Yope, Bounce My Hair, Balance, Odżywka do włosów z emolientami

Średnia ocena: 4.81/5

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 1.00/5

Cena PLN 30.00

Każdego dnia zmiękcza włosy i ułatwia rozczesywanie. Jest lekka, nie obciąża nawet cienkich lub przetłuszczających się włosów. Rano łatwo je ułożysz i cały dzień będziesz wyglądać świeżo!
Zapobiega wysuszaniu końcówek. Wspomaga ochronę włosów. Z wygładzającym kompleksem emolientowym . Błyskawicznie domyka łuski włosa, zapobiegając wysuszaniu się końcówek po intensywnym oczyszczaniu.

lekkie
Skóra głowy
przetłuszczająca się
do włosów przetłuszczających się
nawilżające, oczyszczające, regenerujące
bez SLS i SLES, bez silikonów, bez parabenów
z pompką, w butelce

Super odżywka, która nie przeciąża cienkich włosów

Jedna z lepszych emolientowych odżywek, które miałam.

• Skład: w składzie przeważają emolienty, ale są tam też proteiny oraz delikatny dodatek humentantów. Świetna równowaga dla nisko- i średnioporów.

• Konsystencja: dość lekka konsystencja jak na odżywkę. Jest dość wodnista. Zapach ma dość męski, ale tym samym elegancki. Bardzo mi się podobał.

• Wydajność: odżywka jest bardzo wydajna. Wystarczyła mi na 3 miesiące użytkowania naprzemiennie z inną.

• Opakowanie: bardzo jakościowy plastik, natomiast mam zastrzeżenia do samej pompeczki, która ma bardzo wąską dziurkę. Bardzo lubiła się zapychać przez co odżywka czasami strzelała po całej łazience (lub potrafiła dać w twarz).

• Obietnice producenta: zostały spełnione. Odżywka faktycznie nie obciąża nawet bardzo ciężkich włosów. Zauważyłam piękne wygładzenie, odżywienie, odżywka dała mi niesamowitą taflę na włosach przy czym nie strączkowała ich.

• Czy wart ceny?: w cenie promocyjnej zdecydowanie warto spróbować. Ja z pewnością do niej jeszcze wrócę, bo był to dla mnie game changer w pielęgnacji włosów.

Kiepska

Zachęcona opiniami zakupiłam tę odżywkę i szczerze przyznam, że z moimi włosami nie zrobiła nic. Mam włosy niefarbowane, delikatne, cienkie i rzadkie - taki puch. Spodziewałam się chociaż jakiegokolwiek dociążenia i wygładzenia, ale niestety. W tej samej cenie można kupić o wiele lepsze produkty. Chyba już nie sięgnę po żaden produkt do włosów tej firmy.

Zwyczajna odżywka o dosyć nietypowej konsystencji jak na kosmetyk tego typu. Na swoich średnioporowatych włosach efekty zauważyłam dopiero, jak zaczęłam ją solidnie wczesywać.

Recenzowaną odżywkę kupiłam już jakiś czas temu, wraz z szamponem z tej samej linii. Chociaż nie każdy kosmetyk Yope przypada mi do gustu, to mimo wszystko mam do tej marki jakiś pozytywny, ciepły sentyment. Zapewne przez ich limitowane, świąteczne kosmetyki o pięknym zapachu.

MOJE WŁOSY
Mam włosy średnioporowate, dosyć długie, bardzo gęste, ale jednocześnie bardzo cienkie. Pielęgnując włosy trzymam się równowagi PEH, a myję je najczęściej metodą MOMO. Ponad rok temu rozjaśniałam je, więc teraz małymi krokami regeneruję swoje włosy i staram się powrócić do naturalnego odcienia.

