L`Oreal Paris, Professionnel, Absolut Repair Oil (Olejek odbudowujący)

L`Oreal Paris, Professionnel, Absolut Repair Oil (Olejek odbudowujący)

Profesjonalny wielofunkcyjny olejek do włosów normalnych i uwrażliwionych. Zawiera ekstrakt z olejku z kiełków pszenicy.
Ma 10 korzyści dla włosów:
8-połysk
9-ochrona
10-wygładzenie

Bardzo lubię ten olejek

Olejek świetnie się sprawdza na moich suchych włosach, odbudował moje końcówki i sprawił, że włosy stały się o niebo piękniejsze! Ma przyjemną konsystencję, która dobrze nawilża i odżywia włosy, nie obciąża, co jest dla mnie bardzo ważne.

Moc olejku pozwoliła moim włosom stanąć na nogi. Są w końcu przyjemne w dotyku i nawilżone, o taki efekt mi chodziło. Olejek jest zamknięty w wygodnym i szklanym opakowaniu z pompką. Bardzo polecam, bo działanie rewelacja!

Generalnie ok

Generalnie olejek jest ok chociaż jest drogi i uważam ze powinien za ta cenę być lepszy nie odbiega on swoimi efektami od wielu innych tańszych olejków. Generalnie włosy dobrze się po nim rozczesuje, nie obciąża on włosów, ma ładny zapach. Niestety tle jeżeli chodzi o zachwyty nad tym produktem. Niby jest on ok ale mam niedosyt.

Wielofunkcyjny

Olejek ma bardzo dobrą konsystencję ,nie spływa , nie lepi się jest przyjemne w użyciu , zapach również na plus zostaje na włosach ale pachnie tak jak po zabiegu u fryzjera , jest też wydajny a samo działanie na moich suchych włosach bardzo pozytywne , nawilża , wygładza , powiedziałabym że odżywki mi włosy stały się sprężyste i pełne życia i energii , nie obciąża polecam wypróbować , stosowałam też odżywkę i to także super połączenie

Olejek Absolut Repair Oil L'Orèal

Olejek jest absolutnym moim hitem! Nie przetłuszcza włosów to jest bardzo ważne jest leciutki. Nadeję włosom blask i świetlistość i zauważyłam mniej puszenia i rozdwojonych końców na włosach. Wydajność mega myślę, że spokojnie starczy na wiele miesięcy. Polecam

Cudowny !

Moje włosy po rozjasnianiu straciły swoj urok i dobry wygląd. Olejki do włosów używam od dłuższego czasu, ten wyróżnia się pięknym zapachem i świetnym efektem działania. Włosy są nawilżone i wygładzone bez efektu sklejenia

Olejek do zadań specjalnych

Olejek pięknie pachnie. Świetnie nawilża włosy. Włosy są błyszczące przez długi czas. Olejek nie skleja włosów. Przy regularnym stosowaniu znacząco poprawił stan moich włosów, a szczególnie końcówek. Dzięki temu olejkowi mam o wiele mniej odstających końcówek

Miłość od pierwszego użycia!

Olejek od razu przypadł mi do gustu - a raczej moim włosom:)
Włosy po użyciu olejku są miękkie, lśniące i wygładzone. Codziennie katowałam swoje włosy prostownicą, w tej chwili nie muszę - olejek pięknie je wygładza, końcówki wyglądają zdrowo, nie ma konieczności używania prostownicy, co jest dla mnie ogromnym plusem. Dodatkowo butelka ma aż 90 ml, wystarczy na bardzo długo. Gorąco polecam!!

Super !!!!

Olejek za moim numerem 1 . Włosy sa miłe , gładkie w dotyku . Widać ze sa bardzo dobrze nawilżone mimo bardzo mocnego rozjaśniania . Olejek bardzo wydajny bo potrzeba go dosłownie kropelkę .Opakowanie rewelacyjnie nie dość ze ładnie wyglada to świetnie pomaga w dozowaniu produktu

Super

Olejek jest bardzo wydajny oraz super ma działanie, Włosy są gładkie, piękne pachną. Warty polecenia. Pięknie się wchłania na mokrych włosach. Cena jest ok. Opakowanie ma praktyczne bardzo w stosowaniu. Zapach mega

Doskonały i wydajny produkt!

Olejek jest niesamowity: niezwykle wydajny, już jego minimalna ilość sprawia, że moje włosy są nawilżone i miękkie. Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów, co dla mnie jest podstawą (mam delikatne, farbowane na jasny blond włosy, które mają tendencje do plątanina się). Wspaniale pachnie! Moje włosy już pd pierwszego zastosowania wyglądają o wiele lepiej. Olejek nie obciąża włosów i dodaje im gładkości. Polecam go z przyjemnością!

Używa produktu od: próbka

Cudowny produkt, który bardzo nawilża włosy ❤️

Olejek jest świetny! Bardzo dobrze nawilża !!! Ja mam włosy średnio nawilżone i puszące się, a olejek potrafi je bardzo dobrze odżywić i ujarzmić. Zapach jest piękny, najładniejszy jaki dotychczas miałam, skradł moje serce.

Odżywia włosy

Lubię ten olejek i nakładana go na 2 sposoby. Jeden to na całą długość włosów na całą noc rano myje ,super są włosy po nim,są gładkie,sypkie i lśniące. A drugi sposób to nakładam kilka kropel na końcówki. Olejek nie przetłuszcza włosów,nie obciąża ich. Nadaje włosom pięknego i zdrowego wyglądu . Olejek jest wydajny i ma cudowny zapach.