Dove, Nourishing Secrets, Indulging Ritual, Body Wash with Oat Milk & Maple Syrup Scent (Żel pod prysznic `Mleko owsiane i syrop klonowy`)

Nawilżający i wygładzający żel pod prysznic Dove o zapachu mleka owsianego i syropu klonowgo. Nie zawiera SLS. Butelka w 100% z recyklingu.

Ten zapach mnie pochłonął

Uwielbiam ten żel pod prysznic i często do niego wracam. Ten zapach mnie uwiódł. Ogólnie uwielbiam motyw zbóż w produktach kosmetycznych. Żel spełnia moje oczekiwania. Ma przystępną cenę, jest wydajny, super się pieni, skóra jest po nim delikatna i wygładzona, nie podrażnia i ma piękny zapach.

Dove nie zawodzi

Tradycyjnie gęsta, miękka konsystencja, piękna spienialność. Nie wysusza skóry. Wydajny. Zapach apetyczny, dla mnie czasem zapachy od Dove są zbyt intensywne, ale tutaj na szczęście nie mam tego problemu. Jest słodki i fajny na zimę.
Polecam.

Piękny zapach, świetny produkt

Żel ma ładne, minimalistyczne opakowanie.
Jego zapach jest bardzo ładny i przez jakiś czas utrzymuje się na skórze.
Jest wydajny, świetnie się pieni, jest łagodny dla skóry, dobrze myje i odświeża. Nie podrażnia w żaden sposób.
Po jego zastosowaniu skóra jest miękka, gładka, oczyszczona i świeża.

Ten zapach mną zawładnął

Żele pod prysznic Dove są jednymi z moich ulubionych. Próbuję testować nowe zapachy, choć często jednak wracam do tych sprawdzonych. Ta wersja jest dla mnie akurat nowością. Biorąc go z półki byłam pewna, że jest on o zapachu mleka owsianego - szata graficzna z daleka na to wskazywała. W domu okazało się, że owszem jest to mleko owsiane, ale z syropem klonowym! Lepiej być nie mogło ;). Kosztował około 15 złotych na promocji w drogerii Natura.

Moja skóra na ciele jest bardzo pomieszana - trochę tłusta, trochę normalna i trochę sucha, a zależy to od danej partii. Mimo wszystko bardzo lubię, gdy żele pod prysznic mają właściwości pielęgnacyjne, ponieważ trochę więcej nawilżenia nigdy nie zaszkodzi ;). Żele firmy Dove znam nie od dzisiaj i zawsze zaskakiwały mnie swoją jedwabistą, kremową konsystencją oraz lekkim działaniem nawilżającym. Jeszcze 10 lat temu w drogeriach były one jednymi z najlepszych, ale w dzisiejszych czasach mamy mnóstwo ciekawszych produktów, a na pewno z lepszymi składami. Ja nadal je lubię, sprawdzają mi się, więc chętnie wracam. Na początku chciałabym napisać kilka słów o jego zapachu... Połączenie mleka owsianego z syropem klonowym, to chyba najlepsze co człowiek mógł wymyślić. Jako fanka słodkości jestem po prostu zakochana! Jest on niesamowicie kremowy i pudrowy... Aż chce się ten żel wziąć i wypić! To trzeba naprawdę samemu powąchać. Podczas mycia ciała unosi się w łazience, wraz z gorącą parą i tworzy absolutnie relaksujący klimat. Idealnie sprawdza się do wieczornych kąpieli, kiedy chcemy się odprężyć, rozluźnić mięśnie i zapomnieć o wszystkim, co złe. Mogłabym się tak zachwycać i zachwycać, ale czas napisać coś o jego działaniu. Przede wszystkim żele Dove kocham za tę kremową konsystencję oraz za miękką, kremową pianę, którą tworzą. Czysta przyjemność dla skóry. W trakcie rozprowadzania go na ciele czuję się jak otulona ciepłym kocem. Po wyjściu z wanny skórę mam delikatną w dotyku - bez zaczerwienień i podrażnień, które powstawały przy używaniu niektórych żeli. Oczywiście nigdy nie pomijam następnego kroku w pielęgnacji, czyli balsamu/mleczka do ciała, niezależnie od tego jak bardzo podczas kąpieli moje ciało zostało nawilżone. Żele tej firmy zawsze sprawiają mi przyjemność, ale ta wersja zapachowa przeszła samą siebie. Mam nadzieję, że nigdy jej nie wycofają ;).

Opakowanie to biała, plastikowa butelka w kształcie łezki, z również plastikowym zamknięciem typu zatrzask. Jest ona niemal w 100% z recyklingu, oprócz zakrętki, co jest dopisane małym druczkiem. Butelka ma poręczny kształt, co ma znaczenie przy takich jej gabarytach i ciężkości. Szata graficzna jak na Dove przystało jest estetyczna, czysta i po prostu ładna. Pojemność to 750ml.

Świetny!

Jak to możliwe, że ten żel nie ma jeszcze żadnej recenzji...? :O

Bardzo lubię żele pod prysznic Dove i często używam ich na zmianę z żelami Korresa czy Bath and Body. Gdy zobaczyłam nowy zapach, wiedziałam, że muszę go spróbować :) Od razu zdecydowałam się na butelkę 500 ml, w promocji można dostać ją za około 10 zł.

Zapach kojarzy mi się z owsianką z miodem, jest bardzo przyjemny i otulający, Jak dla mnie to idealny jesienno-zimowy zapach, który utrzymuje się na skórze jeszcze po prysznicu. Opakowanie charakterystyczne dla Dove, butelka, z której bardzo łatwo wydobyć produkt do końca (jest miękka), mila dla oka szata graficzna. Żel ma konsystencję lekko kremową, białą i o czym już pisałam - pięknie pachnie, dla mnie to jedna z lepszych kompozycji zapachowych Dove.

Jeśli chodzi o działanie - nie wysusza mojej skóry, a to dla mnie w żelu pod prysznic najważniejsze. chyba jednak ten dodatek kremu nawilżającego działa, bo mam tak ze wszystkimi żelami Dove ;) Nie czuję nieprzyjemnego uczucia skóry, ciało jest gładkie i mile w dotyku.

Polecam ten produkt wszystkim fankom Dove!