Diaderma, Karotten-Ol (Olejek marchewkowy)

Diaderma, Karotten-Ol (Olejek marchewkowy)

Beta-karoten w olejku do ciała, nadaje skórze ciepły, złocisty odcień, pogłębia i utrwala opaleniznę, redukuje zmarszczki i odmładza. Olej marchewkowy dzięki wysokiej zawartości beta-karotenu poprawia koloryt cery, nadaje ciemniejszą karnację. Pogłębia i utrwala opaleniznę. W naturalny sposób zwiększa wydzielanie pigmentu, nadając skórze ciepły, złocisty odcień. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz neutralizuje wolne rodniki. Redukuje zmarszczki, zapobiega ich powstawaniu. Intensywnie odżywia, nawilża i natłuszcza skórę. Szczególnie polecany jest dla skóry zmęczonej i wysuszonej kąpielą, opalaniem czy sauną.Produkt zawiera 7. olejków roślinnych oraz 6. wyciągów ziołowych. Jest w 100% naturalny.
Składniki:

• rumianku pospolitego
• arniki górskiej
• bagna zwyczajnego.

Ogólnie super

Moda na olejki nie mija, jest wręcz szał. Olejków coraz więcej, różne gatunki, które przetestowałam na sobie, potwierdzają tylko, że są one niezastąpione w pielęgnacji.

Olejek marchewkowy, zwany również karotenowym, daje bardzo dużo możliwości jeśli chodzi pielęgnację twarzy, szyi i ogólnie ciała. Osobiście najbardziej lubię go w formie olejku do twarzy i szyi na noc, najchętniej pod zwykły krem nocny. Zauważyłam, że również nałożony solo wchłania się szybko i nie pozostawia tłustej warstwy, w każdym nie tak jak inne, przeznaczone do pielęgnacji, ale nie tak dopracowane. Zawarte w nim wyciągi roślinne dodane do mieszaniny olejków mają również wpływ na szybsze wchłanianie się w skórę. Mam cerę mieszaną, czasem bywa normalna, ten olejek bardzo dobrze na nią wpływa.

Marchewka nie jest tu jedynym składnikiem, ponieważ oczywiście nośnikiem wyciągu z tej rośliny jest olej, tu jest ich w składzie kilka, olej sojowy i inne, jak w opisie. Dla mnie rewelacja, mieszanka olejków dających skórze nie tylko natłuszczenie, lecz również nawilżenie i delikatną zmianę koloru, poprawę kondycji i wyglądu już po niecałym miesiącu stosowania. Dodajmy jeszcze, że olejek marchewkowy został wzbogacony o wyciągi roślinne, np. z rumianku, bagna zwyczajnego itd., jak zostało ujęte to w opisie. Mamy tu do czynienia z tańszą wersją olejków Clarins, oczywiście skład jest nieco inny, ale pomysł ten sam, olejki z wyciągami ziołowymi, dobroczynnie działającymi na naszą skórę.

Olejek marchewkowy wpłynął na moją skórę bardzo pozytywnie. Zauważyłam doskonałe nawilżenie i odżywienie skóry, elastyczność, wygładzenie, ładny koloryt skóry, ładniejszą cerę. Olejek nałożony wieczorem zapewnia mi nie tylko kurację nocną, lecz również wypoczętą twarz od rana, po delikatnym zmyciu skóry. Zauważyłam też, odkąd nakładam olejek marchewkowy na noc, nie jest już mi potrzebna wielowarstwowa pielęgnacja na dzień (ale to może również zasługa wiosennej pogody), wystarczy tonik, serum i krem, skóra przez cały dzień jest nawilżona i wygładzona, nie woła o nawilżenie, makijaż wygląda na doskonale zintegrowany z moją skórą przez dłuższy czas, wieczorem po zmyciu makijażu nie wyglądam jak przysłowiowy anemik.

Ten kosmetyk znałam wcześniej, obecnie mam kolejne już opakowanie, nie wiem czy u nas można ten olejek kupić, podejrzewam, że w sklepach ze zdrową żywnością, tzw. sklepach eko będzie.

Olejek nadający ładny kolor

Olejek zakupiłam w Aptece, cena ok 30. Olejku używam rano, pare kropli na twarz w zupełności wystarczy. Po wakacjach nakładałm olejek na całe ciało, co pozwoliło podkreślić i zatrzymać opalenizne na dłużej,

Perfekcyjny????

Jestem w trakcie pierwszego opakowania.
Olejek kupilam w niemieckim rossmannie za 2,95 euro. Nie spodziewalam sie rewelacji za taka cene ... Jestem pozytywnie zaskoczona.
Olejek nakladam rano - godzine,dwie przed nalozeniem makijazu. Idealnie wspolgra z moim podkladem.

