Estee Lauder Hydrationist, Maximum Moisture Creme for Normal/Combination Skin (Krem maksymalnie nawilżający, cera mieszana/normalna)

Krem natychmiastowo uzupełnia braki wilgoci w spragnionej wody skórze, zapewniając odpowiednie nawilżenie przez 24 godziny. Jak dotychczas najsilniejszy krem nawilżający od Estee Lauder, stworzony, aby pomóc skórze zwalczać pierwsze oznaki starzenia. Przy regularnym stosowaniu, Sustainable Moisture Complex z ekstraktem z `wiecznej rośliny` (Haberlea Rhodopensis) pomaga wzmocnić, zbalansować i zachować optymalny poziom wilgoci w skórze. Z czasem krem pozwoli odzyskać skórze własny wewnętrzny odpowiedni poziom nawilżenia oraz pomoże go zachować na dłużej. Skóra jest wzmocniona, bardziej zrelaksowana i jest ciągle nawilżona. Dzięki temu jest w stanie oprzeć się skutecznie oznakom przedwczesnego starzenia się. Nuta wody koralowej, która stanowi podstawę zapachu kremu Hydrationist sprowadzona została z wybrzeży Madagaskaru. Zapach naturalnego korala morskiego łączy się z nutą alg, świeżego ozonu, grejpfruta, mandarynki oraz brzoskwini, aby stworzyć wodny, a jednocześnie cytrusowy zapach. Naturalne, botaniczne nuty są wzmocnione nutkami hiacyntu, białej lilii, róży, drzewa sandałowego i piżma.
Rezultaty: Bariera wodna skóry zostaje wzmocniona o 50% po czterech tygodniach ciągłego stosowania , a zdolność skóry do utrzymania nawilżenia przez 24 godziny już po pierwszym zastosowaniu, znacznie poprawia się, gdy kontynuujemy stosowanie kremu. Silniejsza bariera i trwała dostawa wody pomaga skórze skuteczniej zwalczyć oznaki przedwczesnego starzenia.

Skład: Water, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Glycerin, Butylene Glycol, Di-C12-15 Alkyl Fumarate, Steareth-2, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Polysilicone-11, Ethylhexyl Isononanoate, Saccharomyces/Calcium Ferment Extract, Saccharomyces/Zinc Ferment Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Juice Extract, Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Extract, Saccharomyces/Magnesium Ferment Extract, Padina Pavonica Thallus Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Haberlea Rhodopensis Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Leaf Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Algae Extract, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Hydroxypropyltrimonium Honey, Selaginella Tamariscina (Spike Moss) Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Yeast Extract, Ethylhexyl Palmitate, Saccharide Isomerate, Phytantriol, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Peg-10 Dimethicone, Isohexadecane, Biosaccharide Gum-1, Propylene Glycol Caprate, Trehalose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Polysorbate 80, Sodium Pca, Phenyl Trimethicone, Sodium Hyaluronate, Linoleic Acid, Adenosine Phosphate, Linoleic Acid, 7-Dehydrocholesterol, Acetyl Carnitine HCl, Cyclodextrin, Atelocollagen, Silica, Chitosan, Sphingolipids, Caprylyl Glycol, Dextrin, Nordihydroguaiaretic Acid, Carbomer, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Zea Mays (Corn) Oil, Fragrance, Stearyl Alcohol, Ethylbisiminomethylguaiac ol Manganese Chloride, Silica Dimethyl Silylate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol (18.10.2010)

/s/

nie polecam!

Poszukiwałam dobrego kremu nawilzającego na dzień i po przekopaniu internetów zdecydowałam się na ten krem. Miał ładnie nawilżać ale nie przetłuszczać cery bo dedykowany jest do cery normalnej i mieszanej. Nawilżenie nie jest spektakularne raczej przeciętne ale niestety jako krem na dzień się nie nadaje. Powoduje niesamowite świecenie się skóry i nawet podkład Estee Lauder DW nie daje rady położony na ten krem. Z pewnością nigdy więcej nie wrócę do pielęgnacji z EL

Używam tego produktu od: ok. 8 miesięcy

Powiem tak...

Zapragnęłam tego kremu, odkąd się pojawił. Wszystko co zawiera w sobie hasło "maksymalnie nawilżające" lub "nawadniające" jest już moje. Moja 30-letnia, normalna, bezproblemowa cera zazwyczaj nie stwarza problemów, z wyjątkiem okresu jesienno-zimowego. Wtedy chłonę wszystkie, silnie nawilżające kremy.

