Dax Sun, Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała do każdego rodzaju karnacji

Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała. Innowacyjna skoncentrowana formuła, naturalna opalenizna, 100% naturalny składnik brązujący, każdy rodzaj karnacji.
Innowacyjna, unikalna formuła samoopalacza zamknięta w skoncentrowanych kroplach, gwarantuje perfekcyjny i unikalny kolor opalenizny. Pozwala łączyć działanie samoopalacza z ulubionymi kosmetykami do pielęgnacji oraz indywidualne dopasować odcień opalenizny do rodzaju karnacji. Dzięki precyzyjnej aplikacji można intensyfikować efekt od delikatnego muśnięcia skóry słońcem, po głęboki, złoto-brązowy koloryt. Zawiera innowacyjną formułę DHA, która przyspiesza zmianę kolorytu skóry oraz niweluje ryzyko powstawania smug. Nie brudzi ubrań.
Przebadany dermatologicznie.

koloryzujące
w butelce
olejek
<50ml
Skóra
normalna

Najlepszy samoopalacz drogeryjny

Produkt kupiłam dzięki promocyjnej cenie.
Zapach, oraz konsystencja- bardzo mi się spodobała. Po użyciu, okazało się, że opalenizna jest naturalna, długo się utrzymuje a sam produkt łatwo rozsmarować - charakterystyczny zapach samoopalaczy nie istnieje w tym przypadku. Oczywiście jak nasza skóra nie jest odpowiednio przygotowana do samoopalacza lub zwyczajnie przesadzimy z jego ilością to efekt będzie tragiczny.
Zakupiłam nowszą wersję olejku- z pompką. Produkt ma ładne opakowanie, jest wydajny a do tego kosztuje ok. 25 zł. za 30 ml. Opakowanie jest bardzo wydajne, wystarczy na okres wiosna jesień - z uwagi na krótki termin przydatności inne samoopalacze nigdy nie były przeze mnie zużyte w całości,

Świetne do twarzy

Dotąd nigdy nie używałam samoopalacza do twarzy, bo się bałam efektu. Krople można dozować wg upodobań, więc zaryzykowałam. Dodaję 1-2 krople do kremu do twarzy i to wystarczy. Stosuję tylko rano, po kilku dniach skóra jest jak muśnięta słońcem, letnia opalenizna jest przedłużona, wygląda bardzo naturalnie. Później nie trzeba stosować kropli codziennie, wystarczy raz na kilka dni, aby podtrzymać efekt, ale nie przesadzić z kolorem. Wreszcie zimą nie będę mieć bladych policzków.
Cera wygląda promiennie, zdrowo, ma równomierny koloryt, nie trzeba stosować podkładu.
Krople nie zapychają, ładnie się wchłaniają, zmywają się równo, nie ma po nich smug. Są bardzo wydajne przy stosowaniu tylko na twarz. I nie czuję na sobie tego typowego dla samoopalaczy zapachu.
Trzeba tylko pamiętać, żeby szybko umyć ręce po zastosowaniu, bo zostaje żółtawy ślad.

Najlepszą i jedyną recenzją dla mne jest pytanie mojej mamy po 4 tygodniach jak wróciłam z wakacji z ciepłych krajów (dodam że po powrocie zaczęłam stosować krople) - Jak to możliwe że jesteś w dalszym ciągu tak opalona ?? - tak , tak naprawdę polecam wszystkim po powrotach z wakacji , po lekkiej opalenizne albo takim którzy chcą nabrać kolorytu - dla mnie rewelacja . Stosowałam już olejek z Bielendy , olejek z Collstara i nic - a tu mega zaskoczenie - uwielbiam ten kolor i to jak naturalnie wygląda . Nakładam tak jak zaleca producent na krem na noc od 6 do 8 kropelek , rozprowadzam na całą twarz a rano budzę się z piękną włoską opalenizną .Polecam do tego rewelacyjny balsam do ciała z Effektimy

Zlotoooo

Zakupiłam ten olejek po obejrzeniu wielu pozytywnych opinii na aplikacji Rossmanna i oczywiście tam też kupiłam kosmetyk.

Krople znajdują się w szklanym opakowaniu.

Opakowanie wyposażone jest w pipete do nabierania produktu, co daje duża wygodę.

Krople maja ładny zapach tak jakby migdałowy.

