KWC LogobyWIZAŻ logo
Tusze do rzęs

Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast Mascara Volume & Lift & Separation Tusz do rzęs pogrubiający

4,2 na 5443 opinie

• 11 marca 2019 o 0:14
    Cudeńko
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Uwielbiam tusze marki Eveline, dlatego zdecydowałam się sięgnąć po kolejny. Tym razem mój wybór padł na Volumix Fiberlast Mascara i bardzo się cieszę, że odkryłam tak cudowny kosmetyk. Używam go od miesiąca i przez ten okres czasu spisuje się znakomicie. Tusz posiada eleganckie złote opakowanie, które z pewnością spodoba się wszystkim kosmetycznym srokom. Jest bardzo poręczne, a do tego pięknie prezentuje się pośród innych kosmetyków. Bardzo podoba mi się jego szczoteczka- silikonowa, lekko wygięta, posiadająca 2 typy "włosków". Blisko rozstawione "igiełki" pozwalają na wykonanie precyzyjnego makijażu dolnych rzęs oraz umożliwiają naniesienie odpowiedniej ilości kosmetyku. Szerzej rozstawione "ząbki"pięknie unoszą rzęsy i są wprost idealne do precyzyjnego rozdzielenia rzęs. Mascara ma głęboki czarny kolor, perfekcyjnie pokrywa rzęsy, bez tworzenia grudek i wytrzymuje na nich w idealnym stanie, aż do demakijażu. Z tuszem Volumix Fiberlast Mascara można zapomnieć o efekcie owadzich nóżek, czy pandy. Polecam go gorąco, bo to co robi z rzęsami można nazwać tylko jednym słowem: "wow!".
    Zalety:
    • cena,
    • dostępność,
    • opakowanie,
    • nie skleja rzęs,
    • precyzyjna szczoteczka,
    • kolor,
    • konsystencja,
    • łatwość aplikacji,
    • trwały, nie kruszy się,
    • nie podrażnia oczu,
    • efekt na rzęsach- wydłuża, unosi,
    • nie odbija się,
    Wady:
    • Brak.
    30 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 lutego 2022 o 8:04
    Jest ok, ale...
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Ja ostatnio wielka testerka mascar tej marki łapie po kolei i próbuje czy są takie świetne jak wszyscy się zachwycają. Tusz znajduje się w złotym opakowaniu, na którym znajdują się napisy i złote i czarne. Tusz posiada silikonową, wyprofilowaną do podnoszenia rzęs szczoteczkę, które całkiem fajnie rodziela rzęsy. Czerń mascary jest głęboka. Co do jego właściwości, to mam mieszane uczucia, bo tak, na początku jak praktycznie każdy tusz musi troszkę się ostać, bo na dzień dobry zrobił mi pajączki. Po jakimś czasie, tak ok tygodnia zaczął już lepiej się sprawdzać. Ładnie rozczesuje, wydłuża i to dość sporo, unosi, efektu pogrubienia nie zauważyłam, no chyba, że dam więcej niż jedną warstwę, ale wtedy już tusz się grudkuje i jeszcze podaczs aplikacji osypuje. Czasami się zdarzyło, że odbił się na powiece, ale nie było to notorycznie. Trwałość taka sobie, pod koniec dnia można zauważyć, że się osypuje. Na plus na pewno to, że szybko w opakowaniu nie zasycha, ale z czasem jakby bardziej się zaczął grudkować na rzęsach. Generalnie nie jest zły w tej cenie. Można go często złapać na promce w rosku.
    23 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 listopada 2021 o 23:22
    Ciekawa szczoteczka
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Tutaj zaciekawiła mnie szczoteczka. Eveline ma dobre tusze i tutaj też nie było wyjątku. Szczoteczka jest silikonowa z krótszymi włoskami z jednej strony i dłuższymi z drugiej. Dobrze rozdziela, delikatnie wydłuża i podkręca rzęsy. Strona z małymi włoskami sprawdza się na dolnych rzęsach. Tutaj też nie odbija się na powiekach i nie osypuje. Hitem też nie zostanie ale jest godny uwagi.
    21 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 28 sierpnia 2024 o 21:30
    myślałam że te przedłużanie i pogrubienie rzęs to mrzonki ale ten tusz naprawdę działa
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast Mascara to tusz do rzęs, który zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Używam go od kilku tygodni i jestem naprawdę zadowolona z efektów. Tusz świetnie pogrubia rzęsy, dodając im wyraźnej objętości bez efektu sklejania. Dzięki formule wzbogaconej o włókna, rzęsy są bardziej wydłużone i wygląda na to, że jest ich więcej. Szczoteczka jest dobrze zaprojektowana – precyzyjnie rozdziela rzęsy, co pozwala uniknąć grudek. Ponadto, tusz utrzymuje się przez cały dzień bez osypywania się, co jest dużym plusem. Opakowanie jest eleganckie i funkcjonalne, a konsystencja tuszu jest idealnie kremowa, co ułatwia aplikację. Wszystkie te cechy sprawiają, że tusz Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast stał się moim ulubieńcem w codziennym makijażu. Jeżeli szukasz produktu, który naprawdę zwiększa objętość rzęs i daje ładny, naturalny efekt, ten tusz jest zdecydowanie wart wypróbowania.
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 28 lipca 2024 o 20:00
    najlepszy wydłużający tusz do rzęs
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    to jest najlepszy tusz do rzęs jeśli chodzi o wydłużenie, wydłuża je maksymalnie, po jednej warstwie tuszu!! wart swojej ceny mam drugie opakowanie i używam od kilku miesięcy i jeszcze nie spotkałam się z tuszem który potrafi tak wydłużyć rzęsy!! efekt sztucznych rzęs a w dodatku ma mega precyzyjną szczoteczkę dzięki której łatwo się maluje rzęsy, porządne opakowanie polecam napewno kupię kolejny raz
    Zalety:
    • szczoteczka
    • wydajność
    • opakowanie
    • wydłużenie
    • kształt
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne