Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Paletka do konturowania twarzy: jeden ciemny mat oraz drugi jasny, rozświtlający. Daje naturalny efekt, w zależności od ilości nakładanych warstw, można osiągnąć delikatny, bądź wyrazisty efekt. Opakowany w elegancką kasetką, dodatkowo instrukcja nakładania. Brak pędzla. Dostępne w 3 odcieniach (w zależności od karnacji).

pudrowe

Dobra jakość

Kosmetyki Sleek swego czasu były bardzo popularne, dobra jakość za w miarę niską cenę. Paletka do konturowania sprawdza się bardzo dobrze. Brązer jest mega napigmentowany, trzeba z nim uważać aby nie narobić sobie plam, da się budować kontur i można ładnie rozblendowac gdy zbyt mocno posuniemy pędzlem. Odcień ciepły. Rozświetlacz troszkę za ciemny jak dla mnie, jednak ja jestem przypadkiem bladolicej, dla ciut ciemniejsze karnacji będzie ok. Można nim stworzyć ładny błysk ale nie jest to tafla. Odcień złotawy. Produkt wygląda na twarzy bardzo ładnie , nie znika w ciągu dnia. Ogólnie, kosmetyk bardzo wydajny, zamknięty w eleganckiej kasetce z lusterkiem. Cena przystępna. Warty wypróbowania.

Paskudny rozświetlacz

Pamiętam jak kilka lat temu kosmetyki ze Sleek były bardzo popularne. Chyba każda Youtuberka miała właśnie tą paletkę. I dlatego chyba zapragnęłam mieć coś tak można powiedzieć już kultowego i ją kupić.
Kupiłam ją stacjonarnie już dobre 8 miesięcy temu. I naprawdę jej nie lubię. Dawałam jej już tyle szans...

Samo opakowanie jest czarne i matowe. Bardzo minimalistyczne, szczególnie jak na te czasy. Jednak jest solidne, chociaż bardzo szybko się brudzi innymi kosmetykami i ciężko je doczyścić.
W środku ma duże lusterko, co jest przydatne.

Mam wersję jasną tego produktu. I tak nie jest on za jasny ani za ciemny. Jest dobrze napigmentowany, więc nie trzeba go nakładać zbyt wiele.
Bronzer jest bardzo aksamitny i ma chłodny brązowy kolor. Niby do konturowania super, ale na mojej jasnej skórze z żółtym podtonem wygląda trochę brudno. Chyba jest zbyt chłodny dla mnie. Ale widzę, że u większości osób się sprawdza. Bardzo łatwo się rozciera i nie da się nim zrobić sobie plam.
Produkt bardzo słabo się trzyma. Może z 4 godziny co jest jego sporym minusem.

Rozświetlacz rujnuje tą paletkę. Kocham rozświetlacze i to w różnych kolorach ale ten jest taki jakby łososiowy co nadaje skórze zmęczonego wyglądu. Jest miękki i dobrze się nakłada ale jest mocno perłowy. Na skórze jest jasny. Jednak nie daje efektu takiego glow, tylko wygląda tandetnie. Moim zdaniem jest po prostu zacofany i nie umywa się do obecnych rozświetlaczy.
Trzyma się lepiej niż brązer, ale nie przez cały dzień. Zdecydowanie ten produkt na minus w tej palecie.

Pewnie jeszcze trochę u mnie poleży i się jej w końcu pozbędę. Nie jest dla mnie żaden must have, tylko kosmetyk jakby z dawnych czasów.

Sleek Make Up, Face Contour Kit (Paletka do modelowania twarzy)

Tak ! Jestem zachwycona . Piękne napigmentowane kolory a dodatkowo fajnie się rozprowadzają. Brąz idealnie się sprawdza przy każdym typie urody a rozświetlacz to po prostu zamęczam. Ładne poręczne opakowanie i fajna cena - to mój jeden z lepszych typów które miałam szansę wypróbować.

Godny polecenia

Posiadam kolor Light.

Bronzer : w ciepłym, aczkolwiek nie pomarańczowym odcieniu. Najlepiej nakłada się dużym puszystym pędzlem. Przy używaniu małych pędzli do konkurowania może robić plamy. Dla bardzo jawnych karnacji - nieco ciemny. Dosyć suchy w konsystencji - przez to wydajny. Nie pyli się.

