Syoss, Absolute Oil, Beauty Elixir (Eliksir do włosów zniszczonych)

Syoss, Absolute Oil, Beauty Elixir (Eliksir do włosów zniszczonych)

Dzięki lekkim mikroolejkom zapewnia włosom głębokie i natychmiastowe odżywienie, miękkość oraz zdrowy blask.
Preparat pielęgnacyjny bez spłukiwania.
Formuła wegańska

olejek
w sprayu

Skład jest w trakcie moderacji.

• Cyclomethicone · Dimethiconol · Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil · Parfum (Fragrance) · Hexyl Cinnamal · Limonene · Linalool · Geraniol · Alpha-IsomethylIonone · Citronellol · Benzyl Alcohol · CI 40800 (Beta-Carotene)

Fajny

Złoty eliksir jest bardzo pomocny przy pielęgnacji włosów. Pompkę wystarczy raz nacisnąć aby wystarczyła na aplikacje co jest bardzo wygodne a za razem produkt staje się bardzo wydajny. Zapach jest przyjemny dla mojego nosa :) włosy długie potrzebują zwłaszcza eliksiru na końcówki działa on jak zabezpieczenie przed otarciami o ubrania chroni je

Syoss, Absolute Oil, Beauty Elixir

Zanim nauczyłam się używać ten preparat musiałam go kilka razy użyć. Na moje długie włosy jedno dozowanie pompką jest za dużo. Używam tylko na czyste wilgotne włosy 3/4 jednej pełnej pompki i nigdy u nasady włosów. Ten eliksir sprawdził mi się na końcówki, bo są bardziej przesuszone jak reszta i trochę z tyłu głowy. Włosy nie są takie matowe i lepiej się rozczesują, na suche włosy raczej bym nie spróbowała. Butelkę mam od trzech miesięcy a nawet połowy opakowania nie zużyłam, więc jest bardzo wydajny.

Przyjemny, ale trzeba uważać na ilość!

Eliksir do włosów od Syoss jest bardzo przyjemny, fajnie pielęgnuje włosy, lecz ten kto ma tak jak ja cienkie włosy bez objętości polecam uważać z ilością!!!! U mnie jedna pompka to na prawdę za dużo i włosy wyglądają na przetłuszczone... Ogólnie też olejek brudzi, żółta konsystencja może pozostawić ślady na ubraniach, więc tu również należy uważać.

Ogólnie włosy są nawilżone z tym produktem, odżywione i pełne blasku. Ja nakładam od połowy w dół, nie polecam od nasady, bo będzie efekt jakbyśmy z tydzień włosów nie myli. Produkt też długo się wchłania, na początku może się wydawać że za dużo nałożyliśmy, ale jak włosy wyschną już jest okej, ja używam pół pompki. Jeśli chodzi o naprawianie zniszczonych włosów to nie zauważyłam różnicy, zniszczone końcówki pozostają zniszczone.

Skuteczny i delikatny

Olejek posiada gęstą konsystencję dlatego jest wydajny.
Ma wbudowną pompkę dlatego jest łatwy w aplikacji.
Włosy stają się odżywione oraz miękkie.
Zapach jest delikatny nie podrażnia.

super olejek!

olejek do włosów - rewelacja. Piękny zapach, konsystencja gęsta - wielki plus. Opakowanie z pompką mega praktyczne. Bardzo wydajny. Włosy są po nim lśniące i miękkie. Na pewno go kupię ponownie! i polecę innym ;)

Bardzo dobry

Super po całej pielęgnacji zestawem nadaje ,,końcowego,, efektu wygładza wlosy daje blask i odzywia je , nie uczuliło mnie daje ładny zapach i wlosy są po tym po prostu bardzo ładne jak i wizualnie tak i w ,,przybliżeniu,,

Rewelacja

Świetny produkt. Mega wydajny. Trzeba uważać, żeby nie aplikować go w dużej ilości na umyte włosy. Włosy po olejku są miękkie, lśniące i wyglądają na zdrowe. Olejek w żaden sposób nie obciąża i nie przetluszcza włosów. Polecam

Fajny produkt

Produkt w opakowaniu z pompką- co ułatwia aplikacje. Jest bardzo gesty i treściwy- przy odpowiedniej ilości nie skleja włosów. Ma piękny zapach. Jeśli chodzi o działanie to na pewno nabłyszcza i wygładza włosowy.

Cudowny olejek

Konsystencja Bardzo dobra, super nawilża i odnawia, lepiej włosy się układają, piękny zapach.
Moje włosy są dość zniszczone łamliwe, więcej ten olejek idealnie się do nich sprawdzić, jestem bardzo zadowolona z efekty, polecam włosy jak po wizycie fryzjerskiej

Syoss Shine&Hold została stworzona z myślą dla moich włosów

WŁOSY PIĘKNE JAK Z SALONU. ZACHWYCAJ KAŻDEGO DNIA Dla odżywienia, wygładzenia i kontroli puszenia się włosów. Nie zawiera silikonów, parabenów, oleju mineralnego i sztucznych barwników. Jakość przyjazna alergikom, testowana i certyfikowana .

Eliksir mocy i blasku ;)

Stosując produkty marki syoos, moje włosy „ odżyły „ maja piękny zdrowy blask, są bardziej sprężyste, wyglądają zdrowiej. Włosy z łatwością się układają - jestem zachwycona efektem końcowym. Polecam !

Ulubieniec!

Mam włosy do obojczyków, suche, przyklapnięte, kiedyś rozjaśniane. Aktualnie staram się przywrócić je do życia, nawilżyć, unieść od nasady.

Ten eliksir to cudo dla moich włosów! Pięknie obciąża niesforne końce. Nakładam mniej więcej od ucha w dół dosłownie kropelkę, którą rozprowadzam w dłoniach. Wygładzenie, nabłyszczenie i zabezpieczenie końcówek.

Przyjemny zapach i konsystencja, niezwykle wydajny, dobre opakowanie, ładna szata graficzna.