Always, Ultra Secure Night Extra, Podpaski higieniczne ze skrzydełkami na noc rozmiar 5

Kategoria
Marka
Cena PLN 10.99

Always Ultra Super Night Light - podpaski higieniczne
Dzięki potrójnej ochronie Always nie musisz iść na kompromis w kwestii nieprzerwanego snu: podpaski Always Ultra Secure Night Extra ze skrzydełkami zostały zaprojektowane z 3 zabezpieczeniami, dzięki czemu nie musisz budzić się, aby sprawdzić, czy podpaska przecieka lub by zmienić ją w środku nocy. O 9% większy przód i o 85% większy tył (w porównaniu z Always Ultra Normal) w połączeniu z technologią LeakGuard zapewniają pełną ochronę, zapobiegając przeciekaniu podczas nocnych krwawień. System InstantDry wchłania wilgoć w kilka sekund i utrzymuje ją z dala od Twojej skóry. Podpaski są wyposażone w technologię OdourLock, która neutralizuje przykre zapachy, dzięki czemu możesz czuć się świeżo i czysto.
Zatwierdzone dermatologicznie przez organizację Skin Health Alliance.

ochronne
bezzapachowa
pakiet
podpaski, wkładki, tampony

Spokojna noc

Ze względu na obfite miesiączki, używam podpasek chłonnych i długich - te takie są. Używam ich zarówno na noc, jak i za dnia.

Always Ultra Secure Night Extra to najdłuższe podpaski, z jakimi miałam styczność, zajmują praktycznie całą bieliznę i odpowiednio się jej trzymają. Skrzydełka są czepliwe, a klej porządny, dzięki czemu podpaska się nie zwija, nie osuwa, a zostaje na miejscu, w którym została przyklejona, a poza tym są wyjątkowo chłonne. Nosząc tę wersję Alwaysów, jeszcze mi się nie zdarzyła żadna przykra wpadka - pod tym kątem jest to niezawodny zawodnik! Ale na tym kończą się plusy. Najpoważniejszym minusem są odparzenia, które zdarzają się przy noszeniu Alwaysów z siateczką ochronną. Działa to na zasadzie "coś za coś" - ochrona przed przeciekaniem w zamian za dyskomfort przy codziennym noszeniu. Drugim minusem jest cena, którą jednak mogę zrozumieć (w końcu popularna marka).

Najlepsze

Ze względu na obfite miesiączki w ciągu dnia muszę używać podpasek przeznaczonych na noc. Przetestowałam wszystkie możliwe produkty i dopiero podpaski Always okazały się strzałem w dziesiątkę.

Są jedyne , które zapewniają mi pełną ochronę i komfort kiedy przebywam poza domem. Nie odklejają się, nie zwijają, nie przesuwają - co niestety miało miejsce podczas stosowania podpasek innych firm.

Nie muszę przejmować się tym, czy podpaska nie przeciekła i nie paraduje przypadkiem z plamą na tyłku. Jestem zachwycona produktem i używam go regularnie co miesiąc.

Łatwa dostępność, częste promocje są kolejnym plusem .

Najlepsze na noc.

Cześć!

Moim zdaniem podpaski Always to numer jeden wśród wszystkich podpasek.

Dlaczego je lubię?

+przede wszystkim nie są perfumowane
+chłoną bardzo dobrze, tak jak obiecuje producent [chodzi mi o pierwsze dwie noce , wszystko oczywiście zależy od kobiety i obfitości jej okresu]
+skrzydełka w ogóle się nie odlepiają
+są dobrej długości na noc
+dobrze sprawdzają się przy pierwszych dniach okresu - nawet w dzień jak byłam w domu i mogłam sobie pozwolić na taką długość
+ nie przemakają
+ nie zbijają się na środku
+ komfortowe, cienkie

To najbezpieczniejsze podpaski na noc jakie używałam. Są długie, ale przy tym bardzo komfortowe, praktycznie nie wyczuwalne. I bardzo chłonne. REWELACJA.

Co za wielkość

No powiem szczerze, że są olbrzymie. Noszenie ich to faktycznie taki mini pampers ale są tak cieniutkie, że nie ma problemu ze odznacza się w połowie pośladków. Bardzo bezpieczne i cienkie aż ciężko było pierwszy raz im zaufać. Podpaski reklamowane są na noc ale spokojnie można je nosić w dzień. Co prawda wolę te grubsze ale widzę, że nie ma zadncy obaw. Jedyny minus jaki dostrzegam to nie można ich nosić za długo i za często pod rząd bo mogą lekko odparzyć newraligiczne miejsca. Nie wiem czy to wina skrzydełek czy siateczki. Trudno mi stwierdzić.
Podoba mi się ich opakowanie, to że każdy ma osobne opakowanie idealne do torebki czy schowka.
Cena nie zachęca do zakupu ale po wypróbowaniu zmienia się nasze nastawienie.
Wg mnie to super ze producent myśli o różnych potrzebach kobiet. Każdy zdaje sobie sprawę że miesiaczkujemy różnie. Są bardzo obfite które nas przerażają ze względu na złe sampoczucie i strach przed plama. Pod tym względem myślę że always rozwala konkurencję

Fajny pampers

Najlepsze podpaski jakie istnieją! Jeśli masz obfity okres, a nie chcesz martwić się niespodzianką w spodniach to będą dla ciebie idealne podpaski. To chyba najdłuższe podpaski jakie są dostępne na polskim rynku. Nosząc je ma się wrażenie chodzenia w fajnym pampersie. Sprawdzą się idealnie w nocy, ponieważ nie przepuszczają, więc można spać spokojnie bez żadnego ryzyka.

Jeżeli chcesz czuć się swobodnie, to na pewno nie z nimi...

Niestety od zawsze męczę się obfitymi miesiączkami. Nawet ciąża tego "nie wyleczyła" jak też zapewniali mnie lekarze. Dlatego też wybrałam rozmiar 5. Niestety podpaski totalnie nie nadają się na obfite miesiączki. Czuć je i czuję się w nich niekomfortowo. Co prawda nie przeciekały, ale po godzinie czułam się jakbym miała "pełną pieluchę".

Najlepsze

Always towarzyszą mi od samego początku i tym razem również się nie zawiodłam. Moim wcześniejszym ulubieńcem był rozmiar 4 ale gdy tylko zauważyłam w drogeri rozmiar 5 od razu kupiłam i muszę przyznać że są cudowne. Dla niektórych mogą być za długie ale myślę że każda kobieta powinna je wypróbować bo przy tych podpaskach noc to przyjemność, zero przecieków.