Lovely, Pump Up Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Lovely, Pump Up Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Wodoodporna odsłona znakomitego tuszu - ulubieńca wielu z nas. Idealnie wytuszowane rzęsy i piękne spojrzenie, to cel naszego codziennego makijażu. Dzięki tej maskarze, bez użycia zalotki, przygotujesz zniewalający makijaż każdego dnia. Rzęsy będą podkręcone i podniesione. Specjalna, wyprofilowana silikonowa szczoteczka pozwoli Ci na precyzyjną stylizację rzęs i dokładne ich rozczesanie.

Trochę mało jak na wodoodporność

Niby wydawało mi się, że jest całkiem wodoodporny dopóki nie zaczęłam używać go na co dzień. Tusz odbija się na powiece w trakcie dnia. Na początku ładnie podkręcał i wydłużał rzęsy, niestety z czasem tak jak maskary tej firmy produkt wysycha? I niestety nie ma już tak spektakularnego efektu. W dodatku w ciągu dnia osypuje się.. Nie jest to na pewno kosmetyk dobry jakościowo, ale też znam gorsze.

Jemu już podziękuję..

To ma być tusz wodoodporny?
Z której strony jest ta wodoodporność?
Jedyne co zauważyłam że się rozmazuje..
Oczy szczypią po jego zastosowaniu.
Podkręcenia i czerni nie ma tak jak w innej wersji tuszu z tej firmy.
Szkoda pieniędzy na niego wydałam aż 14zł..
Nie polecam..
Nie polecam.

Najgorszy tusz jaki miałam

Na co dzień nie nosiłam tuszy wodoodpornych, gdyż nigdy nie miałam większych problemów z rozmazywaniem. Niestety podczas noszenia maseczki przy trochę niższej temperaturze wilgoć osiada mi na rzęsach i rozpuszcza tusz, przez co wyglądam jak majestatyczna panda. Maseczka oczywiście też zostaje zabrudzona i jest spore ryzyko rozmazania tuszu. Postanowiłam więc zakupić coś wodoodpornego przy okazji zakupów w Rossmannie. Podstawową wersję maskary Pump Up znam i bardzo lubię, więc sięgnęłam po ten odpowiednik. Ależ się niesamowicie zawiodłam! Już od drugiego użycia tusz sprawiał wrażenie, jakby był otwarty z dobre pół roku - gęsty, ciągnący, robił grudki i dawał efekt "pajęczych nóżek". Nie dało się usunąć wpadki, gdy ubrudziłam oko (normalnie wystarczy poczekać, aż zaschnie i wszystko schodzi patyczkiem higienicznym - ale nie w tym przypadku). Musze mocno trzeć, a i tak prędzej zetrę cienie, bazę , korektor niż tę paskudę. Na dodatek kruszy się w ciągu dnia i okrutnie ciężko jest go zmyć olejkiem (tak, używam olejku, nie płynu micelarnego ani nawet dwufazowego - tusz rozmazuje się na pół twarzy, ale rano i tak czasem jeszcze zostają grudki). Rozważałam nawet możliwość, że wzięłam jakiś stary i otwarty egzemplarz, ale nigdy nie kupuję "pierwszego z brzegu", zawsze sięgam po 2 czy 3 wystawiony produkt, właśnie żeby uniknąć otwartego i zwietrzałego gagatka. Zdecydowanie najgorszy tusz jaki miałam, nie polecam nikomu nawet za 5 czy 8 zł.

Za tą cenę warto

Naprawdę dobru tusz do rzęs w niskiej półce cenowej. Kupiłam na szybko, gdy okazało się, że moje niewodoodporne tusze podczas aktualnej wilgoci bardzo się rozmazują mi pod oczami. Ten tusz trzyma rzęsy w ryzach cały dzień, nic się nie rozmazuje, nie osypuje. Dwie warstwy tuszu tworzą naprawdę fajny efekt uniesionych i podkręconych rzęs. Polecam.

Bardzo dobry

Zniechęcona już ponownym zakupem tuszu wodoodpornego (ostatnio 3 kompletnie kiepskie) postanowiłam dokonać ostatniego zakupu. Trafiło na lovely. Zdecydowałam się pomimo żadnych opinii w internecie. 8 zł na promocji nie jest majątkiem. Nie żałuję. Tusz jest wodoodporny. Przy wilgoci nie skleja rzęs. Nie osypuje się. Efekt dla mnie idealny uzyskuje dopiero po nałożeniu 2 warstw. Co do życia używam oleju kokosowego.