FaceBoom, Superstar, Masło do demakijażu `Oczyszczający Maestro`

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Rozpuszcza nawet wodoodporny makijaż, również z delikatnej skóry wokół oczu i ust. Koi i łagodzi podrażnienia. Jego delikatna, kremowo-maślana konsystencja w kontakcie z ciepłą skórą przemienia się w łatwy do rozprowadzenia na twarzy olejek. Doskonale się sprawdza jako pierwszy etap w dwustopniowym rytuale oczyszczania skóry twarzy.
Składniki aktywne:
olej babassu, masło kakaowe, masło mango, masło shea

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
oczyszczające, odświeżające
<50ml

Super fajnie oczyszcza

Masło jak dla mnie ma same plusy. Co najważniejsze - nie zapycha i przy regularnym stosowaniu pory są mniej widczne. Ładnie zmywa się wodą i często stanowi jedyny etap oczyszczania w mojej wieczornej rutynie. Zostawia skórę ładnie nawilżoną. Mam wrażenie, że wspomaga odbudowę BHL i wygładza skórę.

Przy okazji fajnie pachnie i ma bardzo niską cenę. Jest stosunkowo wydajne. Z uwagi na to, że mi pasuje i jest raczej tanie, nie miałam okazji korzystać z innych dla porównania. Skoro działa (i do dobrze!) - zostaję przy nim i jak się skończy kupię na pewno kolejne opakowanie.

Polecam!

Masełko do demakijażu od FaceBoom sprawdziło mi się rewelacyjnie. Rozpuszcza nawet mascare ,której wcześniej w żaden sposób nie byłam w stanie domyć. Masełko ma świetną konsystencję, a zapach jest wręcz boski. Jest w dość poręcznym opakowaniu ,nic się nie wylewa ,ani nie wycieka. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość ,aby dokładnie zmazać cały makijaż. Masełko od FaceBoom zdecydowanie dołączy do grona moich faworytów do zmywania makijażu :))

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Nie mój faworyt

Masełko jest w dość poręcznym opakowaniu, które pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości kosmetyku.
Dla niektórych może urzekać swoim jagodowo-balonowym (?) zapachem dla innych może być zbyt sztuczny tak jak dla mnie, ale to już indywidualne upodobanie.
Produkt jest w dość twardej konsystencji, ale pod wypłyem ciepła szybko zmienia swoją konsystencje na oleisty.
Makijaż usuwa całkiem dobrze, pod warunkiem, że nabierzemy nieco więcej produktu niż rekomenduje producent. A pomimo bardzo oleistej konsystencji czułam opór na twarzy i w odróżnieniu do innych produktów tego typu rozpuszczanie makijażu trwało troszkę dłużej.
Jeżeli chodzi o zmywanie oczu, które w moim przypadku są dość mocno umalowane tutaj było jeszcze gorzej.
Tusz schodził bardzo ciężko, masełko dostawało się do oczu powodując łzawienie i mgłę na oczach, wiec zdecydowałam się na demakijaż oczu innym produktem.
Na sam koniec w połączeniu z wodą oleista powłoka wraz z calym "brudem" zeszła idealnie, nie tworząc na twarzy żadnego filmu. Skórą nie była wysuszona, ani ściągnięta. Całe opakowanie przy codziennym stosowaniu wystarczyło mi na około 4 tygodnie, ale bez używania go do demakijażu oczu.

Dobre masełko do demakijażu

Masełko zakupiłam z internetowych polecajek jako alternatywa dla płynu micelarnego. Byłam bardzo ciekawa jak sprawdzi się na mojej skórze tym bardziej, że w pewnym momencie zaczęłam się zmagać z podrażnieniem i przesuszeniem w górnych okolicach oka na powiekach.

Dzięki tłustej formule miałam nadzieję, że produkt ten będzie dodatkowo nawilżał i koił, a przede wszystkim nie będzie wysuszal i podrażniał mojej skóry, szczególnie w okolicach oka.

I tu się sprawdził bardzo dobrze i zgodnie z opisem na opakowaniu gdzie ma zadanie nawilżać, a nie podrażniać.

