczność: 5

Jedne z fajniejszych suplementów

Bardzo mi się spodobał ten suplement diety. Skład jest zadowalający- nie tylko ma wpływ na skórę czy włosy ale też kolagen zalecany jest np. jako suplement wzmacniający stawy. Forma skoncentrowanego płynu do rozcieńczenia w wodzie ma przyjemny smak soku porzeczkowego, a fakt wodorozpuszczalności sprzyja przyswajaniu składników odżywczych.

Este synergy

Produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Po niecałym miesiącu stosowania zauważyłam znaczną poprawę stanu włosów i paznokci. Jeżeli chodzi o zmarszczki nie zauważyłam różnicy natomiast skóra jest bardzo nawilżona i gładka w dotyku.

Super Bohater pierwsza klasa

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam przetestować suplement diety Este Synergy. Wcześniej stosowałam inne preparaty o podobnych właściwościach, jednak nie do końca spełniły moje oczekiwania. Moja skóra jest z natury wrażliwa, delikatna i skłonna do podrażnień, dlatego też potrzebuje szczególnej pielęgnacji i troski, a zwłaszcza od wewnątrz. Mam kręcone włosy, jednak z każdym dniem coraz bardziej osłabione, łamliwe i wypadające. I właśnie wtedy przyszedł mi z pomocą suplement diety Este Synergy, który niczym Super Bohater w samą porę przybył na ratunek, znalazł się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu. Opakowanie zawiera 28 szotów po 25 ml i jest eleganckie oraz bardzo wydajne. Uwielbiam jego owocowy zapach i smak. Po około 2 tygodniach stosowania zauważyłam poprawę w kondycji nie tylko mojej skóry ale również moich włosów. Skóra wyraźnie nabrała gładkości, stała się bardziej odżywiona i rozświetlona, zniknęły przebarwienia. Po prostu wygląda młodziej niż wcześniej. Włosy wcześniej słabe i łamliwe stały się bardziej odbudowane, mocniejsze i bardziej miękkie w dotyku, a poza tym zdecydowanie mniej wypadają. Poczułam ulgę i wreszcie zagościł spokój. Jestem bardzo zadowolona z efektów działania Este Synergy, mogę potwierdzić jego skuteczne działanie i szczerze z pełnym przekonaniem polecić ten produkt każdej kobiecie która pragnie wyglądać pięknie, wyglądać jak prawdziwa bogini.