Phlov by Anna Lewandowska, Sunflow, Serum do twarzy SPF 30

Phlov by Anna Lewandowska, Sunflow, Serum do twarzy SPF 30

Cena PLN 139.00

Innowacyjna formuła łącząca ochronę przed UV z zaawansowaną pielęgnacją. Dzięki kompozycji skutecznych, nowoczesnych filtrów organicznych zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA, UVB, IR oraz przed światłem niebieskim. Ekstrakt z kwiatów Buddleja Officinalis wzmacnia tę ochronę, a dodatkowo przeciwdziała wolnym rodnikom i zapobiega fotostarzeniu skóry.

Olej chia, tłoczony na zimno z nasion szałwii hiszpańskiej, doskonale odżywia i pielęgnuje skórę. Działa silnie łagodząco, kojąco i ochronnie, spowalniając przy tym procesy starzenia się skóry. Nawilżające składniki aktywne, w tym sole PCA, pantenol i alantoina, skutecznie przywracają komfort skórze narażonej na czynniki drażniące, takie jak promieniowanie UV.

Lekka, niebieląca formuła umożliwia łatwą i przyjemną aplikację. Nadaje skórze miękkość i gładkość, doskonale sprawdzi się pod makijaż.

Organiczne filtry UV nowej generacji | ekstrakt z Buddleja Officinalis | olej z nasion szałwii hiszpańskiej | sole PCA | pantenol | alantoina | naturalna witamina E

Korzyści:
Ochrona SPF* 10/10
Odmłodzenie* 9/10
Nawilżenie* 10/10

*badania aplikacyjne

serum
normalna, tłusta, mieszana, dojrzała, sucha
ochronne, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, regenerujące, łagodzące
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30

Drogi, długo się wchłania, skóra się świeci!

Kosmetyk bardzo długo się wchłania, pozostawiając na skórze blask jak bym miała dawać światło. Z innymi kosmetykami chyba się nie lubią bo roluje się. Trudno zrobić na nim makijaż. Nie nadaje się pod makijaż. Przyjemnie pachnie, lekko cytrusowo, na właściwości takie jak inne tańsze serum. SPF 30 mnie zadowala. Kosmetyk drogi, wolę ten sam skład w tańszych. Wygodna aplikacja, wygodne opakowanie.

Serum phlov spf30

Z serum zawsze mam love lub hate, tutaj zdecydowanie love. Używam codziennie rano solo już nie potrzebuje do niego kremu, używam pod makijaż i sprawdza się świetnie, stosowałam z różnymi podkładami i nigdy nie zrobił mi krzywdy. Cera przy stosowaniu jest bardzo zadbana I wypielęgnowana.

Idealne serum SPF

Serum sunflow to pierwszy produkt tego typu, który miałam okazję sprawdzić. Zawsze w zakresie ochrony przeciwsłonecznej ograniczałam się do klasycznej formy kremu. Byłam pod wrażeniem, jak serum dobrze wtapiało się w skórę, bez uczucia tłustości czy tępego odczucia w formule kosmetyku. Po użyciu skóra wyglada bardzo świeżo, bez efektu bielenia. Na pewno będę do niego wracać!

Świetny produkt

Na samym starcie powiem, że nie lubi się z innym produktami, które zostały wcześniej nałożone. Raz nałożyłam krem wit. C, a potem SPF i zrolował się. Aczkolwiek nakładany produkt samodzielnie, bardzo fajnie sprawdził się w używaniu codziennym. Bardzo dobrze mi się go nakładało makijaż na ten spf. Opakowanie fajne, natomiast mogłoby być zabezpieczenie aplikatora lepsze. Nie wiem, czy nie wysuszył mi cery.

Mega serum nawilżające.

Przyznam szczerze że szukałam takiego produktu.
Produkt używam pod makijaż, lub też jako ochrona przeciwsłoneczna.
Mam skore sucha co zazwyczaj produkty jeszcze bardziej mi ją wysuszały, ale ten produkt naprawdę nawilża, jestem bardzo zadowolona.
Serum jest zamknięty w szklana buteleczkę z pompka co ułatwia użytkowanie. A do tego mega pięknie pachnie ;)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Serum z ochroną przeciw promieniowaniu UV

Produkt ten doskonale chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Serum świetnie się sprawdza, jest w pięknym opakowaniu. Dodatkowo produkt ten wpływa na wygładzenie skóry i nadaje jej wyższy poziom nawilżenia.

Fajne serum nawilżające.

Bardzo fajne serum idealny pod makijaż twarz po nim jest nawilżona i odmłodzona posiada dodatkowa ochronę przeciwsłoneczna wiec jest to wielki plus. Łatwy w użyciu super konsystencja oraz zapach. Polecam bardzo!

Serum zamiast kremu

Serum używam codziennie od dwóch tygodni. Sprawdza się u mnie jako samodzielny produkt jak również jest super bazą pod makijaż. Stosowałam też na serum z witaminą c i również się sprawdza.
Serum zamknięte jest w szklanym opakowaniu z pompką.
Konsystencja jest lekka i przyjemnie rozprowadza się na twarzy. Szybko się wchłania.
Uwielbiam zapach tego serum, pewnie nie każdemu przypadnie do gustu :)
Na pewno kupię jeszcze to serum spf 50.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo fajne, lekkie serum z super składem

Mam skórę normalną. Buteleczka jest szklana z pompką (wszystko sprawnie działa). Serum ma lekką, przyjemną konsystencje. Zapach jest orzeźwiający, ładny, cytrusowy. Po użyciu serum skóra ma satynowe wykończenie (zostawia efekt glow na skórze). Skóra staje się nawilżona, promienna, gładka, miękka. Nie roluje się. Nie bieli. Przyjemnie się rozprowadza na skórze. Brawo za stworzenie filtr 30 w formie serum z dobrym składem. Polecam

Świetne serum

Trochę żałuję, że to serum nie ma spf50, ale widziałam, że takie również jest w asortymencie więc nic straconego.
Co do tego produktu - bardzo lekkie, lekko białe serum ale po nałożeniu na twarz nie zostawia śladów, dzięki czemu spokojnie można nałożyć je i samodzielnie i pod makijaż. Daje uczucie lekkiego nawilżenia, czyli produkt jest w sam raz na co dzień.
Bardzo fajnie, że zawiera spf w składzie, mamy od razu ochronę przed słońcem. Opakowanie z pompka jest bardzo wygodne. Myślę, że następnym razem wrócę do wersji z większym spf.

Świetne serum

Zwykle używałam kremów z filtrem, z serum z SPF miałam pierwszy raz styczność. Od samego początku miałam duże oczekiwania od tego produktu, ale nie zawiodłam się.

Przepiękne pachnie! Łatwo się nakłada i rozprowadza. Jest świetne pod makijaż, szybko się wchłania, nie roluje się. Spróbowałam dołożyć w trakcie dnia na makijaż i też wygląda całkiem nieźle. Co dla mnie najważniejsze - nie bieli.

Czuć wyraźne nawilżenie. Skóra po użyciu jest delikatna, mięciutka.
Przy codziennym używaniu produkt jest naprawdę wydajny.

Na pewno jeszcze będę gościć go w swojej kosmetyczce!

Bardzo dobry produkt

Wygodne opakowanie,zawierajace delikatnie pachnace serum o super lekkiej konsystencji.Kosmetyk swietnie nawilzyl i wygladzil moja cere zapewniajac jej satynowe wykonczenie.Moja lekko przesuszona skora zyskala blask i nawilzenie a takze ochrone spf.Produkt wart polecenia,moglby miec nizsza cene.