Eveline Cosmetics, Volumix Fiberlast Mascara Volume & Lift & Separation (Tusz do rzęs pogrubiający)

Zobacz oferty

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Nowa maskara Eveline Cosmetics łączy w sobie specjalistyczną formułę z rewolucyjną konstrukcją szczoteczki i udowodnionym działaniem.
Full Volume Lift Up Separation mascara:
- imponujące pogrubienie, efekt 360,
- rzęsy uniesione do 45 stopni,
- perfekcyjna separacja bez efektu grudek.
Innowacyjna, błyszcząca formuła FIBERLAST 16h z mineralnymi pigmentami i prowitaminą B5 sprawi, że Twój makijaż będzie olśniewał przez wiele godzin

niewodoodporne
mineralna
Efekt
podkręcające, pogrubiające

• Trwałość: 4

Ulubiona maskara od lat

Bardzo polecam tę maskarę, jest niedroga bardzo wydajna nie wysycha i przede wszystkim nie rozmazuje się na oczach. Testowałam bardzo wiele tuszy do rzęs ale ten został zdecydowanie za mną na dłużej. Cena regularna jest niewysoka a jeszcze można dostać go w promocji za niewielkie pieniądze. Kto się jeszcze waha, uważam że warto.

Jeden z lepszych

W życiu przesestowalam już dziesiątki tuszy do rzęs i tylko po kilka z nich sięgnę po raz kolejny. Po ten produkt tak! Jestem blondynką o rzęsach krótkich i prostych. Od tuszu do rzęs wymagam szczególnie podkręcenia, aby z bocznego profilu widać było że mam w ogóle rzęsy. Lubię gdy mają objętość i są wydłużone, oczywiście bez pajęczych nóżek i sklejania. Silikonowa szczoteczka jest dla mnie normą aby efekt był estetyczny. Tusz od eveline pięknie wydłuża rzęsy, dodaję im objętości i gdy troszkę dłużej przytrzymam szczoteczkę to ładnie je podkręcę. Jest świetny za niewielką cenę. Jedyne co może pójść nie tak to sklejenie rzęs które trudno rozdzielić bo tusz jest naprawdę mocny. Demakijaż klasycznie łatwy. Polecam spróbować ten tusz każdemu bo naprawdę świetnie się sprawdza.

Idealny do długich rzęs

Mam rzęsy bardzo długie, dlatego od tuszu do rzęs oczekuje podkręcenia i dodatkowej objętości. Ten tusz jest moim numerem jeden od lat. Nie skleja, jest trwały, nie osypuje się przez cały dzień i dodatkowo podczas nocnej imprezy. Moje rzęsy wyglądają z nim jak sztuczne bo często słyszę pytanie gdzie robię rzęsy. Nakładam dwie warstwy

Jest git, warto kupić

Tak jak pisałam wcześniej marka Eveline ma super tusze. Kupiłam w Rossmanie. Ten tusz jest bardzo dobry. Super rozdziela, pogrubia. Po tym tuszu rzęsy się unoszą, no po prostu hit. Polecam

• Wydajność: 4

Bardzo dobry tusz.

Tusz jest bardzo dobry. Mam rzęsy długie i gęste i w sumie nie musiałabym malować, ale po użyciu pudru są jasne na końcach, więc maluję.
Problemem u mnie zawsze było to, że większość tuszy skleja mi rzęsy, bo nie potrzebuję pogrubienia. Szukam tuszu, który nie skleja! Ten tusz nie skleja rzęs, ale jakby pięknie rozdziela, pokrywa cienką warstwą. Lekko unosi jeszcze do góry. Nie odbija się. Szczoteczka przy gęstych rzęsach silikonowa jest idealna.
Jedynym minusem jest to, że jakby usztywnia rzęsy, a nie nawilża, nie są miękkie, tylko twarde, dlatego nie jest hitem. Ale efekt wizualny jest.

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 4

Bardzo przeciętny i wysychający po 2tygodnuach użytkowania

Nie wiem czy tylko ja trafiam ba buble od Eveline,alf tak już kolejny tusz co do którego jestem bardzo zawiedziona.
Kupiłam go w promocji jakiś czas temu,mam tak,że jak trafię na promke to kupuję i używam dopiero jak mam potrzebę ,tusze czekają na swoją kolej zapakowane w szufladzie,więc nie na możliwości żeby wcześniej ktoś go używał.
Pierwsze wrażenie ok,fajna szczoteczka,która dociera do kącików oka,daje powiedziałabym naturalny efekt,ze względu na bardzo byle jakie rzęsy stawiam na mocne pogrubienie, tutaj ten efekt otrzymamy po kilkakrotnym mazianiu co zaczyna wyglądać nieestetycznie . Pierwsze użycia tusz był dość wodnisty,powiedziałabym aż za bardzo,bo faktycznie zaczął się rozmazywać przy dodawaniu kolejnych warstw . W ciągu dnia z tego samego powodu nieestetycznie się rozmazywał,co zdecydowanie wpłynęło na moją decyzję że więcej go nie kupię.
Największe jednak rozczarowanie nastąpiło mniej więcej 2-3tyg od pierwszego użycia, mianowicie tusz zaczął zmieniać konsystencję,zaczął po prostu wysychać. E zasadzie po ok miesiącu nadawał się tylko do kosza,bo wysychające drobinki wchodziły mi do oka i je podrażniło. Zawiodłam się na marce.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4
  • Opakowanie: 5