Jedynie do czego mogę się przyczepić to w trakcie zmywania makijażu z oczu, przedostaje się pod powiekę i tworzy taki zamazany film, który po dłuższym przemyciu znika, ale jest trochę irytujący.

Poza tym bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu, pięknie przygotowując skórę do dalszych etapów pielęgnacyjnych nie powodując przy tym podrażnień, koi skórę.

W opakowaniu jest on w formie fioletowego masełka, które po nałożeniu i rozprowadzeniu palcami, pod wpływem ciepła skóry zamienia się w taki tłusty, dobrze przylegający olejek, który usuwa większość makijażu przygotowując skórę do dalszych etapów pielęgnacyjnych.

Jeśli nie przesadzimy z ilością nakładania, staje się on wydajnym i dobrze zmywalnym w ciepłej wodzie kosmetykiem.

Warty uwagi i polecenia do codziennej pielęgnacji, ułatwiający demakijaż i jako alternatywa dla klasycznego płynu micelarnego, do dwuetapowego oczyszczania skóry.

świetnie oczyszcza, pięknie pachnie

ten produkt marki faceboom dostępny jest w rossmannie, mozemy tam zakupic rowniez wiele innych swietnych maselek i olejkow do demakijazu.

tylko dlaczego powinnismy wybrac ten? przede wszystkim produkt ten jest niesamowicie wydajny, przy czym jego cena promocyjna wynosi zaledwie 16zł (dokładniej 15.99). za te pieniadze otrzymujemy wydajny produkt, który świetnie zmywa spf oraz makijaz, pięknie pachnie i (moze tylko mi sie wydaje, ale jednak) łagodzi skórę.

zapach jest nieziemski. jak malinowe żelki, nie jest męczący ani duszący, jest po prostu słodko przyjemny.

produkt nie wywołał wysypu niedoskonałości, nie podrażnił ani nie zapchał mojej cery. polecam <3

Wizażanki najczęściej polecają:

Oczyszcza, zmiękcza, wygladza

Jest to moje pierwsze masełko. Do tej pory byłam raczej wierna płynom micelarnym, a później domywalam twarz żelem, pianką. Masełka jednak mnie kusiły, więc w końcu kupiłam je na promocji za bodajże 16 złotych.

Opakowanie wystarczyło mi na trzy tygodnie codziennego stosowania i stosunkowo mała wydajność, to jedyny minus, jaki dostrzegłam. Reszta to same plusy.

Jak dla mnie kosmetyk ma zapach gumy Mambo. Na pewno budzi przyjemne skojarzenia z okresem dzieciństwa. Opakowanie jest słodkie i dziewczęce. Chyba marka FaceBoom tak ma, że cieszy oczy, jeżeli chodzi o szatę graficzną.

Masło jest zbite, gęste. Jednak w kontakcie z wodą zmienia się w olejek. Dobrze oczyszcza twarz z makijażu i sebum. Zaznaczam jednak , że nie stosowałam go do demakijażu oczu, gdyż mam wrażliwe slepka. Jestem też po dwóch operacjach okulistycznych, więc masło do demakijażu oczu niet. Jednak do demakijażu twarzy masełko jest ok. Dobrze oczyszcza buźkę z pudru, podkładu i potu. Fajnie zmiękcza skórę, wygładza ja. Sprawia, że jest ona miła w dotyku.

Oczywiście domywam potem twarz żelem, stosuję też tonik. Niemniej jestem bardzo zadowolona - tak bardzo, że wybaczam słabą wydajność. Skończyłam jedno opakowanie..Na pokładzie mam do przetestowania masełko od Miya. Potem jednak chętnie znów zakupie FaceBoom.

świetny produkt

Jest to mój ulubiony produkt do demakijażu i pierwszego etapu oczyszczania skóry wieczorem. Dobrze się rozprowadza, ładnie wszystko domywa, łatwo go zmyć z twarzy. Jedyny minus to fakt, że przy myciu oczu i zmywaniu maskary łatwo wchodzi do oka i daje efekt mgły, jednak po przemyciu wodą znika. Opakowanie bardzo estetyczne i dość wydajne.