Fantastyczny

Wiadomo, że naturalna pielęgnacja jest najlepsza. Coraz bardziej staram się poznawać,, świat "olejków.
Kupiłam ten marchewkowy olejek,bo lubię mieć brzoskwiniowy odcień skóry cały rok. Według producenta przyciemnia karnację, pogłębia i utrwała opalenizne(przyda się teraz latem). Poza tym redukuje zmarszczki, nawilża i odżywia. Olejek ma 30 ml i najlepiej kupować olejek marchewkowy w tej pojemności, bo szybko traci swoje kosmetyczne właściwości. W składzie znajdziemy 7 olejków roślinnych oraz 6 ziół. Taka zróżnicowana kompozycja pachnie cudownie, poprostu jestem od tego zapachu uzależniona.
Wszystkie obietnice producenta się spełniły i dlatego z tym olejkiem nigdy się nie rozstane.
Olejek nadaje mojej skórze złocisty, naturalny odcień, bardzo dobrze nawilża, podkreśla i wzmacnia opaleniznę,ujędrnia.Używam już drugiego opakowania. Za pierwszym razem zakupiłam go w sklepie zielarski, a za drugim musiałam zamówić go w internecie, bo stał się trudno dostępny. Myślę, że wydanie tych 40 zł na ten wspaniały olejek jest opłacalne.

Wspomnienie dzieciństwa

Produkt ma za zadanie poprawiać koloryt cery. W naturalny sposób zwiększa wydzielanie pigmentu, chroni przed działaniem promieni UV i neutralizuje wolne rodniki. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, nawilża i natłuszcza skórę. Jest przeznaczony do stosowania na twarz, szyję i dekolt. W jego składzie znajdziemy oliwę z oliwek, olej ze słodkich migdałów, olej krokosza, olej z awokado oraz olej z orzechów arachidowych. Dużo dobroci, ale niestety także sporo uczulających składników i ekstraktów. Zapach jest ciężki do zniesienia, ziołowy. Ten produkt znajdował się w mojej łazience już wtedy, kiedy byłam dzieckiem. Opinie na jego temat są podzielone, ale moim zdaniem nie jest zły. Poprawia koloryt, nawilża, nie zapycha i jest bardzo wydajny. Z pewnością stosowałabym go częściej, gdyby miał piękny zapach.

Super olejek !

Mieszkam w Niemczech więc olejek zakupiłam w Niemieckiej drogerii dm. Na początku trochę się bałam bo mam skórę przetłuszcajacą sie ,ale moja mama ma suchą wiec kupilam z myślą ze jak cos to jej oddam ale polecam do każdej cery ! Olejek jest swietny super nawilża szybko się wchłania nadaje fajnie lekki kolorek, fajnie łagodzi zmiany na twarzy i jest baaaaardzo wydajny po prostu rewelacja ! Dużo osób narzeka że brudzi wszystko dookoła i że opakowanie niepraktyczne. Jeżeli nie umiecie używać to nie używajcie i nie wpisujcie głupot. Każdy kosmetyk można rozsypać/rozlać jeżeli nie potrafi się do niego zabrać.

nie - dla wrażliwych nosów i alergicznych cer

Nie mogę stosować tej mieszaniny kilku naprawdę fajnych olejów. Robiłam podejście parę razy, ale po najdłużej pół godzinie musiałam zmywać. Duszący orientalny zapach - z początku całkiem przyjemny - wywoływał ból głowy. Oleje, marchewka i olejki eteryczne w składzie nie mają takiego zapachu, obawiam się, że tajemniczy składnik określony jako "flavor (aroma)" jest winowajcą. Producent nie podaje, co kryje się pod tym określeniem.

Nie wiem więc niestety jak kosmetyk działa. Miałam nadzieję na załągodzenie suchości i wyrównanie kolorytu cery. Zapach jednak dla mnie nie do pokonania.

Olej zawiera kilka uczulającyh składników: kumarynę, aldehyd heksylocynamonowy, alkohol cynamonowy, benzoesan benzylu, olejki eteryczne.
Alergicy mogą też reagować na obecne w kosmetyku ekstrakty z rumianku, a nawet szałwi, arniki czy oczaru.

Ciekawostka: aplikacja Cosmetic Scan pokazała mi stary skład!. Dawniej kosmetyk zawierał mnóstwo parabenów, w tym zabroniony od paru lat w UE isopropylparaben. Teraz parabenów nie ma (chyba, że w ilości której nie ma potrzeby ujawniać)

OMG jak ja go nie lubię!

Jak zwykle kupiłam niby to taki bestseller który okazał się niewypałem.

