Ziaja, Krem do rąk ochronny z ekstraktem z bawełny (nowa wersja)

Ziaja, Krem do rąk ochronny z ekstraktem z bawełny (nowa wersja)

Krem do rąk ochronny z ekstraktem z bawełny.

WSKAZANIA
intensywna ochrona skóry rąk:
narażonych na częsty kontakt z detergentami
wrażliwych na wiatr, mróz, zmiany temperatury

DZIAŁANIE
• wzmacnia funkcje ochronne naskórka
• wygładza i uelastycznia skórę dłoni
• likwiduje uczucie szorstkości

Bardzo przeciętny

Krem tani, tubka elastyczna i dosyć długa. Wygodnie się wyciska i nie ma problemu by zużyć kosmetyk do końca. Skład jednak.. ekhem.. jak to na Ziaję przystało, słabizna. Niby zmieniają te składy, ale ten nadal nie zachwyca i jest po prostu ubogi oraz sprawia wrażenie "cenie odpowiadającej jakości".
Krem ma przyjemną, lekką konsystencję która ładnie się rozprowadza oraz delikatny zapach, który chwilę utrzymuje się na dłoniach. Szybko się wchłania i znika, nie pozostawiając sobie żadnej warstwy. W zasadzie.. to tyle. Krem znika i nie zauważyłam żadnego efektu pielęgnacyjnego na dłuższą metę. Co prawda - dłonie wydają się miękkie i jedwabne, ale mam wrażenie, że to tylko chwilowy efekt. Producent mówi o wygładzeniu skóry, jednak ja mimo regularnego stosowanie nic takiego nie zauważyłam.

W zasadzie mam tyle do powiedzenia na temat tego produktu. Tani, mocno średni, dobry by na szybko dodać chwilowego nawilżenia skórze i "poprawić" się w ciągu dnia. Zużyłam go szybko i bez większego bólu, jednak ponownie bym po niego nie sięgnęła.

Wspaniały

Jeden z lepszych kremów do rąk jakich ostatnio używałam. Ma przyjemny, delikatny zapach, fajną konsystencję, która bardzo szybko się wchłania, no i przede wszystkim faktycznie nawilża dłonie. Opakowanie jest w formie tubki, jednak jest ona z miękkiego tworzywa, co ułatwia wyciskanie produktu. Krem mam zawsze w torebce i używam go po kilka razy dziennie. Dodatkowym plusem jest bardzo przystępna cena, jak dla mnie minusów brak.