Ponieważ cena mnie trochę zdławiła a działanie kremu jest stricte wyłącznie nawilżające (krem nie walczy w żaden skomplikowany sposób ze zmarszczkami), testowałam go równocześnie z Biohyaluron 4D Eveline, żeby porównać działanie obydwu. Bo nie ma co dużo mówić, dzieli je przepaść cenowa w wysokości 210 zł.

Po dwóch miesiącach codziennego stosowania, mogę Wam uroczyście oświadczyć, że nie ma ŻADNEJ różnicy między kremem EL Hydrationist a kremem Biohyaluron. Poza ceną oczywiście.

Obydwa silnie nawilżają, nawadniają i robią wszystko, by cera była miękka i sprężysta. Obydwa spłycają te najdrobniejsze linie i nierówności, ale robią to poprzez bardzo mocne nawilżenie (czyli efekt jest chwilowy). Obydwa świetnie nadają się pod makijaż. Mają zbliżoną konsystencję, szybko się wchłaniają i momentalnie przynoszą ulgę. Stosowane regularnie poprawiają kondycję cery.

Jeśli chodzi o składy kremów, to jestem totalny laik, nie rozumiem nawet pół słowa z etykiety. Skład z kremu EL jest znacznie dłuższy i może zawiera jakieś inteligentniejsze składniki, które inteligentniej nawilżają naszą skórę (jakkolwiek to brzmi), dla mnie to bez różnicy. Działanie obydwu jest identyczne z przewagą dla Biohyaluron. Po EL, po jakichś dwóch tygodniach stosowania, miałam wysyp pryszczy i zaskórników w okolicy brody i nosa. Byłam już po okresie i w ciężkim szoku, bo moja twarz nie zwykła urządzać mi takich niespodzianek. Co lepsze, widzę, że nie byłam jedyna.

Co do wydajności, to lekka przewaga dla Hydrationista - cena nakazuje umiar.

Marka to marka. Mają w swojej ofercie perełki i i totalne niewypały. Hydrationist ląduje w tej drugiej kategorii.

Biohyaluron 4D używam od dobrych kilku lat i jestem mu wierna. Stosuję go co drugi dzień na zmianę z trochę konkretniejszym kremem. Robi wszystko, czego od niego oczekuję i kosztuje grosze. Nie jestem sknerą, ale jeśli naprawdę nie widzę różnicy, nie zamierzam dopłacać 200 zł za ekskluzywny napis na słoiczku.

Rzucę teraz starym hasłem reklamowym (bodajże z Dosi chyba): jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać!

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy, może dłużej
Ilość zużytych opakowań: Skończony jeden słoiczek 50 ml

spelnia swoje zadanie

Kremu uzywam jako specyfiku ktory ma zwiekszyc nawilzenie skory (od bardziej specjalistycznego zapobiegania zmarszczkom jest serum), i musze przyznac ze spelnil swoje zadanie. Wyraznie poprawil stan nawilzenia, skora jest taka "mokra", nie wiem jak to ujac, zniknely suche skorki (dopiero po ok. 2-3 tyg stosowania). Flip side to marna wydajnosc kremu, skora pije go bez umiaru a ja jej nie skapie, po miesiacu zuzylam wiekszosc sloiczka...

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 2/3

Wysyp murowany!

Fakt, nawilża naprawdę solidnie ale co z tego skoro po stosowaniu kuracji Hydrationistem trzeba przez miesiąc leczyć twarz z wysypu. Jestem rozczarowana tym kremem moja cera z błyszczącą strefą T i suchymi policzkami nie może się z nim dogadać... Bardzo lubię markę EL uważam ją za faworyta kolorowych kosmetyków. Jeśli chodzi o pielęgnację niestety nie potrafię znaleźć u nich żadnego kosmetyku odpowiedniego do mojej cery. Podobnie jak Lancome tak i krem EL są dla mnie zbyt komedogenne. Szkoda bo opakowania, zapach i konsystencja naprawdę nie budzi zastrzeżeń. Zaporowa jak zwykle jest cena. Nawilżenie na wysokim poziomie ale i tendencja do zatkania porów również wielka.