:( - strasznie tłuści (wszystko dookoła, włączni z ubraniem)
:( - natłuszcza skórę a nie nawilża
:( - migruje na twarzy - spływa do oczu (co strasznie piecze i powoduje ich podrażnienie) oraz na szyję (brudząc ubranie)
:( - zapycha!
:( - rozszerza pory
:( - zapach też jest ciężki i nieprzyjemny
:( - opakowanie - ciężko je odkręcić tłustymi dłońmi, cięzko wydobyć odpowiednią ilość kosmetyku, zawsze na dłoń wylało się za dużo
:( - nie redukuje zmarszczek, co obiecuje!
:( - nie odżywia ani nie nawilża, co obiecuje
:( - ciężko dostępny

Nie mogłam go dłużej używać na twarz. Zużyłam go do nóg, na chwilę przed prysznicem, bo brudził wszystko dookoła, więc nawet nie mogłam usiąść na krześle. Masakra jakaś.

Klasyk z niemieckiej półki

Olejek ten skusił mnie podczas dłuższego pobytu w Niemczech z uwagi na swój skład- same naturalne oleje i nic więcej. Brzmi naprawdę dobrze. Testowałam go do codziennej pielęgnacji na noc jak i doraźnie. Jest naprawdę ok. Jednak w sytuacji gdy moja cera jesienią czy zimą dramatycznie się wysusza to nie jest wystarczający. Jednak jest świetnym uzupełnieniem jakiegoś półtlustego kremu na noc. Z kolei latem jest idealny by dać się odprężyć spalonej słońcem twarzy.
Na pewno nie jest to produkt do brązowienia skóry ;P Jedyne co porafi brązowić to ręczniki nim się nie wchłonie.
Przeszkadza mi w nim tylko duszący babciny zapach. Jednak to chyba kwestia gustu- zapachy chanela zawsze waliły mi tanim kioskiem z czasów komuny xD No i opakowanie jest nieporęczne. Przelałam go do buteleczki z kroplomierzem po innym olejku do twarzy.
W Niemczech w porównaniu z Polską kosztuje dosłownie grosze.

Dodaje fajnego kolorytu cerze

Diaderma, Karotten oprócz ekstraktu z marchwi ma w składzie wyciąg z wielu popularnych ziół tj . mi. in. , arniki, rumianku, oczaru wirginijskiego oraz wit. A. Olej z marchwi pomaga skórze znormalizować wydzielanie sebum. Olejek marchewkowy dzięki znacznej zawartości beta-karotenu poprawia kolor skóry, nadaje ciemniejszą karnację skórze oraz utrwala opaleniznę.Zwiększa wydzielanie barwnika w skórze, nadając skórze promienisty wygląd. Olejek zapewnia częściową ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz skutecznie działa na wolne rodniki (skóra wolniej się starzeje). Olejek zmniejsza powstawanie zmarszczek i wygładza skórę.

zlota i nawilzona cera

Bardzo lubie ten olejek, skora jest po nim gladka i lekko brazowa (nie marchewkowa), ma przyjemny zapach i dobrze nawilza skora. Jednak nie nalezy przesadzac z jego iloscia, wystarcza dwie kropki na mokra, zwilzona woda twarz. Uzywam go przed spaniem.

Polecam wszystkim, nawet moj chlopak mi podkrada :)

Ilość zużytych opakowań: 5 male

Aromaterapia^^

Produktu tego się bałam. Myślałam, że moja skóra będzie po nim marchewkowa^^ Ale nic takiego się nie stało.

Uwielbiam jego zapach...jest taki...babcino-pudrowo-chanelowy :P Ale super przyjemnie się go używa. Wystarczy kilka kropel żeby doskonale wypielęgnować twarz. Fajnie używa mi się go w wakacje, zamiast kremu na noc. Zapewnia złoty blask skórze (nie, to nie samoopalacz, ale poprawia lekko koloryt cery), doskonałą gładkość, zmniejsza zaczerwienienia...

Doskonały olejek. Niestety przy regularnym stosowaniu troszkę rozszerzył mi pory i zapchał... :( Ale od czasu do czasu jako taki dodatek do pielęgnacji podstawowej sprawdza się dużo lepiej niż dużo droższy olejek z NUXE.

Mam cerę normalną, z lekką tendencją do przesuszeń w zimie i minimalnego błyszczenia noska w lato. Do cery tłustej myślę, że będzie zbyt bogaty- suchej nie odzywi odpowiednio. Do normalnej jest fajny, używany raz na kilka dni :)

Ach i jest ogromnie wydajny. jedna kropla wystarczy do rozprowadzenia na wilgotnej buzi. Fajnie się też łączy z żelem hialuronowym.

Używam tego produktu od: trzech lat