Sposób aplikacji jest niezwykły. Mieszamy kilka kropel olejku z ulubionym kremem czy balsamem, dokładnie mieszany, smarujemy Cialo i gotowe.

Pierwsze efekty są już po 2 godzinach od aplikacji.

Aplikacja jest bardzo prosta i nie powoduje ssmug czy nierówności.

Efekt jest wręcz natychmiastowy.

Dax Sun kropelki samoopalające

Zazwyczaj nie lubię używać samoopalacza dlatego, że do tej pory musiałam rezygnować ze swojego ulubionego balsamu lub kremu do twarzy na rzecz kosmetyku brązującego. I tu właśnie przychodzi produkt na który czekałam, kropelki świetne, mieszam z ulubionymi kremami i dawkuje zależnie jak duży chce efekt! Nie uczula, nie śmierdzi i nie zmienia konsystencji balsamu czy kremu/ olejku. Nie robi plam ani smug, mega łatwo się miesza. Opalenizna jest złocista i naturalna. Po prostu rewelacja!!!! Szkoda tylko ze dość wysoka cena za taka pojemność :(

Krople słoneczka w butelce

Uwielbiam kiedy skóra jest muśnięta zdrową opalenizną. Latem jednak chronię moją skórę filtrem 50 i jest poprostu biała do reszty ciała. Dlatego krople spadły mi z nieba. Skóra po aplikacji wygląda na zdrową, musnietą ale nie pomarańczową czy zbyt mocno opaloną. Efekt jest taki jak oczekiwałam. Podoba mi się aplikacja gdzie mieszamy krople z kremem. Używam niemal każdego dnia i nie ma mowy o przesadzeniu.

Przydatne dla bladziochów

Krople do opalania kupiłam po pozytywnych recenzjach znalezionych w internecie. I całkiem nieźle trafiłam. Krople rozprowadza się z dodatkowym porduktem, np balsamem do ciała, dzięki czemu nie ma możliwości powstania smug. Niestety jak każdy samoopalacz czuc jego zapach. Krople delikatnie opalają, z dnia na dzien jednak opalenizna jest coraz bardziej widoczna. Ja zazwyczaj stosuje je okolo tygodnia az uzyskam porzadana opalenizne (stosuje 6-8 kropli). Opalenizna jest bardzo ladna, naturalna. Dla takich bladziochów jak ja jest idealny. Opalam nim nogi poniewaz one nigdy sie nie opalaja i wiewcznie sa białe. Polecam

Super dla mojej bladej karnacji!

Od zawsze chciałam spróbować jakiegoś samoopalacza, jednak z moją jasną karnacją bałam się, że efekt będzie zbyt intensywny, zbyt pomarańczowy, nierównomierny... Zawsze znajdywałam argumenty by w końcu nie kupić oglądanego kosmetyku samoopalającego. Aż znalazłam te kropelki...
Mogę sama zdecydować jak bardzo ma być widoczny efekt. Dodaje do ulubionego balsamu, więc zapach nie jest problemem. Nie ma smug, równomiernie się zmywa. W końcu bez spalenia się na słońcu mam ładna (nie czerwoną XD) opaleniznę!

5/5 świetny

Mam jasną karnacje i używałam wielu preparatów do twarzy i ciała żeby ocieplic i zrobić efekt lekkiej opalenizny (zakrywa mi naczynka i bardzo jasny odcień karnacji). Te krople są świetne. Zarówno do uzyskania lekkiej i naprawdę sniadej (!!!) karnacji. Trzeba używać rozważnie. Ale nie ma smug, nie ma przebarwień, nie ma rudego odcienia. Zmywa się równomiernie. Super są :) kupiłam w Rossmann.

rewelacyjny

Po dax sun sięgnęłam, żeby wyrównać koloryt skóry twarzy....niestety mam plamy, nie opalam się i dodatkowo używam kremów z filtrem..
Bardzo podoba mi się sposób aplikacji, ponieważ miesza się go z kremem lub jak w moim przypadku olejkiem do twarzy. Jest do każdej karnacji, intensywność uzyskujemy poprzez dobranie odpowiedniej ilości kropli, ja użyłam czterech....i moja cera nabrała ładnej, zdrowej opalenizny:), kosmetyk bardzo wydajny i wygodny w użyciu.