Whamisa, Organic Flowers Eye Essence (Przeciwzmarszczkowa esencja rozjaśniająca pod oczy (nowa wersja))

Nowa wersja z masłem murumuru w składzie. Esencja o działaniu przeciwzmarszczkowym i rozjaśniającym, zawierająca 95% składników organicznych zapewni kompleksową pielęgnację delikatnej skóry wokół oczu. Część składników poddano delikatnemu procesowi fermentacji, które dzięki temu zachowują więcej składników odżywczych i skuteczniej pielęgnują skórę. Bazę esencji, jak we wszystkich produktach Whamisa, stanowi ekstrakt z aloesu (89,1%), który znany jest ze swoich właściwości nawilżających i łagodzących. Esencja zawiera ekstrakt z lukrecji, który naturalnie rozjaśnia skórę i pomaga zmniejszyć widoczność cieni pod oczami. Naturalne olejki (arganowy, z kamelii) oraz masło shea i murumuru doskonale odżywiają i regenerują skórę, chronią ją przed wysuszeniem i przywracają jej elastyczność. Składniki takie jak adenozyna i glukonolakton zwalczają widoczne oznaki starzenia, pomagają wypełnić drobne zmarszczki, ujędrnić i usunąć worki oraz cienie pod oczami.

w tubce
kremy pod oczy
przeciwzmarszczkowe, kojące / łagodzące, nawilżające
bez parabenów, bez alkoholu, bez silikonów

Fajny

Krem dostałam w kalendarzu adwentowym. Fajnie nawilża skórę i szybko się wchłania, ma lekką konsystencję. Mój problem z produktami pod oczy jest taki, że zazwyczaj nie widzę efektów. Tutaj na pewno skóra jest bardziej nawilżona i rozjaśniona ale to byłoby chyba na tyle. Myślę, że to i tak jeden z lepszych kremów pod oczy jaki miałam więc chętnie sięgnę po niego ponownie. Nie podobał mi się zbytnio zapach, taki orientalny i ciężki a to nie moje klimaty.

Cudowny

Krem mnie co tu dużo mówić zachwycił. Jedyna jego wada to spora cena oraz rozwarstwianie. Z drugiej strony krem ma bardzo dużą pojemność i naprawdę działa w sensie kondycjonuje skórę pod oczami. A wystarczy wstrząsnąć. Rozjaśniania nie zauważyłam, likwidacji zmarszczek także nie dokonał. Jednak działanie nawilżające i napinające jest spektakularne. Dzięki dużej tubie nie muszę sobie żałować. Czasem używam jak maseczkę a i tak wszystko się wchłania. Konzystencja jest zadziwiająco delikatna ale dzięki temu nie mam uczucia obciążenia, nie mam żadnej lepkiej warstwy. Ten krem to istna fontanna dobroczynnych eliksirów, skład marzenie. Spojrzenie jest świeże i jakby młodsze. Sądzę że zostanie że mną na dłużej bo to kosmetyk godny polecenia i po prostu dobry.

Idealny.

Bardzo długo szukałam tego typu produktu. Krem a raczej esencja świetnie się sprawdziła co przeszło moje oczekiwania. Rewelacyjnie nadaje się do wieloetapowej pielęgnacji. Rozjaśnia cienie pod oczami, ma lekką konsystencję (nadaje się pod makijaż), świetny skład i pielęgnuje skórę.
Dla mnie produkt idealny. Dla osób oczekujących mocnego nawilżenia/natłuszczenia może być za słaby.

ZALETY:

- Opakowanie - ładne, minimalistyczne, z dozownikiem "dziubkiem". Łatwo dozuje się odpowiednią ilość produktu. Możliwość zamówienia produktu pełnowymiarowego, miniaturki oraz próbek.

- Ogromna pojemność jak na tego typu produkt.

- Skład.

- Nie podrażnia.

- Nie uczula.

- Ładnie pachnie.

- Konsystencja lekkiego kremu, szybko się wchłania pozostawiając prawie niewyczuwalną warstewkę.

- Bardzo dobrze się rozprowadza.

- Niweluje cienie pod oczami. Ten produkt to nie magiczna gumka, która usunie mocne zasinienia ale zdecydowanie je rozjaśni. Przy regularnym stosowaniu widzę poprawę.

- Nadaje się pod makijaż.

- Nie zasycha, nie ściąga skóry.

- Cena.

- Dostępność.

- Wypełnia małe zmarszczki.

- Skóra jest nawilżona i napięta. Wygląda dobrze - odżywiona, rozświetlona a spojrzenie pełne blasku.

WADY:

- Brak.

WHAMISA- EYE ESSENCE (ORGANIC FLOWERS)

Ze względu na cenę pełnowymiarowego produktu zdecydowałam się na zakup mini formatu, i bardzo dobrze. Mimo obietnic producenta zawiodłam się. Krem może i rzeczywiście bardzo nawilża okolice oka i wypełnia drobne zmarszczki ale tylko bardzo drobne. Niestety to na czym zależało mi najbardziej, czyli zniwelowanie cieni pod oczami niestety się nie spełniło.