Oriflame, Love Nature, Shampoo Bar Avocado Oil & Chamomile (Szampon do włosów w kostce z olejkiem z awokado i rumiankiem)

Love Nature oferuje teraz nowy, sprytny sposób na umycie włosów dzięki pierwszemu szamponowi w kostce od Oriflame! Formuła o smakowitym zapachu olejku z awokado i rumianku jest biodegradowalna i nie zawiera silikonu. Odżywia i oczyszcza wszystkie typy włosów. Ponieważ jedna kostka szamponu starcza na dwa razy dłużej niż butelka szamponu o pojemności 250 ml, to pozwala ona oszczędzać wodę, pieniądze, a także zmniejsza zużycie plastiku! Należy przechowywać ją w suchym miejscu.

bez silikonów, bez parabenów, zapachowa, bez SLS i SLES, bez alkoholu
w kostce
Skóra głowy
normalna
do włosów normalnych, do włosów przetłuszczających się
oczyszczające

Całkiem ok

Moje włosy: cienkie, gęste, sięgające za ucho, myte co dwa dni. Kupiłam w październiku 2021 r. na Vinted za 10 zł. Kostka waży 75 g. Żółty kolor i rumiankowy zapach. Wg producenta ma zastąpić dwie butelki szamponu o pojemności 250 ml (łącznie 500 ml). Starłam cały szampon na tarce. Myłam metodą kubeczkową (jedna płaska łyżka ze 100 ml ciepłej wody). Olej z awokado i ekstrakt z rumianku na końcu składu. Dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Nie ma wpływu na przetłuszczanie (nie opóźnia ani nie przyspiesza).