Ilość zużytych opakowań: ok.20ml

mega rozczarowanie

Wypatrzyłam ten krem już dawno temu i obiecałam sobie, że będę go mieć ;) Odkładałam na niego przez jakiś czas. Ogromnie się cieszyłam, gdy wreszcie stanął na półce w mojej łazience. Pierwsza aplikacja była niemal celebracją. Zachwyciła mnie konsystencja, zapach, lekkość, szybkość wchłaniania i miękkość skóry po aplikacji. Chciałabym zaznaczyć, że nie mam problematycznej cery. Pojedyncze wypryski pojawiają się tuż przed okresem, po czym zanikają bez śladu. Tak było do tej pory... Kremu używam od miesiąca. Z przykrością stwierdzam, że w tej chwili mam 2-3wypryski na twarzy, a jestem w takim momencie cyklu, w którym nigdy ich nie miałam :( Takich problemów z cerą nie miałam NIGDY. Wiązałam ogromne nadzieje z tym kremem. Owszem, buzia jest po nim nawilżona a nakładanie makijażu po posmarowaniu nim twarzy rano jest samą przyjemnością, ale pojawiające się pryszcze w sytuacji, w której nigdy przedtem ich nie miałam, jest dyskwalifikujące ten krem. Zatem szukam dalej :(

jeden z najlepszych w swojej kategorii, doskonale nawilża

Jest dość drogi, co stanowi oczywisty minus, ale naprawdę fantastycznie nawilża tak doraźnie, jak i na dłuższą metę, skóra jakby "uczy się" przyswajać wilgoć i ją trzymać, dlatego jeszcze po odstawieniu kremu, cera pozostaje miękka, nawilżona, nie ma żadnego problemu z suchymi skórkami, drobnymi zmarszczkami, zaczerwienieniami. Krem wchłania się wspaniale, szybko, nie pozostawia na twarzy przeszkadzającego filmu, jest ona miła w dotyku i gładka, taka "chłodna" od wody, która wchłonęła. Inna sprawa, że są kremy, które dają porównywalne efekty, a nie są aż tak drogie. Z drugiej strony ta wydajność i przyjemność ze stosowania...

dobry ale nie powala

postanowiłam, że napiszę recenzję dopiero jak skończę krem do samiutkiego końca - wczoraj wyrzuciłam puste opakowanie, więc pisze ;)

Używałam go tylko na noc, po aplikacji Serum Advanced Night Repair

+ przyjemny, delikatny zapach
+ mnie nie zapychał, nawet jak użyłam troszkę więcej (mam skórę mieszaną)
+ dobrze nawilża, skóra jest miękka i miła w dotyku
+ szybko sie wchłania i nie zostawia tłustego filmu
+ zaczerwienienia znikaja
+ bardzo ładne opakowanie
+ cena
+ wydajny

podsumowując: fajny kremik, przyjemny w użyciu, ale czegoś mi w nim brakowało...myśle że nie jest o wiele lepszy niż tańsze kremy, tu więcej płaci się za markę Estee Lauder, niż za sam krem.

Dzisiaj kupiłam inny krem,o którym napewno napiszę recenzję i jeśli nie będzie lepszy to może jeszczę wrócę do Hydrationist :)

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 x 50 ml

Dogłębne nawilżanie i odżywianie skóry

Krem kupiłam w grudniu specjalnie po to by dobrze przygotować skórę twarzy do niskich temperatur.
W tej roli sprawdził się rewelacyjnie- perfekcyjnie nawilża skórę, byłam akurat po miesięcznej kuracji antybiotykiem i skóra potrzebowała solidnego nawilżenia. Skóra odzyskała jędrność, była świetnie nawilżona, była po prostu "dopieszczona".

W mojej opini krem nie zapcyha.
Mam skórę tłustą z tendencją do powstawania zmian trądzikowych ale czasami muszę też ją czymś nawilżać i odżywiać, dlatego padło na ten krem i szczerze mówiąc nie zauwazyłam żadnego nasilenia powstawania zmian.
Kremu używałam praktycznie codziennie na co najmniej 6-8h.

Skóra po uzyciu tego kremu jest aksamitnie miękka, gładka i widocznie "zdrowsza". Użyałm takiego stwierdzenia ale oczywiście krem nie uzdrowi skóry, chodzi mi o to, że ten krem sprawia, że cera wyglada ładniej, promienieje. Makijaz na tak przygotowanej skórze też wygląda ślicznie, naprawdę, solidne nawilżanie sprawaia cuda!

Kremu używałam zawsze pod makijaz i mimo skóry tłustej sprawdzał się świetnie, zapewne dzięki lekkiej konsystencji, która szybko się wchłania.
Z każdym z moich podkładów dogadywał się bardzo dobrze (estee lauder dw, dw light; diorskin forever; clinique anti blemish solutions; max factor facefinity), oczywiście uzywając kremów matujących nie musiałam tak szybko robic poprawek pudrem matującym ale mimo wszystko puder trzymał się dobrze a skóra nie przetłuszczała się nadmiernie.

Zapach kremu jest przyjemny, morski, delikatny.

