KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 62% osób
    Owocowysad
    28 kwietnia 2023 o 9:04
    5 / 5
    STOP cienie i worki pod oczami!
    Krem pod oczy Oh my glow od Tołpa miałam okazję testować dzięki Wizaz.pl w Klubie Recenzentki - za co dziękuję:) Krem okazał się wybawieniem, przywraca świetlistość, rozjaśnia cienie pod oczami, wygładza, odmładza spojrzenie - same plusy! Worki i cienie pod oczami z którymi borykam się od zawsze, tuszując je korektorem znikały z dnia na dzień dzięki kremikowi od Tołpa! Kartonik ochronny w kolorze niebieskim z żółtymi elementami , wszystkie niezbędne informacje zostały podane, plus kilka ciekawostek, które marka zawsze umieszcza na opakowaniach. Aluminiowa tubka o pojemności 10 ml o PAO standardowo 3 miesiące od momentu pierwszego otwarcia. Bez problemu dozuje odpowiednią ilość kremu pod oczy o lekkiej, żelowej konsystencji w kolorze perłowym - przypomina lakier do paznokci ;) Szybko się wchłania, nie podrażnia oczu ani spojówek.Wydajność jest dobra. Stosuje regularnie dwa razy dziennie, skutecznie eliminuje zasinienia, worki, opuchnięcia, wygładza drobne zmarszczki, rozświetla spojrzenie. Nigdy jeszcze nie trafiłam na tak skuteczny krem pod oczy. W dodatku dostępny w drogerii w tak niskiej cenie ponad 30 złotych za opakowanie. Skład kremu zawiera: *hesperydyna *kwas ferulowy *pigmenty rozświetlające Firma dba o klientów i słucha ich potrzeb. W Rossmanie już kupiłam kolejne opakowanie i na długo zagości w mojej rutynie pielęgnacyjnej. HIT!
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

37 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ewafefka
    28 kwietnia 2023 o 10:59
    5 / 5
    Wspaniały krem pod oczy z drobinkami.
    To moje pierwsze spotkanie z marką Tołpa i jestem bardzo zadowolona z efektów. Krem pod oczy My Skin Changer Oh My glow zawiera połyskujące pigmenty, które przekładają się na rozświetlenie obszarów pod oczami. Uwielbiam innowacyjne rozwiązanie, które jest w postaci unikalnych molekuł, przez co odsłania ładną i zdrową skórę. Krem bardzo pomógł mojej cerze dając codziennie wytchnienie i komfort. Przywraca świetlistość, rozjaśnia, a cienie i worki idą w zapomnienie. Krem jest w formie mieniącego się, lekkiego żelu. Szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości, a wszelkie opuchlizny i cienie pod oczami znikają,co jest wielkim atutem. Zawarte w kremie pigmenty dają subtelne rozświetlenie. Skóra odzyskuje odświeżenie, witalność i blask. Jest nawilżona i przygotowana na kolejne etapy. Reasumując jestem zachwycona optymalnym działaniem kremu. Będę kontynuować kurację i z pełnym przekonaniem polecam serdecznie przyjaciółkom z satysfakcją ku intensywnej i świadomej pielęgnacji. Serdecznie polecam.
    Zalety:
    • Mieniący się żel
    • Rozświetla
    • Wydajny
    • Odżywia
    • Odświeża
    • Wyrównuje koloryt
    • Dba
    • Koi
    • Ultra Nawilża
    • Szybko się wchłania
    • Ma naturalne pigmenty rozświetlające
    • Niweluje cienie i worki pod oczami
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

19 osób uznało tą opinię za pomocną
    anna_bednarska
    1 maja 2023 o 18:41
    Mniej cieni
    Krem pod oczy Tołpa, My Skin Changer, Oh My Glow `Rozświetlenie` to bardzo dobry kosmetyk. Wyraźnie zmniejsza cienie pod oczami, redukuje opuchliznę i rozjaśnia skórę. Spojrzenie po nim zyskuje nowy blask. Krem nawilża skórę i nadaje jej miękkości. Tubka jest bardzo poręczna, a kosmetyk wyjątkowo wydajny. Ma też odpowiednią konsystencję, dzięki czemu dobrze się rozprowadza. Polecam.
    Używa produktu od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    Goska_Zieee
    7 listopada 2023 o 10:10
    3 / 5
    Bez szału
    Na wstępnie poczułam się trochę zawiedziona i naciągnięta, że w pudełeczku znajduje się tak maleńki krem - nie doczytałam na opakowaniu, że to tylko 10 ml, a objętość kartonika obiecywała trochę więcej :D Krem jest bezzapachowy, bardzo rzadki, zostawia pod oczami świecącą się skórę, ale nie jest to dla mnie efekt glow, tylko świecenie się lepkiej konsystencji. Cienie raczej nie stają się jaśniejsze a worki pod oczami pomniejszone. Szału nie ma, raczej przeciętny krem.
    Zalety:
    • tubka aluminiowa
    Wady:
    • słaby efekt
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Sz05
    1 sierpnia 2023 o 8:22
    3 / 5
    Taki sobie
    Krem jest poprawny. Nawilża, ale niestety nie rozświetla. Na dodatek mam wrażenie, że jak wyschnie to zostawia mini grudki pod oczami. Plus, że wystarczył mi na kilka miesięcy pomimo małej tubki. + nawilża + opakowanie + cena + wydajny - nie rozświetla - zostawia grudki
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie