Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Floslek, Green For Skin, Woda tonizująca z ogórkiem

Floslek, Green For Skin, Woda tonizująca z ogórkiem

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Pojemność 95 ml
Cena 14,99 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Bezalkoholowy tonik do twarzy, szyi i dekoltu do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej, zapewniający zdrowy, młodzieńczy wygląd. Woda tonizująca jest uzupełnieniem codziennej pielęgnacji – łączy etap oczyszczania z intensywnym nawilżaniem oraz regeneracją. Przeznaczona do stosowania po umyciu twarzy, ale przed użyciem serum do twarzy, kremu lub maski.
Kosmetyk jest pełen składników aktywnych, takich jak ekstrakt z ogórka, sok z aloesu i gliceryna. Wpływa na zwiększenie efektywności Twojej rutyny pielęgnacyjnej, ponieważ wspiera procesy naprawcze zachodzące w naskórku. Możesz być pewna, że po pierwszym zastosowaniu już nigdy nie zrezygnujesz z tego etapu pielęgnacji.

Ogórek w 96% składa się z wody, dzięki czemu stanowi doskonały składnik nawilżający, znajdujący zastosowanie także w kosmetykach o działaniu nawadniającym. Wykazuje intensywne i jednocześnie delikatne działanie dla skóry wrażliwej, dlatego wykorzystaliśmy go jako główny składnik aktywny wody tonizującej.

Walory pielęgnacyjne ogórka:
- odżywienie skóry (jako sok),
- kojące i chłodzące działanie,

Woda tonizująca doskonale nawilża skórę, odświeża, rozjaśnia i pozostawia naskórek miękki i gładki w dotyku.

Dzięki wygodnemu atomizerowi bez problemu rozprowadzisz preparat w trudno dostępnych miejscach, np. w okolicach brwi, na bokach nosa, w rejonie uszu i linii włosów.

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  80
  recenzji

  345
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  46
  recenzji

  55
  pochwał

  3,38

 3. 3

  0
  produktów

  52
  recenzji

  36
  pochwał

  3,28

Zobacz cały ranking