Opakowanie proste, solidne, tylko troszkę mało higieniczne.

Jedyny minus jaki zauważyłam to mała wydajność- 50 ml zużyłam w niecałe 2msc, co jest u mnie słabym wynikiem.
Za to odejmuję pół gwiazdki.

Reasumując kremik jest bardzo fajny, dobry równiez dla skóry tłustej, która tez czasami potrzebuje nawilżenia.
Zdecydowanie wart swojej ceny, chociaż sądze, że w niższej cenie równie dobry kremik można kupic w aptece, trzeba tylko dobrze poszukać.
Polecam kobietom w wieku 20-25, max do 30stki, w koncu jest to krem tylko silnie nawilżający ;)
U mnie się sprawdził i myślę, że jeszcze kiedyś go kupię.

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze 50ml

Moja twarz kocha ten krem

Długo nosiłam się z chęcią kupna tego kremu. Przeczytałam dziesiątki recenzji (różnych) i w końcu się skusiłam. I chyba prędko nie zamienię go na inny.

Krem jest bardzo lekki i w moim przypadku wydajny (recenzje, które czytałam głosiły coś innego). Nakładam go rano po przemyciu twarzy płynem micelarnym. Wchłania się błyskawicznie. Jest to pierwszy krem, po zastoowaniu którego nie używam bazy pod makijaż. Używam podkładu Artdeco High Definition i te dwa kosmetyki razem tworzą jak dla mnie tandem idealny. Nic się nie rozmazuje, nic się nie waży. Wieczorem nakładam krem po dokładnym oczyszczeniu twarzy i idąc spać czuję się tak- jakbym dopiero co wstała po dobrze przespanej nocy.

Używam kremu od stycznia, powoli zbliżam się do końca pierwszego opakowania i już dziś zamówiłam kolejne.

Ogromnym plusem jest dla mnie również zapach kosmetyku- lekki i nieprzytłaczający. No i opakowanie- gustowny błękitny słoiczek z piękną nakrętką.

Używam tego produktu od: od stycznia
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Jestem rozczarowana

Krem kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, ale niestety nie jest on dla mnie.

Bardzo miła była zawsze aplikacja i uczucie, kiedy krem się już wchłonął - nie pozostawia żadnego tłustego filmu, skóra wydaje się ładnie napięta i odżywiona. I do tego momentu bardzo się z kremem polubiliśmy.
Niestety, powoduje wysyp pryszczy i dlatego oceniam go nisko. Jeżeli krem kosztuje ponad 200 zł, to oczekiwałabym jednak, że nie będzie zapychał nawet przy problematycznej cerze.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące w okresie jesiennym
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Przeciętny!

Kupiłam ten krem w zestawie, razem z miniaturkami- serum do twarzy oraz kremu pod oczy Advanced Night Repair i pianką do demakijażu Perfectly Clean. Używałam więc tego kremu zarówno w połączeniu z serum, jak i bez.
Niestety, jak do tej pory wszystkie produkty Estée Lauder jakie wypróbowałam, dla mnie okazywały się niewypałem- wraz z wielbionym przez wszystkich serum Advanced.
Przede wszystkim- strasznie zapycha! Poza tym w czasie jego stosowania na mojej twarzy co chwilę pojawiały się wypryski (zwłaszcza na czole- koszmar). Producent poleca ten krem do skóry mieszanej- taką właśnie mam- ale według mnie powinien być skierowany głównie do osób z cerą w kierunku suchej.
Kolejny minus- krem zawiera silikony (żałuję że przed zakupem nie przeczytałam składu).

Podsumowując- krem oprócz tego, ze zapycha, nie robi z cerą dokładnie nic. Zupełnie jakby stosować pierwszy lepszy krem z drogerii. Za taką cenę- kompletnie się to nie opłaca.
Tymczasem ja wracam do Moisture Surge od Clinique.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1-go

Jeden z najlepszych kremów nawilżających

+po aplikacji buzia jest gładka, nawilżona i miękka i miła w dotyku. Mało który krem pozostawia tak przyjemny efekt.
+natychmiast łagodzi wszelkie podrażnienia.
+błyskawicznie się wchłania, co jest ogromnym plusem!!!
+lekka konsystencja
+bardzo przyjemny, delikatny zapach
+dobra baza pod makijaż, nie zostawia tłustego filmu, buzia się nie błyszczy.
+nie uczula

-brak filtrów
-mało wydajny
-cena!!!! - mimo wszystko nie adekwatna do jakości. Za tę cenę krem powinien być niezastąpiony. Tutaj więcej płaci się za nazwę Este Lauder, niż za sam krem.