Floslek, Różane Ogrody Rose for Skin, Różany krem odmładzający na dzień

Floslek, Różane Ogrody Rose for Skin, Różany krem odmładzający na dzień

Cudownie lekka, kremowa kompozycja o upojnym zapachu świeżych róż. Krem intensywnie nawilża i ujędrnia skórę, minimalizuje widoczność zmarszczek oraz sprawia, że twarz zyskuje młodszy wygląd. Bogactwo odżywczych właściwości oleju z dzikiej róży chilijskiej o działaniu antyrodnikowym i regenerującym, ekstraktu z peonii, który koi i łagodzi skórę oraz przeciwzmarszczkowych peptydów korzystnie wpływają na kondycję skóry. Krem pozostawia efekt aksamitnie miękkiej, wypoczętej i promiennej cery. Sprawia, że skóra jest zrelaksowana, pełna blasku i naturalnie piękna!

Nanieś rano na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Najlepiej stosuj na Różane serum witaminowe. Doskonały pod makijaż.

• zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego,
• pozostawia skórę przyjemnie gładką i delikatną w dotyku;
• wyrównuje koloryt skóry;
•zmniejsza widoczność zmarszczek;
•pozostawia na skórze delikatny, nieobciążający filtr ochronny.

PRODUKT WEGAŃSKI.

Dbaj z nami o środowisko!
Dzięki wymiennym wkładom REFILL możesz wielokrotnie używać zewnętrznego słoika - to oszczędność plastiku (o 80%), papieru (o 60%) i pieniędzy!

Różany krem odmładzający na dzień, Floslek

Krem dostałam w prezencie. W pierwszej kolejności urzekło mnie proekologiczne podeście producenta i projekt opakowania.
Pierwszy raz spotkałam się z takim proekologicznym podejściem.
Jest to tez miły gest nie tylko w stronę naszej planety ale i w stronę klienta bo wystarczy potem dokupić "wsad" i umiejscowić go w słoiczku i mamy krem w ekstra cenie :)
Krem ma różowe zabarwienie, lekka nieco żelową konsystencję, dobrze i szybko się wchłania nie pozostawiając filtru na skórze.
Zapach jest różany dla mnie nieco mdły ale wiadomo liczy się działanie :)
Krem dobrze nawilża, wygładza i regeneruje skórę.
Nakładam raz dziennie na skórę twarzy i szyję.
Dobry krem pod makijaż.
Skóra jest wyraźnie bardziej elastyczna i wygląda na wypoczętą.
Bardzo fajny krem dla mojej skóry na pewno jeszcze kupię krem różany krem na noc Floslek.