Redken, Acidic Bonding Concentrate (Preparat pielęgnacyjny bez spłukiwania)

Redken, Acidic Bonding Concentrate (Preparat pielęgnacyjny bez spłukiwania)

Preparat pielęgnacyjny bez spłukiwania Redken Acidic Bonding Concentrate dostarczy Twoim włosom po umyciu wszystko, czego właśnie potrzebują.

Właściwości:
nadaje aksamitną miękkość
nadaje włosom piękny blask i dodaje witalności
przeciwdziała puszeniu się włosów
zapewnia włosom nawilżenie i odżywienie

regenerujące, termoochronne
w tubie
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Cudo, które pachnie wyjątkowo!

Serię Redken: szampon, odżywkę i preparat Redken Acidic Bonding Concentrate otrzymałam w nagrodę jako recenzentka października. Stosuję go od grudnia zeszłego roku. Mogę więc już coś niecoś o nim powiedzieć.

Produkt otrzymujemy w plastikowej, miękkie tubce o minimalistycznym designie. Stosuje się go po umyciu włosów i spłukaniu odżywki. Bardzo lubię tę część pielęgnacji włosów, właśnie dzięki temu preparatowi. Po pierwsze ma cudowny, kwiatowo-owocowy, elegancki zapach. Jak z salonu fryzjerskiego. Aromat ten utrzymuje się na włosach przez jakiś czas. Po drugie – odpowiada mi jego lekka konsystencja, dzięki czemu ładnie się rozprowadza na wilgotnych włosach. Preparat ma kolor mleczno biały, dla porządku:).

Recenzowanego kosmetyku nie spłukuje się z włosów. Dzięki czemu włosy pięknie pachną podczas stylizowania. Ten dodatek pielęgnacyjny moje włosy ujarzmia w stopniu, który bardzo mi odpowiada. Wreszcie się nie puszą i nie elektryzują. Mam wrażenie, że dzięki niemu są odżywione i na pewno lepiej nawilżone. A do tego miękkie w dotyku i oczywiście wygładzone. Co ważne – produkt nie tłuści włosów, nie powoduje, że są obciążone, ani oklapnięte, co jest istotne dla osób o cienkiej strukturze włosa.

Jedyną jego „wadą” jest cena. Ale… w tubce otrzymujemy 150 ml preparatu. Używając go od 4 miesięcy mam w opakowaniu jeszcze więcej niż połowę preparatu, a myję włosy trzy razy w tygodniu, co drugi dzień. Myślę, że to niezły wynik i dobra wydajność. Czy warto się na niego skusić? Według mnie zdecydowanie tak!

kocham tę pięlęgnację!

Całą biała gamę Redken polecił mi mój fryzjer, jako, że moje włosy nie były w najlepszy stanie po regularnym rozjaśnianiu, farbowaniu i codziennym suszeniu prostowaniu... odkąd stosuję szampon, odżywkę i ten krem widzę meeega rożnicę w kondycji moich włosów. Do tej pory jeszcze nic tak dobrze na nie nie zadziałało, zrobiły się miękkie w dotyku, wyglądają zdecydowanie zdrowiej. Ten krem stosuję na wilgotne włosy przed suszeniem i mam wrażenie, że dzięki niemy włosy się mniej puszą i są chronione przed wysoką temperaturą i ogólnie lepiej się układają. Super!!

Nie jest to produkt najtańszy ale zdecydowanie warty swojej ceny ze względu na jakość i efekty.