Rozświetlacz : piękny brzoskwiniowy błysk. Na ręce widoczne drobinki, aczkolwiek na policzkach ich nie widać. Robi przepiękna tafle. Można go dozować - od subtelnego efektu do bardzo mocnego. Dla bladziochow ideał. Mocniejszy punkt paletki. Bardziej mokry w konsystencji aniżeli bronzer. Troszkę się pyli przez co brudzi bronzer. Szybciej się zużywa, ale wciąż jest bardzo wydajny.

Ja swoją zuzylam. Pierwszy skończył się rozświetlacz. Trwałość jest dobra przy niepocieraniu twarzy. Nieodporny na ścieranie. Wydajność bardzo dobra.

Cudowny rozświwtlacz!

Paletkę do konturowania posiadam w kolorze „Light”. Jednak to nie cała paletka, a sam rozświetlacz według mnie zasługuje na uwagę. Produkt ten naprawdę bardzo mi odpowiada, szczególnie w okresie letnim, gdy używam więcej rozświetlacza. Kolor rozświetlacza nadaje skórze niezwykle promienny wygląd. Bronzer jest moim zdaniem zbyt pomarańczowy/ciepły do konturowania. Nadaje się raczej do ocieplania twarzy.

najlepszy bronzer

Piszę akurat po wykończeniu bronzera,rozświetlacza też używam ale jest go jeszcze sporo.Bronzer ma przyjemny kolor,ładnie opala buzie,nie jest pomarańczowy,to mój hit i na pewno do niego wrócę.

Świetna!

Szukałam produktu, który by zajmował mało miejsca i był funkcjonalny. Ten taki jest. Wybrałam wersję najjaśniejszą, bronzer jest w ciepłym odcieniu, nie robi plam, rozświetlacz ma drobinki, pasuje odcieniem do bronzera. Przyznam że czasem zdarza mi się także tym zestawem wykonywać makijaż oczu :P
Plusy:
- ciepły odcień
- wydajność
- trudno z nim przesadzić
- ładnie wygląda na skórze
- małe, praktyczne opakowanie, idealne do podróży
- ładnie się rozprowadza i blenduje
- dobra pigmentacja

Minusy:
- trwałość mogłaby być odrobinę lepsza

okrycie roku!

(oceniam odcień Light)

Doskonały zestaw, w estetycznym, matowym opakowaniu z lusterkiem i dobrze działającym zamknięciem (co dla mnie ważne, bo z racji kompaktowych wymiarów i lekkości tego opakowania często noszę je w torebce).

W kasetce mamy zestawione dwa świetnie dobrane do siebie bronzer i rozświetlacz.
W przypadku odcienia light:
BRONZER- stuprocentowo matowy, bardzo uniwersalny, bo stosować go można spokojnie zarówno do tworzenia konturu, jak i opalania twarzy. Odcień nie jest w żadnym razie ceglasty, przypomina mi mleczną czekoladę. Nabrany na palec wydaje się dość jasny, jednak na twarzy ma wyraźną pigmentację (ale bez obaw, nie tworzy plam - jest bardzo łatwy w blendowaniu, doskonale rozciera się i wtapia w pozostałe kosmetyki. Nie tworzy smug i tępych granic. Na twarzy wygląda zdrowo, nie nadaje ziemistego, zimnego odcienia, ale naturalnie wyglądające przyciemnienie. Dla mnie jest idealny - myślę że sprawdzi się przy większości jasnych cer.
ROZŚWIETLACZ - perfekcyjnie zmielony, bez drobinek, daje na twarzy efekt mokrej, gładziutkiej poświaty. Wolę go nawet od Mary Lou, która ma bardzo mocny, jakby wieczorowy połysk, ten jest bardziej elegancki, wyrafinowany - choć nie zrozumcie mnie źle, to nie jest delikatny, mało widoczny rozświetlacz (lubię mocny, mokry połysk i ten taki efekt daje, po prostu wygląda przy tym bardzo z klasą). Odcień określiłabym jako szampański, nie jest zdecydowanie zimny ani ciepły, ale w kierunku neutralnego.
Konsystencja - i bronzer, i rozświetlacz są bardzo gładkie, mało suche, bardziej satynowe w dotyku. Ciężko to opisać, trzeba pogmerać palcem :) ale jest to bardzo aksamitna konsystencja, co przekłada się na przyjemną, bezproblemową aplikację. Oba nie pylą przy nabieraniu na pędzel.

