Pariens, Wonder Eye Cream (Cudowny krem pod oczy)

Pariens, Wonder Eye Cream (Cudowny krem pod oczy)

Intensywnie odżywczy krem pod oczy o bogatej, komfortowej formule. Zawiera wysokie stężenie składników aktywnych o silnych właściwościach przeciwzmarszczkowych, wygładzających, redukujących opuchliznę oraz poprawiających koloryt skóry pod oczami. Wielozadaniowy kompleks składników aktywnych zawartych w Wonder Eye Cream stymuluje odnowę skóry wokół oczu, a aksamitna konsystencja kremu doskonale przygotowuje skórę pod okiem do nałożenia korektora i przedłuża jego trwałość.
91% składników pochodzenia naturalnego.

Ciekawy balsam pod oczy

Nie wiem czy powinnam tak szybko formułować recenzję, bo kremu używam dopiero od kilku dni. Być może dodam kolejną (o ile można tak zrobić), ale już po kilku miesiącach. Krem zamówiłam z sympatii do Gosi, która tworzy tę markę wraz z mężem, byłam bardzo ciekawa, ale też z potrzeby skóry. Z całej linii zdecydowałam się póki co tylko na krem pod oczy. Moja strefa pod okiem jest najtrudniejszym obszarem mojej twarzy nie licząc dużej ilości rozszerzonych porów. Jakiś czas temu zaczął się u mnie robić obrzęk limfatyczny w strefie pod okiem i mam takie wypukłe poduszki pod oczami, cienką skórę, kilka głębszych zmarszczek i absolutnie żaden korektor nie wygląda dobrze pod moim okiem, nawet korektor Artdeco (polecany przez Gosię) - od razu sachara, wszystko wchodzi w zmarszczki, a przypudrowanie tego obszaru grozi katastrofą (nawet specjalnym pudrem pod oczy), mam 36 lat i taki problem. Przechodząc do kremu marki Pariens... przygoda z nim zaczęła się dużymi oczekiwaniami, potem przyszła przesyłka (szybka dostawa) i nastąpiło chwilowe rozczarowanie, ale tylko dlatego, że krem w transporcie rozlał się i wyciekł dookoła nakrętki, wszystko się lepiło. Powycierałam to i doprowadziłam słoiczek do normalności, ale straciłam przy tym wiele porcji kremu. Napisałam od razu do firmy maila wysyłając zdjęcia. Z tego miejsca chcę zaznaczyć, że reklamacja została szybko rozpatrzona bardzo pozytywnie i jestem zadowolona z naszych ustaleń. Firma przeprosiła za zaistniałą sytuację i jest ok. Krem ma bardzo lepką konsystencję, ładny zapach. Nakłada się go w malutkich ilościach i już teraz wiem, że jest bardzo wydajny więc cena jest dla mnie zrozumiała i jestem w stanie ją zaakceptować. Kremu więcej nakładam na noc, malutko z rana. Po nałożeniu strefa pod okiem dosyć mocno się błyszczy i na początku lekko lepi. Nie mogłabym się nim smarować nie robiąc później makijażu więc dla mnie krem ten jest typową pielęgnacją pod makijaż, bo bardzo wolno się u mnie wchłania, pozostawiony bez makijażu dopiero po kilku godzinach przestaje się błyszczeć. Natomiast w połączeniu z korektorem i pełnym makijażem daje już teraz dobry efekt i po kilku dniach widzę poprawę obszaru pod okiem. Nie jest jeszcze idealnie, ale nie wiem czy kiedykolwiek będzie, bo krem to krem - nie zlikwiduje mojego obrzęku. Myślę, że gdybym nie miała takie problemu to krem ten byłby idealną pielęgnacją pod makijaż, lekko wygładza i znika przesuszenie. Jestem ciekawa czy zadziała przeciwzmarszczkowo. Sumarycznie jestem póki co zadowolona i cieszę się z zakupu. Korektor pod okiem wygląda u mnie lepiej aniżeli wcześniej odkąd zrobił mi się ten obrzęk, mam też podkrążone oczy z niewyspania z racji wybudzania się w nocy, bo mam małe dzieci. Wcześniej używałam innych kremów pod oczy, np. polecanego przez Gosię Nacomi czy Lynia, ale zero dobrego efektu u mnie. Szczerze polecam i mam ochotę na inne kosmetyki Pariens.