Świetne masło do demakijażu

Zacznę od tego, że do demakijażu używam zawsze płynów micelarnych. Widziałam dużo świetnych recenzji tego masełka, więc postanowiłam je kupić. I to była świetna decyzja. Jestem zadowolona. Używam już miesiąc, a denka nadal nie widać. Świetnie rozpuszcza tusz do rzęs, a inne zalety do:

???? zapach
???? wydajność
???? szybkość demakijażu
???? zmywa także makijaż oczu
???? nie zostawia na twarzy tłustej formuły

Fajny drogeryjny

Uzywam jako pierwszy etap oczyszczania. Mam cere mieszana. Balsam idealnie zmywa makijaz nie ma problemu z tuszem do rzes. Nie zapycha i fajnie daje sie zmyc woda. Jest w malym pojemniku co moze byc plusem na wyjazdach. Jest wydajny i ladnie ale delikatnie pachnie. Kupuje glownie na promocji a jest czesto.

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Nie dla moich suchych policzków.

Z wiekiem moja cera z mieszanej czyli tłustej w strefie T a normalnej na policzkach zmienia się w bardzo suchą na policzkach i właśnie dla tych suchych policzków zdecydowałam się kupić ten produkt.
Niestety po pierwszym użyciu na moich suchych policzkach pojawiło się silne zaczerwienienie ,pieczenie oraz efekt ściągniętej skóry , które musiałam ratować nawilżającym kremem przeciw zaczerwienieniom .
Masełko odłożyłam na jakiś czas na półkę i wróciłam do niego dopiero po jakimś czasie gdy udało mi się przywrócić optymalne nawilżenie mojej cery.

Masełko akurat w moim przypadku dobrze się sprawdziło przy usuwaniu makijażu bez szczypania w oczy . Jest to o tyle dziwne , że nadal po użyciu na policzkach muszę stosować ultra nawilżającą pielęgnację aby nie czuć ściągnięcia skóry.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

W miarę ok

Mam chyba czwarte opakowanie. Zazwyczaj kupuję je jak jestem w Polsce i akurat jest w promocji. Chyba wtedy można je złapac za ok.20 zł. Nie jest to najlepsze masełko jakie miałam, ale za tą cenę naprawdę dobre.

Przede wszystkim jest mało wydajne. Trzeba go sporo użyć. Więc wystarcza mi na jakieś 3 tyg codziennego stosowania.
Masełko jest gęste, ale po rozmasowaniu w dłoniach zmiania się na bardziej olejowe, jednak nadal nie jest tak przyjemnie tłuste tylko takie trochę tępe i lepkie w konsystencji.
Makijaż rozpuszcza dobrze i w miarę szybko. Jedynie nie radzi sobie z wodoodpornymi maskarami do rzęs.

Samą wodą ciężko jest spłukać ze skóry, więc resztki domywam płynem micelarnym i myję twarz żelem czy pianką.

Robi trochę efekt mgły na oczach, więc soczewki kontaktowe po demakijażu trzeba wyczyścić.

Nie zapycha skóry a mam do tego ogromne skłonności.

Ogólnie warto spróbować, ale jak wspomniałam miałam lepsze (chociaż dużo droższe).

Genialny kosmetyk

-------------------------
Masełko do demakijażu od Faceboom kupiłam w Rossmanie. Właśnie skończyłam drugie opakowanie.Lubię sprawdzać różne formuły kosmetyków do demakijażu. Jestem też w tej kwestii wybredna. Stawiam na skuteczność i szybkość.

Przyznam szczerze,że jeśli chodzi o tę markę byłam nieco sceptyczna. Kremy od nich totalnie mi się nie sprawdziły, ale postanowiłam zaryzykować.

Po otwarciu przywitał mnie ładny fioletowy kolor oraz zapach jerzyn. Masełko posiada przyjemną w moim odczuciu strukturę i jest miękkie. Nakładam je na mokrą twarz, gdyż na sucho produkt jest dla mnie zbyt toporny do zmycia. Ale ogólnie makijaż zmywa fenomenalnie. Nawet tusz do rzęs nie ma z nim szans.

Co jest dla mnie ważne to to, że produkt mnie nie uczulił ani nie zapchał

Jestem na tak. Uczciwie polecam.