Co do tuszy do rzęs jestem bardzo wymagająca. Co prawda nie mam bardzo krótkich czy rzadkich rzęs, natomiast w tym wypadku nie przepadam za naturalnych efektem. Zdecydowanie bardziej preferuję efekt sztucznych rzęs, bardzo gęstych oraz długich. Często wybieram dla siebie maskary, których nie miałam jeszcze okazji stosować. Tym razem padło na propozycję od marki Eveline. Bardzo ją lubię i często do niej wracam, dlatego też miałam dość wysokie wymagania co do tego kosmetyk zwłaszcza, że czytałam na jego temat bardzo dobre opinie.

Kosmetyk został zamknięty w bardzo ładnym, eleganckim opakowaniu. Zostało ono wykonane z plastiku o złotej barwie z czarnymi elementami, dlatego też prezentuje się naprawdę dostojnie. Na opakowaniu umieszczono nazwę kosmetyku oraz logo producenta. Cena regularna wynosi tutaj około dwudziestu pięciu złotych.

Produkt ma dość nietypową szczoteczkę. Została ona wykonana z silikonu, co znacznie bardziej lubię, zdecydowanie lepiej sprawdzają mi się takie szczoteczki niż te naturalne opcje. Szczotka jest spłaszczona i wygięta w literkę C. Posiada dość krótkie, gęste włosie.

Kosmetyk ma naprawdę piękny, głęboko czarny kolorek. Dzięki swojej szczoteczce bardzo łatwo aplikuje się nim tusz. Doskonale dociera ona nawet do najkrótszych rzęs. Niestety dość długo schnie i bardzo się rozmazuje, czasami nawet po kilku godzinach. Dodatkowo dość szybko przestaje dawać ładny efekt na włoskach. Na początku daje efekt bardzo bujnych, długich i gęstych rzęs, natomiast dość szybciutko sprawia, że wyglądają ona jak pajęcze nóżki.

Tusz do rzęs od marki Eveline nie sprawdził mi się aż tak dobrze, jak się na początku spodziewałam i jak oczekiwałam. Dość łatwo się rozmazuje i szybko przestaje wyglądać korzystnie. Moim rzęsom nie sprawdził mi się aż tak fajnie, natomiast wydaje mi się, że mogę go polecić.

• Opakowanie: 4

Recenzja tuszu do rzęs

Co mogę powiedzieć … cena adekwatna do jakości . Dobry tusz , ale mam wrażenie że konstrukcja szczoteczki pozostawia wiele do życzenia :) gdyby jej końcówki były dłuższe , efekt pogrubienia byłby lepszy :)

Dla mnie super

Tusz do rzęs super pogrubia rzęsy, są podkręcone oraz wydłużone optymalnie więc to duży plus. Ogólnie cena jest ok. Opakowanie jest mega. Nie kruszy się tusz ani nie uczula. Także fajny jak za taką cenę

Uwielbiam go ????

Mialam już nawet nie zliczę ile opakowań tego tuszu. Jest genialny, to jak on wydłuża, rozdziela rzęsy, ten efekt jest niesamowity. Uwielbiam jego silikonową szczoteczkę, która dokładnie rozdziela rzęsy, dokładnie je maluje oraz wydłuża ☺️nie obsypuje się w ciągu dnia.

Zawsze do niego wracam

Bardzo lubię tusze Eveline.
Testując tusze z różnej półki cenowej, to właśnie od nich wracam najczęściej.
Lubię mieć mocno podkreślone rzęsy, są one podstawą w moim makijażu.
Tusz ten dzięki swojej silikonowej szczoteczce idealnie rozdziela rzęsy, wydłuża i pogrubia.
Nie skleja rzęs przy nałożeniu kolejnej warstwy.
W ciągu dnia nie osypuje się, nie odbija na powiece.
Jego cena jest bardzo niska i zachęca do zakupu.

Mocne wydłużenie i pogrubienie

Podstawą w moim makijażu są mocno podkreślone rzęsy.
Bardzo lubię markę Eveline, dlatego chętnie buszuję w ich szafie w poszukiwaniu perełek.
Ten tusz to strzał w dziesiątkę. Idealnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich. Dość mocno wydłuża i pogrubia. Przy nałożeniu 3ch warstw możemy uzyskać bardzo ładny wachlarz rzęs.
W ciągu dnia nie obsypuje się, nie odbija na powiece.