Yonelle, Przeciwzmarszczkowy Krem D3 SPF 50+

Yonelle, Przeciwzmarszczkowy Krem D3 SPF 50+

Bardzo wysoka ochrona anty-UV z jednoczesną kompensacją niedoboru witaminy D3. Krem ochronny o działaniu przeciwzmarszczkowym do każdego typu skóry, szczególnie polecany do cery wrażliwej na słońce, skłonnej do przebarwień posłonecznych, a także dojrzałej i suchej. Zaskakuje bardzo przyjemną, lekką konsystencją, nietypową dla tak wysokiego współczynnika ochrony. Powstrzymuje jednocześnie objawy fotostarzenia się, takie jak zmarszczki, przesuszenie, spadek jędrności, przebarwienia, oraz skutki niedoboru witaminy D3: zmniejszenie odporności, zaburzenia odnowy komórkowej, utrata elastyczności, pogorszenie kondycji i wyglądu skóry.

W kremie zastosowano innowacyjne połączenie filtrów promieni UV – zarówno pochłaniających, jak i odbijających promienie na zasadzie ekranu – z kompensowaniem powszechnie występującego deficytu witaminy D3, zwanej hormonem życia.

Struktura
ochronne, przeciwzmarszczkowe
z pompką
Wiek
40+, 50+, 60+, 70+

bardzo dobry krem z filtrem na lato

To nie jest moja ulubiona formuła kremu do twarzy, wolę bardziej żelowe rozwiązania, ale w upalne miesiące wolę nie używać osobno kremu do twarzy i filtra, stąd postanowiłam znaleźć coś, co je łączy.
Yonelle jest marką z nieco wyższej półki, opakowanie właśnie o tym świadczy. Krem przychodzi z elegancką ulotką i przeźroczystą kosmetyczką. Opakowanie jest ze świetną pompką (wyciska produkt do ostatniej kropli), którą łatwo zablokować, więc nadaje się w podróż (sprawdziłam, nic się nie wylało).
Konsystencja kremu jest dość bogata, jest biały, ale wchłania się bardzo szybko i nie zabiela skóry.
Filtr jest bardzo wysoki - można równie dobrze stosować kurację retinolową i nic nam się nie stanie (nawet najmniejszej plamki).
Krem spoko nawilża, ładnie wygląda pod makijażem.
Nie jest to mój ulubiony efekt, ale latem to naprawdę świetne rozwiązanie.
30 ml wystrarczyło mi na 2 miesiące codziennego stosowania, ale ja też stosowałam go sporo - starałam się nałożyć mniej więcej pół łyżeczki na raz, bo taka ilość filtra zapewnia jego skuteczność.
Oczywiście, produkt jest drogi, ale myślę, że wart swojej ceny

Niby ok, ale czuję niedosyt

Zacznę od opakowania, gdyż to kolejny mój krem z Yonelle w tego typu opakowaniu, które mnie zachwyca. Krem znajduje się w higienicznym pojemniku z pompką, która się nie zacina. Zużycie kremu jest 100%, nic nie zostaje w opakowaniu.
Bardzo wysoka ochrona, filtr SPF 50, co jest ogromną zaletą tego produktu. Jeszcze większą jest jego konsystencja. Lekka, krem nie pozostawia białej warstwy na twarzy, szybko się wchłania, bardzo dobrze się rozprowadza. Dobrze spisuje się pod makijaż. Jednak moja twarz się świeciła po nałożeniu kremu+makijażu. Krem nie zapycha. Jest mega wydajny, 30 ml wystarczyło mi na 4 miesiące codziennego stosowania. Zapach neutralny.
Z wad jakie posiada to brak nawilżenia oraz działania przeciwzmarszczkowego. Niestety pod krem musiałam stosować krem nawilżający.

Rewelacja

Świetny krem, wchłania się do matu, nie bieli, ma konsystencję lotionu, idealny pod makijaż. To jest hit!. Nie zapycha, skóra się po nim nie świeci. Rewelacja. Wart swojej ceny. Do tego mega wydajny wystarczy odrobinka i cała twarz posmarowana, dobrze się rozprowadza.

edit. znalazłam produkt o takich samych właściwościach a o 2/3 ceny tańszy. Zatem ten nadal jest super ale ze względu na cenę raczej nie będę kupowała.

Tytanowa ochrona

Bardzo dobry krem, o stosunkowo lekkiej i dobrze wchłaniającej się strukturze (przypominam, że faktor kremu jest bardzo wysoki --> SPF 50 +). Krem jest moją bezpieczną ochroną przy kuracji kwasami. Początkowo można się przestraszyć białego filmu na twarzy, jednak po nałożeniu podkładu, pudru nie jest się już córką młynarza ; ) dobrze współgra z innymi kosmetykami i pielęgnuje. Najlepszy ze wszystkich kremów z filtrami, jakie do tej pory stosowałam.

polubiłam filtry

Cudowny krem! nie dość, że chroni przed szkodliwym wpływem słońca na skórę to działa pielęgnacyjnie - nawilża, i wygładza. Nie ma żadnego problemu z rozprowadzeniem produktu, wchłania się prawie do matu, łatwo można go przypudrować. Dodatkowo wzmacnia trwałość makijażu, puder trzyma się na nim do samego wieczora, bez poprawek. Krem minimalizuje też widoczność zmarszczek. Yonelle, nie przestawajcie go produkować :)
Opakowanie świetne - bardzo ładne i praktyczne.