Revers Cosmetics, Hemp Seed Oil & CBD, Regenerujące serum do włosów z naturalnym olejem konopnym z CBD

Zamknięte w ciemnej, szklanej buteleczce serum z naturalnym olejem konopnym CBD stworzone do intensywnej terapii zniszczonych, wymagających natychmiastowego wzmocnienia włosów. Bogactwo naturalnych olejów roślinnych i składników aktywnych sprawia że włosy stają się błyszczące i elastyczne, odzyskują blask i zdrowy wygląd na długi czas bez ich obciążania. Bezpieczny dla każdego rodzaju włosów w szczególności osłabionych i suchych. Skład przyjazny weganom.
Ciemna buteleczka chroni nasze serum przed promieniami słonecznymi, dzięki czemu produkt zachowuje swoje najcenniejsze właściwości na długi czas.
Atomizer ułatwia wygodne i precyzyjne użycie kosmetyku.

Olej z konopi z CBD chroni końcówki włosów przed rozdwajaniem. Posiada silne właściwości regeneracyjne, a także wpływa stabilizująco i łagodząco na skórę głowy. Reguluje nadprodukcję sebum, a także łagodzi podrażnienia i zmniejsza swędzenie skóry głowy.
Olej arganowy wzmacnia cebulki, zapobiega wypadaniu włosów, regeneruje ich rozdwojone końcówki, nawilża skórę głowy, przywraca włosom połysk i blask.
Olej makadamia ułatwia rozczesywanie i stylizację włosów. Nawilża, wygładza i zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami i przesuszeniem. Reguluje pracę gruczołów łojowych i zapobiega nadmiernemu wydzielaniu się sebum. Dodatkowo regeneruje cebulki włosów, dzięki czemu włosy rosną mocniejsze i mniej wypadają.
Olej rycynowy pobudza mikrokrążenie krwi w skórze głowy. Powoduje to, że cebulki włosowe są lepiej odżywiane i włosy szybciej rosną. Przywraca skórze głowy właściwe pH. Przeciwdziała infekcjom skóry głowy oraz mieszków włosowych, zapobiega powstawaniu łupieżu. Zdrowa, zadbana skóra głowy pozwala włosom intensywniej rosnąć. Olej rycynowy obfituje również w przeciwutleniacze, które wspomagają produkcję keratyny – głównego budulca włosów.

wygładzające, regenerujące / odbudowujące, nawilżające, odżywiające, przyspieszające porost włosów
w butelce, w sprayu
bez silikonów
serum

Do olejowania tak, na końcówki nie.

Serum nie sprawdziło mi się na końcówkach włosów, chociaż dawałam go niewielką ilość. Pasma momentalnie były zlepione, tłuste, jakbym nie była ich tydzień. Zużyłam go do olejowania, jako serum na całą noc i tak było okej, włosy były wygładzone, nawilżone, nie puszyły się.

Konsystencja: serum jest bardzo tłuste, oleiste, jakbym miała oliwę w buteleczce

Działanie: z początku używałam to do końcówek, ale do tego nie sprawdziło mi się, pomimo małej ilości strasznie oblepiło mi włosy, zrobiły się strąki, nawet w dotyku po osuszeniu było czuć tłustość. Odstawiłam go i tak stało kilka miesięcy, w końcu zaczęłam go zużywać do olejowania włosów, tutaj nawet mu wyszło. Włosy były miękkie, gładkie, ale nie ulizane czy tłuste.
Chociaż nie zużyłam go tak jak zalecał producent, to udało mi się go wykończyć w inny sposób by nie zmarnować kasy. Znalazłam go w jakimś boksie kosmetycznym, drugi raz sama z siebie nie kupiłabym go ponownie.

Zapach: delikatny, dla mnie mało wyczuwalny

Opakowanie: szklana, ciemna buteleczka z pompką, która dozuje prawie do dna, ostatnie 2 użycia wylałam sobie normalnie na dłoń.

ulubiony bardzo wydajny

Doskonałe serum, które było ze mną bardzo długo używałam wtedy kiedy na prawdę moje włosy tego potrzebowały .
Sprawdzało się perfekcyjnie, nawilżało moje włosy dogłębnie aż po same końce, nie puszyły się, nie elektryzowały, były wygładzone, takie ładne, proste jak z reklamy a w dodatku takie delikatne w dotyku, miłe.

Bardzo fajny produkt

Produkt zamknięty jest w ciemnej szklanej buteleczce, dzięki czemu chroni serum przed promieniami słonecznymi, a przez to kosmetyk zachowuje swoje pielęgnacyjne właściwości.Wygodny atomizer ułatwia aplikacje produktu na włosy.Serum jest bardzo wydajne- wystarczą dwie- trzy pompeczki na moje końcówki. Na początku nałożyłam serum na suche końcówki włosów i niestety mi się nie sprawdził, ponieważ bardzo przetłuścił mi włosy, za drugim razem użyłam serum do olejowania włosów- zostawiłam go na cały dzień, a później umyłam włosy szamponem i odżywką. Włosy po tym zabiegu były mięciutkie, pachnące i nie elektryzowały się. Polecam wypróbować i nie zrażać się jeśli coś od razu nie wyjdzie :)

Serum do włosów

Serum do włosów, bardzo wydajne, wystarczy odrobinka na włosy. Ja stosuje mieszając z odżywka do włosów. Malutka buteleczka 50 ml mimo to wystarczy na długo. Jest do każdego typu włosów. Odradzam stosować duża ilość na suche włosy ponieważ bardzo tłuści włosy.

Hm... Ciężko powiedzieć

Po moim pierwszym użyciu powiedziałam "już nigdy więcej". Użyłam tego serum na suchych włosach i nie polecam. Włosy wyglądały na tłuste! Polecam stosować go jednak na mokre włosy, do olejowania lub dodając do swojej ulubionej maski.

coś nie halo

Wszechobecny olejek cbd jakoś mnie nie "jara" w żadnych kosmetykach, serum to dostałam w Beglossy.
Przy pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona, używam do odgniatania sucharków (po stylizatorze - kręcone włosy) i za pierwszym razem był super, świetnie się odgniotły włosy i piękny zapach, za drugim razem coś poszło nie tak, zapach typowego oleju, włosy wyglądają na tłuste, spróbuję jeszcze jednego podejścia, może do olejowania wypróbuję, ale chyba coś nie tak z nim, nie wiem czy się polubimy.

Jest super

Olejek jest genialny ! Co prawda, użyłam go dopiero 2 razy, ale już widzę efekty. Używam go do olejowania włosów, nakładam na noc na włosy, rano dokładnie zmywam szamponem, jestem bardzo zadowolona. Moje włosy wyglądają na bardziej zdrowe i mają więcej blasku.