KWC LogobyWIZAŻ logo
Maski do włosów

Kallos Hair Pro-Tox, Cannabis Hair Mask Konopna maska do włosów

3,3 na 54 opinie
flame2 hity!
50% kupi ponownie

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
3,3 na 5
Kupi ponownie: 50% osób
  • 14 grudnia 2022 o 17:14
    U mnie nie ma żadnego efektu
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Lubię sprawdzać maski z tej marki, dlatego kupiłam również tą. Co do tej marki tą są maski rewelacyjne, al3 są i też takie, które są słabsze. Maska znajduje się w dużym, litrowym, plastikowym, białym opakowaniu. Szata graficzna mówi wszystko jeżeli chodzi o to z jakiej rośliny jest wyciąg. Maska jest n8by gęsta, treściwa, lekko oleista a jednak lubi uciekać miedzy palcami, ma biały kolor i posiada taki lekko słodkawo ziolowy zapach. U mnie się ta maska totalnie nie sprawdziła, nie zrobiła nic. Ani nie pomogła w rozczesywaniu, ani nie wygładziła, nie odżywiła i nie dodała blasku. Nie wiem co poszło nie tak, ale moje włosy po jej użyciu są takie jakbym nic poza szamponem nie używała. Gdy używałam jej codziennie to tylko mi obciążyła włosy i wyglądały jakbym ich w ogóle nie umyła.
    22 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 lutego 2021 o 14:24
    Moje włosy ją pokochały
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Maska zamknięta w dużym, plastikowym słoju, tak jak wszystkie maski tej marki. Słoik jest raczej niezbyt solidny, dlatego trzeba uważać, przy zamawianiu tej maski przez internet. Maska jest dość gęsta, koloru białego, zapach ma dość intensywny, nie do końca przyjemny, ale nie jest też jakiś mocno przytłaczający. Maska łatwo rozprowadza się po włosach, dość łatwo ja później zmyć. Moje włosy bardzo ja polubiły. Po użyciu są niezwykle miękkie i gładkie, pięknie się błyszczą i bardzo dobrze układają. Maska nie obciąża włosów, nie zauważyłam też żeby przyspieszyła przetłuszczania. Zauważyłam, że ten efekt nie jest tylko po pierwszy myciu, ale utrzymuje się trochę dłużej, co różni tą maskę od innych kallosów. Jestem bardzo zadowolona z tej maski, tym bardziej, że jest do kupienia w bardzo niskiej cenie i jest wydajna.
    Inna drogeria
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 października 2020 o 11:04
    Najgorsza maska kallosa
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Po przerobieniu praktycznie wszystkich dostępnych masek kallosa, jestem w stanie na ten moment powiedzieć, iż ta wypada najgorzej. Nie czuje żadnego efektu na moich włosach. Ponadto, mam nawet wrażenie, iż zamiast ułatwiać rozczesywanie włosów, ona je dodatkowo skleja.
    Zalety:
    • Zapach
    • Opakowanie
    Wady:
    • Brak efektów
    • Dziwna konstystencja zlepiająca włosy
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    zvezda
    5 / 5
    14 grudnia 2020 o 21:22
    Wow
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Używam różnych masek, różnych firm. Po kilku użyciach mogę tylko powiedzieć: wow. Nigdy żadna maska nie miała na moje włosy aż takiego efektu. Moje włosy po niej nabierają sprężystości, o jakie je nie podejrzewałam. Nie wiedziałam, że maska do włosów może robić takie rzeczy. Zakochałam się i nie odpuszczę.
    Zalety:
    • Efekt sprężystości
    • Cena
    Wady:
    • Brak
    W marketplace Allegro, Amazon
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną