Dove, Nutritive Solution, Nourishing Oil Care Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych (nowa wersja))

Szampon do włosów suchych i puszących się Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care został stworzony, aby umożliwić natychmiastowe wygładzenie puszących się, niesfornych włosów, a także zapewnić stopniowe, dogłębne odżywienie tak, aby z każdym myciem włosy wyglądały bardziej zdrowo. Ten odżywczy szampon z olejkami Weightless Nutri-Oils delikatnie oczyszcza włosy, sprawia, że są gładsze w dotyku a także głęboko odżywia je od wewnątrz. Włosy są miękkie i łatwo się układają już od pierwszego mycia, a następnie stają się zdrowsze przy ciągłym stosowaniu. Ponadto formuła niezawierająca tłuszczu nie obciąża włosów.

Po prostu nanieś go na wilgotne włosy, spień i spłucz.
*Aby uzyskać lepsze efekty stosuj z odżywką do włosów suchych i puszących się Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care.

regenerujące, nawilżające
do włosów suchych i zniszczonych
bez parabenów

Matko, cudo!

To pierwszy szampon, po którym nie musiałabym użyć odżywki/maski/balsamu, a mam włosy farbowane, po paru dekoloryzacjach, codziennym suszeniu.
Do tego pięknie pachnie, i co najważniejsze, jako szampon do zniszczonych włosów nie obciąża ich.
KWC!

Przereklamowany skład i fikcyjne obietnice

Swego czasu testowałam wszystkie szampony i odżywki Dove, więc gdy na rynek weszła nowa linia Nourishing Oil Care to również postanowiłam wrzucić ją do koszyka z zakupami i przetestować.

Szampon (w przeciwieństwie do odżywki, która bije go na głowę) okazał się totalną klapą. Wystarczy tylko posłuchać obietnic producenta – nawilżający, odżywczy SZAMPON? Przecież to jakieś cuda niewidy. Następnie rzut oka na skład i reszta naszych marzeń o super-szamponie pęka jak mydlana bańka. Niezbędnymi składnikami w szamponie okazują się silikony, super lekkie olejki znajdują się gdzieś na szarym końcu, w ilości zapewne znikomej…

Jeśli chodzi o plusy tego produktu to cena kosmetyków Dove jest zawsze bardzo przystępna (często można spotkać promocje), szampon jest bardzo wydajny, o przyjemnej kremowej konsystencji, wystarczy mała ilość do uzyskania naprawdę dużej piany oraz posiada typowy dla marki Dove zapach, który mi się bardzo podoba.

Tym samym w mojej opinii szampon Nourishing Oil Care jest brzydszym bratem wersji Silk and Sleek i nic nie sprawia, abym miała ochotę sięgnąć po niego ponownie. W ogólnym rozrachunku szampon dostanie ode mnie dwie gwiazdki, uważam, że będzie to sprawiedliwa ocena, ponieważ mimo tego, że nie ma w sobie nic wartościowego to jakiejś strasznej krzywdy włosom nie robi.

Używam tego produktu od: 2 lat (używałam różnych kombinacji szamponów i odżywek)
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Gadżet niekonieczny..

Sama zastanawiam się, co powinnam napisać zaczynając recenzję tego produktu. W chwili kiedy pierwszy raz przyszło mi się z nim zetknąć miałam wrażenie, że to ten jedyny, wreszcie ideał, szampon myjący, a nie jedynie pachnące mazidełko. W tym przypadku pierwsze wrażenie okazało się boleśnie mylnym. Faktycznie - pierwsze pięć dni było miło, miękko i pachnąco, ale później już nieco gorzej. Cóż takiego fajnego szampon miał uczynić z naszymi włoskami? Mianowicie :

-> Nawilżenie.
-> Ujarzmienie niespornych kosmyków.
-> Odbudowa i regeneracja zniszczonych włosów.

Kiedy doczytałam się gdzieś z tyłu, iż jest bogaty w naturalne olejki z kokosa i migdałów, odżywcze lipidy i inne cuda to naprawdę byłam wniebowzięta, szampon pachniał mi już przed otwarciem. Po pierwszym użyciu zawiodłam się, jeśli chodzi o zapach, ale szampon pozornie działał. Później dopiero zauważyłam, że włosy bardziej się elektryzują. Strasznie szybko stają się oklapnięte, jakby lekko przetłuszczone. Są jeszcze bardziej niesforne niż wcześniej, wywijają się we wszystkie strony. Myślałam, że to wina odżywki. - odstawiłam, problem pozostał. Na kilka dni zrezygnowałam z szamponu i stał się cud! W zetknięciu z innym były lekkie, następnego dnia równie miękkie i lśniące. Pozostał na nich zapach, a przy Dave dość szybko uciekał.

Podsumowując : [Na plus]
-> Konsystencja : wdaje się być odpowiednia, szampon ładnie się pieni, ma ciekawy kolor. Sam zapach to już, co kto lubi. Mnie nie przypadł do gustu w najmniejszym stopniu.
-> Wydajność : Długi czas, na pewno kilka miesięcy przy codziennym stosowaniu. [buteleczka 350ml]
-> Może faktycznie trochę je nawilża.
-> Cena - nie jest jakoś specjalnie wygórowana.
-> Dostępność : Sieciówki i lokalne.

Na minus :
-> Wydaje mi się, że wpływa na szybsze przetłuszczanie się włosów.
-> Nie spełnia zapewnień producenta odnoszących się do ujarzmiania niespornych włosów.
-> Zapach szybko znika.

+/- Odbudowuje i poprawia kondycję suchych włosów? Oto jest pytanie!

Miejsce zakupu : Rossmann x2

Ogółem takie słabe 3+, trochę z sympatii dla Dove, trochę za nawilżenie, na pewno na półkach znajdziecie lepsze produkty, tym bardziej tej firmy.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Półtora [po 350ml]

Cudeńko :D

Ten szampon kupiłam w mojej drogerii jeszcze zanim zobaczyłam reklamę w TV. Wybierałam wtedy kolejny szampon w poszukiwaniu "tego jedynego" i trafiłam właśnie na ten. Nie byłam do końca przekonana bo w przeszłości uczuliła mnie odżywka z Dove ale postanowiłam dać tej marce jeszcze jedną szansę. I to był strzał w dziesiątkę! Szampon jest rewelacyjny! Włosy przestały mi się puszyć dosłownie z mycia na mycie, a miałam z nimi nie lada problemy z uwagi na to, że są falowane/kręcone. Szamponu używam codziennie. Dobrze się pieni, jest bardzo wydajny dobrze się spłukuje, dobrze oczyszcza, nie plącze i nie obciąża włosów. Są one lśniące, puszyste i delikatne w dotyku jak chiński jedwab. Ładnie podkreśla ich naturalną strukturę (w moim przypadku mocne fale). Dodatkowo nie mam problemów z ich stylizacją. Oczywiście choćby szampon był nie wiem jak cudny to pomimo wszystko trzeba go wspomóc odżywką, którą dla mnie wystarczy nałożyć raz lub dwa w tygodniu. Po nim moje włosy są niesamowite! Gorąco polecam ten szampon ;D

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

spełnia oczekiwania

moje włosy są mocno zniszczone od rozjaśniania i utleniania, dlatego zdecydowałam się na ten produkt
+zapach- ładny, długo go czuć
+włosy są zdecydowanie bardziej miękkie, nie puszą się
+nie mam potrzeby prostowania ich
+cena ok 13 zł nie jest moim zdaniem zbyt wygórowana jak na jakość produktu
+włosy się łatwo rozczesują po nim

-włosy szybko się przetłuszczają, jednak przy codziennym myciu nie jest to wielki problem

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: całe opakownie

Nie nadaje się do niczego .

Zobaczyłam ręklame w telewizji i poszłam go kupić , bo mam dokładnie takie włosy jak w niej , ale to był błąd . Ten szampon w niczym nie pomaga , nic nie daje , włosy są takie jakie były albo i gorsze .

-nie ujarzmia włosów , tak jak to na opakowaniu pisze
-nie nawilża włosów
-nie pomaga , żeby sie nie elektryzowały
-po umyciu nim włosy się nie zmieniają
+jedyny plus to zapach

Nie kupujcie tego ! Nie polecam tego produktu .

Ilość zużytych opakowań: 1/3 produktu

pol na pol

Sama nie wiem co o nim myslec. Zapach calkiem ladny, niezle nawilzenie, raczej nikle wygladzanie.Zapach charakterystyczny dla produktów dove - przyjemny, cena przystepna. Uzywala go tez moja mama - przypadl jej do gustu a naprawde ciezko ja zadowolić. :) Mysle, ze jeszcze kiedys do niego wroce.

Używam tego produktu od: kilka tygodni temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Świetny!

Próbowałam już wielu szamponów i odżywek do moich nieznośnych, puszących się włosów. Nowy szampon on Dove pomógł mi w dużym stopniu. Nie wygładził moich włosów w 100%, ale efekty są na prawdę widoczne! Po jednym użyciu moje włosy od razu przestały się tak puszyć, a nawet nabrały połysku. Pierwszy raz szampon tak mile mnie zaskoczył, wcześniej żaden nie okazał się odpowiedni, i nie zadziałał tak jak Dove. Szczerze polecam, u mnie to strzał w dziesiątkę!

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Cudowny...

Szampon jest wspaniałySzczerze się dziwiłam ,ze coś długo nie mogłam znaleźć opinii do tego kosmetyku. Wziełam go bo był w promocji, jednak mialam cichą nadzieje, ze faktycznie będzie dobry ponieważ lubię marke Dove. Gdy zaczełam go używac włoski stały się miękkie, błyszczące, "sypiące" prawie jak w reklamie i wcale nie przesadzam :-) oczywiscie to jest wszystko indywidualna kwestia to jak szampon podziała na włosy, wiec wg mnie sugerowanie się jedna czy dwiema obcymi opiniami o nie jest najlepszy sposób na zakup, najlepiej kupić i przekonać się jak działa na Twoje włosy :) Ja jestem bardzo zadowolona...i łloski nawilżone, zdrowe.

Pozdrawiam :)

Świetny! Kupiłam go przypadkiem i nie żałuję swojego wyboru. Aktualnie działa na moje włosy lepiej niż profesjonalny szampon zakupiony w salonie fryzjerskim. Włosy po umyciu i wysuszeniu w końcu się nie elektryzują, nie puszą i są łatwe w modelowaniu. Zapach utrzymuje się baaaardzo długo, co lubię. Dawno nie miałam szamponu, który w tak widoczny sposób działał na moje włosy!

Używam tego produktu od: Koniec grudnia 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 w trakcie