Rexona, Motion Sense, Ultra Dry Biorythm 48h Anti-transpirant Deodorant Spray (Antyperspirant w sprayu)

Rexona Ultra Dry Biorythm Antyperspirant w sprayu zapewnia cudowną świeżość przez 48 godzin. Dzięki MotionSense jesteś dodatkowo chroniony podczas cięższych wysiłków.

Działa w harmonii z ciałem. Świeży i niezwykle skuteczny środek, który aktywnie i nieprzerwanie chroni przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem do 48 godzin.

Dobre działanie, ale ta wersja jest okropnie niewydajna!

Nigdy nie stosowałam antyperspirantów Rexony, ale ostatnio to nadrabiam i sięgam po kolejny. Jestem zadowolona z działania: dobrze chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem, nie podrażnia, nie zostawia klejącego (ani innego) nalotu pod pachami. Nie umiem określić jego zapachu, ale jest lekki i przyjemny. Mam jednak jedno poważne zastrzeżenie co do tej wersji: jest okropnie niewydajna! Wystarczyła mi na niecałe 3 tygodnie codziennego użytkowania; nie mam pojęcia, jak to w ogóle możliwe.