Cztery Pory Roku, Regenerujący balsam do ciała `Adaptogen rozmarynowy & Olej konopny`

Regenerujący balsam do ciała to doskonały efekt wygładzenia i wzmocnienia bariery ochronnej skóry. Zawiera inulinę, która wspiera mikrobiom skóry utrzymując ją w dobrej kondycji. Naturalny adaptogen w postaci hydrolatu z rozmarynu, wspomaga walkę z wolnymi rodnikami, opóźniając procesy starzenia. Olej konopny natłuszcza i pozostawia skórę jedwabiście gładką w dotyku.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Inulina – naturalny prebiotyk, wzmacnia mikrobiom: naturalną barierę ochronną skóry

Adaptogen - hydrolat z rozmarynu – wzmacnia i stymuluje odnowę komórek, poprawia zdolność skóry do samoobrony oraz znacznie zwiększa jej odporność

Olej konopny – nawilża, regeneruje i chroni skórę

bez parabenów, zapachowa
w tubie
bogate
normalna
balsamy
natłuszczające, regenerujące, nawilżające, wygładzające

Zaskakująco dobry balsam

Ten produkt kupiłam ze względu na skład, które marka CPR zaczyna coraz bardziej udoskonalać. Kibicuje im i czekam na więcej kosmetyków :D

Balsam zamknięty jest w tubie która jest odpowiednio elastyczna i nie ma problemów by z niej wyciskać produkt. Sama konsystencja jest zbita i nie spływa, nie bieli skóry ani trochę i gładko rozprowadza się po ciele. Ma świetny, świeży zapach który chwilę zostaje na skórze i umila samo użytkowanie. Trochę kojarzy mi się z ogórkiem, jest naprawdę fajny.

Mam wrażliwą skórę i wiele balsamów potrafi wywołać u mnie zaczerwienienie - ten tego nie zrobił. Mam wrażenie że skóra po nim jest niemalże natychmiastowo ukojona, złagodzona, pokryta ochronną, przemiłą warstewką. Balsam szybko się wchłania i absolutnie nie tłuści ani nie lepi się, pozostawia na skórze miłe, aksamitne uczucie. Ma się wrażenie, że już po pierwszej aplikacji skóra jest w lepszym stanie. Czuć nawilżenie i to zdecydowanie. Zużyłam całą tubkę i w mojej opinii ma działanie wzorowe. Skóra jest miękka, gładka, idealnie nawilżona i aksamitna w dotyku. Nie mam wymagającej skóry, jej typ określiłabym jako normalna. Dla mnie produkt jest jak najbardziej wystarczający i spełnia moje oczekiwania. Zdecydowanie kupię go ponownie.