OPAKOWANIE
Bardzo przypadły mi do gustu opakowania kosmetyków z serii "Balance my Hair". W tej serii dominuje ładny fioletowy kolor ze złotymi zdobieniami. Butelka jest okrągła, wykonana z przeźroczystego, fioletowego plastiku. Podoba mi się, bo mogę na bieżąco obserwować ile jeszcze mam produktu. Etykieta jest bardzo delikatna z motywem złotego pawia, minimalistycznie, ale z klasą. Mam nieco zastrzeżeń co do pompki! Biorąc pod uwagę bardzo rzadką konsystencję odżywki, to ta pompka jest raczej średnim rozwiązaniem. Poza tym jej praca jest dosyć 'agresywna', często się zacina, zapycha i strzela na boki. Jak dla mnie tutaj bardziej praktyczna byłaby tubka.

ODŻYWKA
Pierwsze co mnie bardzo zaskoczyło to konsystencja, bo jest ona niespotykana jak na kosmetyki typu 'odżywka'. Jest strasznie rzadka, co przekłada się na bardzo kiepską wydajność. Odżywka jest biała, dobrze trzyma się na włosach ( chociaż muszą być mocno odsączone! ). Co do zapachu to od razu skojarzyłam go z kultowym kremem Nivea w metalowym pudełeczku! Czytając Wasze opinie byłam zaskoczona, bo jedna z Was odbiera ten zapach dokładnie tak samo jak ja!
Kosmetyk ma w składzie 99% składników pochodzenia naturalnego, a jego formuła jest wegańska. W składzie znajdziemy emolienty w postaci olejów naturalnych, mamy też adaptogen - mirt cytrynowy, który wspomaga ochronę włosów.

MOJE ODCZUCIA
Do tej odżywki podchodziłam kilkukrotnie, za punkt honoru wzięłam sobie znalezienie na nią sposobu. Zauważyłam, że dopiero po bardzo dokładnym, kilkuminutowym wczesywaniu jej we włosy zaczęła dawać jakieś efekty. Mam bardzo gęste włosy, dlatego potrzebowałam dosyć sporej porcji odżywki aby dotrzeć nią do wszystkich pasemek. Co do efektów ? Całkiem zadowalające, chociaż nie było tego efektu WOW.
Ze względu na dosyć dokuczliwą pompkę i słabą wydajność raczej nie sięgnę po nią ponownie.

Obłędna ;)

Moje włosy są dość cienkie i dość łatwo jest je obciążyć. Porowatość średnia.

Odżywka z yope jest obłędna, stosuje ją zarówno w metodzie OMO jako pierwsze O i jako drugie O, sprawdza się w obydwu przypadkach bardzo dobrze.

Jw, nie obciąża, wygładza, włosy są mięciutkie, pięknie pachną i latwo się rozczesują ;) włosy są świeże do dwóch dni po myciu, co również zasługuje na duży plus.

Napewno kupie kolejne opakowanie!

Bardzo fajna

Odżywka zamknięta w opakowaniu z pompka. Pięknie dociąża i wygładza włosy. Zapach jest ciekawy, ale nie męczący. Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości. Opakowanie jest wygodne, produkt bardzo wydajny.

Średniak

Lubię odżywki treściwe, gęste, moje włosy potrzebują dobrego dociążenia.
Ta odżywka ma raczej rzadką konsystencję, muszę nałożyć jej naprawdę sporo żeby dała mi jakikolwiek efekt.
Używam jej raczej po laminacji galaretką z innej firmy lub po jakiejś odżywce proteinowej, albo żeby zemulgować olej - wtedy sprawdza się ok. Jako odżywka do użycia sama w sobie raczej nie spełnia moich oczekiwań, słabo dociąża włosy, nie widzę nawilżenia i nie robi efektu "wow" tak jak inne emolientowe odżywki potrafią na moich włosach. Może bardziej nadaj się do niskoporowatych włosów, niż do moich farbowanych średnioporów.
Na plus na pewno bardzo wygodne opakowanie z pompką. Cena dość wysoka, za tę cenę można kupić coś dużo lepszego.

zapach kremu Nivea

Yope już wcześniej wypuściło całą serię kosmetyków do włosów, natomiast niezbyt mi podpasowały. Jeśli chodzi "Bounce My Hair" jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