Trwałość - aktualnie to moja ulubiona codzienna paletka. Spokojnie wytrzymuje długi dzień pracy, nie ściera się, nie znika, w zasadzie wieczorem wszystko jest w tym samym miejscu.
(zaznaczę, że zawsze wykańczam makijaż fixerem)
Wielkość - to dość nieduża kasetka, ale rozmiar jest idealny, żeby wygodnie zmieścić pędzel.
Wydajność - no właśnie, nieduża, ale bardzo wydajna! Stosuję już długo, a zużycie jest znikome.

Nie powoduje powstawania niespodzianek na twarzy (choć zaznaczam, że nie mam do tego tendencji - ale nie wydaje mi się, żeby był to produkt o działaniu zapychającym).

Mini minus - tworzywo, z jakiego zrobiona jest paletka, bardzo łatwo się brudzi. Ale to normalne przy matowych pokrywkach, nie będę się czepiać.

Paletka uniwersalna, z świetną pigmentacją i jakością pudrów, idealna także do torebki czy na podróż - naprawdę warto kupić, cena nie jest zaporowa.

(moja cera - normalna w kierunku suchej, karnacja jasna)

Dobry!

Posiadam odcień medium!

Paletka jest pięknie skomponowana i bardzo uniwersalna.
Produkt jest wysokiej jakości: bardzo mocno napigmentowany o czym musimy bezwzględnie pamiętać nabierając produkt na pędzel, mimo dobrej pigmentacji rozprowadza się dobrze i gładko, ładnie się rozciera i blenduje, nie pyli w opakowaniu i jest bardzo wydajny. Oba kosmetyki są prasowane ale nie mają suchej formuły, tylko taką jakby jedwabistą. Nie zapychają, nie uczulają.

Bronzer:
+dobry do konturowania twarzy
+piękny odcień bez nadto ciepłych i ceglastych tonów
+ładnie się stapia ze skórą
+trwały i wyrazisty
+matowy!

rozświetlacz:
+piękny ale nienachalny efekt
+nadaje się i do makijażu dziennego
+rozświetla, tworząc efekt pryzmy, mgiełki koloru bez dyskotekowego błysku
+wykorzystuje grę światła i załamanie światła

Oba są doskonałe!

Piekna

Z tej paletki głównie używam rozświetlacza. Jest przepiekny, daje idealną tafle, najlepszy jaki mam w swoim zestawie kosmetyków. Jest na twarzy cały dzień. Nie jest nachalny, delikatny, w pięknym kolorze. Porządne opakowanie z lusterkiem.

Godny polecenia

Najpierw ocenię brązer:
Ton koloru ciepły, wpada w ciepłe tony, jak się przedobrzy powstanie plama którą ciężko rozetrzeć, po prostu trzeba zmyć. Napigmentowany. Dobrze się rozprowadza i jest trwały.
Wydajny.

Rozswietlacz
Rozświetlam nim kąciki oczu, rzadziej kości policzkowe. Jest o wiele trwalszy niż brązer.

Daję + za lusterko, ale pokrycie kasetki to - , ciągle jest ubrudzone...

bronzer godny polecenia

Mam odcień medium 885.

Według mnie produkt jest zdecydowanie godny polecenia. Solidne opakowanie, żadnych pęknięć, a do tego lusterko. Bronzer sprawdza się świetnie, kolor pasuje do mojego koloru skóry, a odcień oczywiście można stopniować. Używam go już ok. 6 miesięcy, a zużycie jest naprawdę znikome.
Rozświetlacz już nie sprawdza się tak świetnie, jak bronzer. Nie wiem dlaczego, ale w porównaniu z pudrem, zużył się w tempie ekspresowym (wiem, że jest go mniej). Uważam, że nie pozostawia takiej poświaty, z której byłabym zadowolona.
Podsumowując...

+ solidne opakowanie,
+ wydajność bronzera

- szybkie zużycie rozświetlacza

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego opakowania