-przyjemny zapach, przypomina mi krem Nivea
-wygodne opakowanie z pompką
-wydajna
-kupiłam za 19.90 na promocji w Rossmannie
-wygładza włos
-ułatwia rozczesywanie
-nabłyszcza
-dociąża włos

Moja ulubienica

Oh dzięki niej mogę w końcu cieszyć się pięknymi laniacymi włosami w końcu włosy są miękkie i gładkie
Nie wyobrażam sobie już mycia beż tej odżywki idealnie się rozczesują po niej włosy. Uwielbiam ja również za to że mimo iż nie żałuję sobie produktu jest mega wydajna zapach jest tak przyjemny że samo mycie jest cudownym doznaniem.

Fajny produkt dla cienkich włosów.

To pierwsza tak lekka, wręcz lejąca odżywka emolientowa, jaką miałam. Z reguły maski/odżywki emolientowe są gęste, cięższe w konsystencji, ale Yope pokazuje, że można zrobić dobre wygładzenie w lekkiej formie. Czy ja to lubię? Podoba mi się, ale raczej jestem fanką nieco gęstszej formy, ale tak dosłownie odrobinę bardziej od tej. Trzeba porządnie odsączyć włosy przed nałożeniem (podobnie jak w przypadku proteinowej), ponieważ na ociekających włosach spłynie ona razem z wodą...

Ja mam włosy długie, cienkie, średnioporowate i na takim rodzaju ta emolientówka działa doskonale. Włosy są wygładzone, dociążone, zabezpieczone emolientami, ale nie przeciążone, a w przypadku moich włosów mega gęste produkty potrafiły robić mi przyklapy życia. Ja myślę, że to będzie idealny produkt końcowy na lato, ponieważ odżywka zostawia lekkość i sypkość włosów, więc w upalne dni, kiedy skóra głowy przetłuszcza się (a raczej poci) szybciej, nie będzie widać tak szybko widać ciężkości włosów. Poza tym odżywka daje mi nawilżenie, miękkość i blask, dobrze rozczesują się kosmyki, czyli ogólnie daje to, czego oczekuję od emolientów.

Przyjemna lekka formuła

Posiadam włosy wysokoporowate z tendencja do falowania i kręcenia. Odżywkę kupiłam z ciekawości do mycia metodą OMO.

Produkt w bardzo wygodnym opakowaniu i dużej pojemności. Przyjemny zapach i lekka konsystencja. Przy pierwszym użyciu bałam się, że przy moich wymagających włosach ta formuła będzie za lekka. Po wysuszeniu okazało się, że nie. Włosy były gładkie i lekkie. Łatwo się układały i wyglądały na nawilżone i zdrowe. Odżywka tez fajnie współpracowała z innymi odzywkami oraz maskami. Uważam, że warto po nią sięgnąć.

Rewelacja

Bardzo polubiłam te odżywkę. Świetnie wygładza, domyka łuski ale nie przeciąża, bez względu na to jak pielęgnuje aktualnie włosy. Jest dość lekka, akurat muszę jej używać dość sporo bo spływa z włosów, ale świetnie działa. Do tego ma bardzo ładne i wygodne opakowanie z pompką czym niewiele odżywek może się pochwalić oraz śliczny zapach. To jest taki mój pewniak, używam jej najczęściej na przemian ze złotą Isana ktoóra z kolei jest mocno emolientowa i dociąża. Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam!

Zwykła dobra odżywka

Kupiłam tą odżywkę, ponieważ bardzo lubię poznawać nowości. Myślę, że ta odżywka jest po prostu ok. Będzie idealna dla osoby, która nie ma dużych wymagań co do odżywki i potrzebuje coś do codziennej pielęgnacji tz. włosy są normalne, bez szczególnych potrzeb.

Po tej odżywce łatwo rozczesuje się włosy, są one miękkie, ale też bez wielkiego efektu wow. Według mnie spełnia postawione przed odżywką zdania.